Magdalena Bednarek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rybnik
Katowice

Opis ogłoszenia

Dyplomowany magister filologii słowiańskiej ze specjalnością słowenistyka (studia ukończone z wyróżnieniem) chętnie udzieli korepetycji z języka słoweńskiego. Dysponuję własnymi, różnorodnymi materiałami, które są wliczone w cenę lekcji. Zapewniam miłą atmosferę oraz profesjonalizm. Na II roku wyjechałam na stypendium i studiowałam przez pół roku na Uniwersytecie w Lublanie. Uczestniczyłam również w seminarium słoweńskiego języka, literatury i kultury, dlatego oceniam swoją znajomość języka słoweńskiego na poziomie C1. Dzięki częstym pobytom w Słowenii, pracy w zawodzie i z językiem (również w charakterze tłumacza zarówno ustnego, jak i pisemnego) ciągle się dokształcam i szlifuję język słoweński. Możliwy dojazd do ucznia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.