Mateusz Sambor

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Chorzów
Knurów
Bytom
Kędzierzyn-Koźle
Mikołów
Ruda Śląska

Mateusz Sambor

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Mateusz Sambor

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Pan Mateusz to świetny nauczyciel, tłumaczy logicznie i zrozumiale nawet najtrudniejsze zagadnienia. Dzięki niemu dużo lepiej radzę sobie na lekcjach rozszerzonej chemii. Jest sympatyczny i cierpliwy. Polecam serdecznie!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Mateusza. Na każdej lekcji moje trudności z chemią są coraz mniejsze. Omawiamy podstawowe tematy niezbędne do matury ale i również na każdym spotkaniu dowiaduję się wielu ciekawostek z dziedziny chemii. Pan Mateusz tłumaczy wszystko zrozumiale ze spokojem i cierpliwością. Lekcje są zróżnicowane od robienia zadań maturalnych po powtórki podstawowych zagadnień z poprzednich lat nauki. Dzięki świetnemu nastawieniu Pana Mateusza do lekcji mam coraz większe chęci do nauki chemii.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Mateuszem, szczególnie maturzystom. Tłumaczy bardzo klarownie i logicznie przez co chemia staje się prosta i zrozumiała. Ma dużo cierpliwości w sobie, motywuje w chwilach zwątpienia, jeżeli trzeba, to tłumaczy po kilka razy.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Od zawsze miałam problem z ciężkimi zagadnieniami oraz zadaniami obliczeniowymi ale dzięki korepetycjom z Panem Mateuszem wszystko wchodzi jak z płatka przy prostym i logicznym tłumaczeniu. Każdemy życzę takich korepetycji.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Pobieram korepetycje u Pana Mateusza na poziomie akademickim, bo sama studiuje na Politechnice - biotechnologię. Szkołę średnia skończyłam o profilu mat- fiz, stąd też moje problemy z chemią.Na korepetycjach nie było żadnego problemu, żeby wrócić do podstawowych zagadnień lub na bieżąco tłumaczyć o co chodzi. Jestem bardzo zadowolona z poziomu, przystępności przekazywanej wiedzy.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2020

Pan Mateusz to świetny nauczyciel. Widać, że chemia jest jego pasją, którą zaraża. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, a pan Mateusz poświęci tyle czasu ile trzeba by każda kwestia została zrozumiana. Każde zagadnienie poparte jest ciekawymi i prostymi przykładami, dzięki czemu nie ma rzeczy za trudnych lub niezrozumiałych. Polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2019

Pan Mateusz uczy rewelacyjnie. Podczas naszych lekcji potrafi wyjaśnić rzeczy trudne i skomplikowane w sposób prosty i logiczny. Podczas zajęć zaraża swoją pasją do tego przedmiotu. Dzięki temu na rozszerzonych lekcjach chemii czuję się pewnie i nie ma dla mnie rzeczy niezrozumiałych.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Bardzo dobry nauczyciel, zawsze tłumaczy w sposób logiczny i spójny, popierając wszystko ciekawymi przykładami. Sprawia że chemia staje się łatwa i przyjemna. Zawsze odpowiada na pytania nawet poza lekcja. :)

avatar
Monika K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Pan Mateusz to spokojny i miły nauczyciel. Tłumaczy klarownie, a lekcje zachowują spójną i logiczną całość. Tak, że później można łatwo sobie powtórzyć. U mnie Pan Mateusz uczy dwójkę dzieci na rozszerzonej chemii - jestem zadowolona ze współpracy bardzo. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.