Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Siemianowice Śląskie
Mysłowice
Chorzów
Bytom
Faktura VAT

Markus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Markus

O mnie

Mam 43 lata. Jestem Polakiem mieszkającym od 30 lat w Niemczech. Płynnie, bez akcentu rozmawiam w języku niemieckim i chciałbym pomóc innym nauczyć się tego wspaniałego języka. Niemiecki nie jest w cale taki trudny ;) Dla mnie Polski jest trudniejszy…..

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Polecam Markusa jako nauczyciela języka niemieckiego. Jego cierpliwość jest na bardzo wysokim poziomie. Potrafi w bardzo ciekawy sposób przekazać niuanse języka sąsiadów zza zachodniej granicy. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.