Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Warszawa (Wola)

Maria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Maria

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Wpis do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych.
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2013

Pragnę tą drogą wyrazić Pani Marii najwyższe uznanie i wdzięczność za osiągnięty rezultat w tak krótkim czasie nauki. Profesjonalizm, umiejętność przekazywania wiedzy, zaangażowanie, inteligencja, rzetelność, uczciwośc, świetny kontakt z uczniem, kultura osobista na najwyższym poziomie, to niewątpliwe atuty Pani Marii, niezbędne w pracy pedagogicznej.
Gorąco polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.