Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Białystok
Geografia50 / 50 min

Iwona

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie
Jestem nauczycielką geografii pracującą w szkole, z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno w szkole jak i prywatnie.
Jeśli potrzebujesz uzupełnić swoją wiedzę z zakresu geografii, podszkolić materiał na klasówkę czy poszerzyć swoją wiedzę do matury to bardzo zapraszam na zajęcia do mnie!
Zapewniam wszelkie materiały pomocnicze, mapki, ćwiczenia, itd.
Gwarantuje zajęcia na myślenie i co najważniejsze bez niepotrzebnego stresu!
ZAPRASZAM

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.