Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Ursynów)

Laura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Laura

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2006
Akademia Muzyczna im. Fr. Chopina
Magister
Dyrygentura Chóralna
09.2008 - 06.2010
Warszawska Szkoła Filmowa
Aktorstwo
11.2017 - 12.2017
ZASP Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji - Dyplom aktora dramatu
AKTOR DRAMATU
Kursy i szkolenia
.
Dyplom aktora dramatu w ZASP
09.2003
Zajęcia wokalne w VOICE STUDIO w NEW YORK
Doświadczenie
01.2010 - aktualnie
Seriale
Seriale: Ojciec Mateusz - rola Luizy; Pierwsza Miłość - rola Basi; M jak Miłość - rola prezes Zuzanny Górskiej; Usta Usta - policjantka; Prosto w serce - rola sekretarki Arlety Szewczyk; Mały Grand Hotel - gość hotelowy.
03.2011 - 01.2012
Spektakl muzyczny " Głos ma twarz, czyli sztuka uwodzenia dźwiękiem"
05.2011 - aktualnie
Recitale
Liczne występy w kraju i za granicą z triem jazzowym. W repertuarze piosenka aktorska, standardy jazzowe, przeboje musicalowe i filmowe.
10.2011 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Wykładowca emisji głosu
10.2012 - aktualnie
Teatr Kamienica
Od 2013 roku - do chwili obecnej Nora Dycka- rola w spektaklu ,,ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia" 2015 - 2016 Dulcynea- główna rola w spektaklu muzycznym ,,Don Kichot z Kamienicy.'' 2012 rok- rola śmierci w spektaklu ,,Testament Cnotliwego Rozpustnika''

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2013

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Pani Laura jest nie tylko znakomitą nauczycielką, ale także wspaniałą, ciepłą i otwartą osobą. Dzięki niej odkryłam siebie na nowo i uwierzyłam w swoje możliwości. Laura przez zaledwie pół roku nauczyła mnie naprawdę wiele i każda lekcja z nią była dla mnie ogromną dawką wiedzy i umiejętności. Lekcje u Laury poskutkowały dostaniem się do Teatru Akademickiego, co było dla mnie wielkim sukcesem. Polecam każdemu!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2012

Pani Laura od kilku miesiecy uczy moja 7-letnia corke gry na pianinie. Cenie ja przede wszystkim za wspaniale podejscie do dzieci, jej zaangazowanie w lekcje i profesjonalizm. P. Laura potrafi dzielic sie swoim zamilowaniem do muzyki i tworzy atmosfere, ktora zacheca do rozwoju umiejetnosci. Moja corka z ogromna ochota uczestniczy w jej zajeciach. Obserwuje jej postepy nie tylko w grze na pianinie, ale widze, ze bardziej interesuje sie muzyka, instrumentami, spiewem, co niewatpliwe wynika z tych spotkan. Goraco polecam lekcje u p. Laury!

avatar
Anna Jarosik-Trawińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2011

Bardzo, bardzo bardzo, bardzo gorąco polecam zajęcia u Laury. Chodziłam do niej zaledwie pół roku, ale dała mi niesamowicie dużo, otworzyła mnie na muzykę, przestałam bać się śpiewania, uwierzyłam w siebie. Na prawdę pełen profesjonalizm, super atmosfera, super specjalistka i przede wszystkim człowiek. Dzięki Laurze bez problemu przeszłam egzaminy na PWST pod kątem rytmiki, powtarzania dźwięków, wokalnie nie byłam skrępowana i tym samym dostałam się na wydział aktorski i wiem, że udział Laury był w tym ogromny. Tak więc serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.