Adam Kasperowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz zaległości z językiem francuskim przez zdalne nauczanie? Możemy to nadrobić. Oferuję wizyty w kontakcie z dojazdem do ucznia. 

Pomogę uczniom klas podstawowych i licealnych w nauce języka francuskiego . Zapraszam jednak również osoby, które z językiem francuskim nie miały jeszcze żadnej styczności. Nauka francuskiego od podstaw to pewna przygoda, którą warto przeżyć!

Na pierwszym spotkaniu chciałbym poznać się z uczniem oraz ustalić cele oraz zakres naszej wspólnej pracy. Dzięki temu będę mógł odpowiednio przygotować przebieg lekcji do danego poziomu wiedzy i potrzeb. Z tego też powodu pierwsze spotkanie jest bezpłatne

Zapraszam do kontaktu telefonicznie bądź mailowo.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.