Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Gdynia (Wzgórze Św. Maksymiliana)
Gdańsk
Sopot
Rumia
Faktura VAT

Longin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/515 opinii
Dla użytkownika Longin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
31 stycznia 2019

Pocałowałam klamkę po uprzednim telefonie z mojej strony i informacji, że będę za 20 minut (o umówionej godzinie).
Liczne telefony- brak odpowiedzi ze strony korepetytora.
Nie polecam.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Od ponad roku chodzę regularnie na korepetycje do pana Longina. Okazał się osobą wyjątkową, to profesjonalista, świetny metodyk i dydaktyk. Fachową wiedzę potrafi przekazać w sposób ciekawy, dostosowując sposób przekazu do poziomu wiedzy studenta/ucznia. Odpowiedzialny, uczciwy, o nieprzeciętnej osobowości wykładowca.

avatar
Studentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Jeśli potrzebujecie pomocy z matematyką obliczeniową, to ten Pan sprawi, że na pewno zrozumiecie temat i i zaliczycie ten przedmiot. Szczerze polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
15 września 2016

Niestety negatywny komentarz, przyszłam od Pana wyraźnie czuć było alkohol, w połowie zajęc spytał mnie czy pale, bo on poszedłby na papierosa. W ciagu godziny 10 razy powtarzane było to samo, gdy po raz wtóry prosiłam o wytłumaczenie i rozwiazanie zadania Pan nie był w stanie spełnić mojej prośby.

Haus

Pani Alicjo, cóż ma Pani prawo do swojej opinii. Takie jest Pani zdanie.
Ponadto, tak się składa że jestem abstynentem !!!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 stycznia 2016

Umówiłam się do Pana z koleżanką i pocałowałyśmy klamkę. Wytłumaczył się trudną sytuacją, ale to nie usprawiedliwia tego, że nie poinformował nas o odwołaniu zajęć. Wystarczyłby krótki telefon. Straciłam godzinę dojazdu w trakcie sesji kiedy mogłam przeznaczyc czas na naukę.

Haus

Tuż przed Pani przyjazdem otrzymaliśmy z żoną informacje z policji o znalezieniu zwłok NASZEGO SYNA.
Jeśli Pani uważa, że taka okoliczność jest błachostką wobec straty z Pani strony jednej godziny dojazdu, to gratuluję LUDZKICH UCZUC.
Odpisuję dopiero dzisiaj, w niedzelę tekst wobec Pani byłby pełen inwektyw..
Powodzenia w sesji!!!

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Świetne podejście do ucznia, pełny profesjonalizm, miałem poprawkę z matematyki i mechaniki - obie zdałem z bardzo zadowalającym wynikiem :) ! Jeśli masz problem, Dr haus jest tym nauczycielem, który z pewnością Ci pomoże ! Polecam !

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
19 września 2015

Trzy godzinki i Czwóreczka z mechaniki wpadła. Zadania tłumaczy od postaw skąd się wzięło, metody rozwiązywania w oparciu o prawa nie schematy. Miła atmosfera, klasyczna muzyka w tle. Mały minusik za troszkę haosu podczas zajęć. Polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2015

Profesjonalne podejście, polecam wszystkim. Bardzo kompetentny, i potrafi przekazać wiedzę w przystępny sposób. Dla Pana Doktora nie ma rzeczy niemożliwych.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Dzięki pomocy dr Haus' a udało mi się zdać jeden z trudniejszych i najważniejszych egzaminów(elektrotechnika). Ogromnie duża wiedza i doświadczenie przekazane w ciekawy i interesujący sposób! Słuchałam z wielką ciekawością. Wszystkim gorąco polecam, sama też jeszcze skorzystam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Ogromna wiedza, świetny kontakt, Wysokiej klasy Specjalista - podejmuje się tematów, problemów w których inni załamują ręce.
Zdecydowanie polecam !
Doktor przez duże D, z prawdziwego zdarzenia !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Bardzo ogromna wiedza w pełni warta ceny. Zdecydowanie polecam. Nie tylko jako korepetycje na studiach ale też poszerzenie wiedzy. Jeden mankament, musimy być odpowiednio kumaci, żeby z tej wiedzy umieć skorzystać.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 marca 2014

Zdecydowanie nie polecam ! Czułem się jak na swoim wykładzie ze statystyki . Zbyt wiele teorii , lanie wody aby czas szybciej minął a mało praktyki. Jeżeli ktoś ma za dużo kasy i czasu to jak najbardziej polecam tego Pana :)

Haus

Panie Pawle,
Cóż, jak mówić o statystyce jeśli nie znamy nawet rozkładu normalnego!
Jeśli Pan chciał w czasie jednej godziny poznać STATYSTYKĘ, aby zaliczyć warunek (nie posiadając nawt podstaw) to się Pan bardzo mylił.
Aby mówić o rozwiązywaniu zagadnień trzeba znać podstawy, sformułować zagadnienie i wiedzieć czego szukamy!!!
Zgadzam się z Panem, w tych warunkach trudno współpracować. Zyczę szczęścia przy zaliczeniu!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2014

Bardzo dobry kontakt, ogromna wiedza, zdecydowanie polecam.

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2013

zdecydowanie polecam, egzamin zdany, ma czas dla ucznia I potrafi wytłumaczyć, jest tez zaangażowany w znalezienie ciekawych zadań I przykładów

avatar
Wiesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2013

Super. Oprócz automatyki, można nauczyć się u niego fizyki, matematyki i elektrotechniki. Dobre podejście do sprawy. Nietypowe u korepetytorów wychodzenie poza podstawy, których Ci nauczają w kółko. Pomaga z problemami wykonania sprawozdań z laboratorium.

Haus

Dziękuje

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.