STUDIO LEGATO

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Bytom
Gliwice
Zabrze
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 80 / 45 min

STUDIO LEGATO

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na lekcje śpiewu oraz gry na instrumentach - skrzypce, pianino, keyboard, akordeon, gitara, saksofon, trąbka. 

Zajęcia odbywają w naszych placówkach w Gliwicach, Bytomiu i Sosnowcu, możliwy jest także dojazd nauczyciela do domu ucznia na terenie woj. śląskiego. 

Naszą kadrę stanowią zawodowi muzycy, aktywni artyści i pedagodzy. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych od podstaw lub na wyższym poziomie zaawansowania.

Lekcje odbywają się indywidualnie (nauczyciel z uczniem) lub w małych grupach. Częstotliwość i długość lekcji dostosowujemy do predyspozycji ucznia (lekcje 1 lub 2 razy w tygodniu po 30, 45 lub 60 minut). Posiadamy programy nauczania z muzyka rozrywkową i klasyczną.

Nasi najlepsi uczniowie biorą udział w ogólnopolskich konkursach i koncertach!

Nie musisz mieć talentu muzycznego, wyjątkowych zdolności, słuchu muzycznego, wiedzy z zakresu muzyki lub muzyków w rodzinie - zadbamy o Twój rozwój muzyczny lub rozwój Twojego dziecka w kompleksowy sposób. Każdy nasz uczeń jest dla nas wyjątkowo ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie.

INSTAGRAM: legato_szkolamuzyki

Zapisy i więcej informacji pod numerem tel.6 9 1 3 5 0 7 8 6
Zapraszamy do rozpoczęcia z nami muzycznej przygody!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Akademia Muzyczna
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2024

Polecam lekcje w Studio Legato w 100%! Świetne podejście do ucznia, wspaniali młodzi nauczyciele pełni pasji i chęci do przekazywania wiedzy. Córka z chęcią uczestniczy w zajęciach. Bardzo lubi również koncerty, które sa organizowane dla uczniów :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.