Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gdańsk (Morena +4)

Tom Mitura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Tom Mitura

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłem studia na kierunku filologia angielska na specjalności nauczycielskiej, językoznawczej i translatorycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka oraz przygotowanie pedagogiczne. Moją pasją są metafory i idiomy. Miałem przyjemność pracować w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz w szkołach prywatnych. Przez ostatnie lata pracowałem dla Laureate Online Education jako International Enrollment Advisor, gdzie zajmowałem się rekrutacją studentów z całego świata na uniwersytetety Laureate w USA i Wielkiej Brytanii.

Zajmuje się również tłumaczeniem (cena oraz warunki do ustalenia).Miła atmosfera, pozytywne nastawienie, szczypta humoru, elastyczność, niekłamana pasja do metafor oraz pełen profesjonalizm to cechy które wyróżniają mnie i moje lekcje spośród innych.

Zapraszam do współpracy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 09.2008
Uniwersytet Mikołaja Kopernika/Nauczycielskie Kolegium Jezyków Obcych
Licencjat
Filologia anglielska- Nauczanie jezyka angielskiego/jezykoznawstwo
10.2008 - 04.2011
Uniwersytet Gdański
Magister
Translatoryka-Tłumaczenia Specialistyczne (Specialised Translation Studies)
Kursy i szkolenia
10.2010
Direct Method of English
Doświadczenie
11.2013 - 05.2017
Laureate International Universities
Achieve and exceed enrollment goals Use a consultative sales approach Build rapport and provide guidance for students Consistently seek opportunity to drive student growth by referrals.
03.2018 - 06.2018
PWC Poland
Create full KYC profiles and evaluate AML client risk Perform screening on clients and its related parties Identify and escalate any red flags Be up to date with anti-money laundering, counter terrorist financing and FATCA regulations, policies
06.2018 - aktualnie
Arrow Electronics-ECS Education
Handling customer requests and managing opportunity-to-quote stream Configuring ad-hoc solutions to match customer needs Interacting with account product managers, and proactively engage with customers Assisting with customer technical queries.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Znakomita komunikatywność Pana Przemysława w połączeniu z profesjonalizmem i nastawieniem na praktyczne wykorzystanie języka nie może nie przynieść rezultatów :) Szczerze polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Gorąco polecam. Przemek pracuje znakomitą skuteczną metodą. Jest cierpliwy ale nie odpuszcza

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Jestem pod wrażeniem kompetencji metodycznych i dydaktycznych Pana Przemysława. Lekcje były bardzo efektywne, odbywały się w przyjemnej atmosferze, nie miałam problemu z zapamiętywaniem nowych słówek - podawanych mi w kontekście, w którym powinno się ich używać. Polecam tego nauczyciela!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2012

Jestem bardzo zadowolona z lekcji udzielanych przez Przemka. Przygotował specjalny program zajęć, dzięki któremu opanowałam język angielski w stopniu bardzo dobrym. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, Przemek nigdy nie krytykuje, wręcz przeciwnie, zawsze służy pomocą. Zachęcam wszystkie osoby, które mają problem z angielskim, bo Przemek potrafi zdziałać cuda:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2012

Matura zdana znakomicie dzięki pomocy p.Przemka pomimo tego, że stosunkowo późno się do niego dostałem, jest bardzo wymagającym i dobrym nauczycielem. Teraz po dostaniu się na studia dalej będę korzystał z jego usług. Pozdrawiam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2012

Przemek jest profesjonalistą, rzetelnie podchodzi do pracy z uczniem, jest zawsze przygotowany. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Dzięki korepetycjom udało mi się zdać egzaminy na studiach. Serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.