Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Ludmiła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Ludmiła

O mnie

Jestem doświadczonym lektorem języka rosyjskiego, ukraińskiego - native speakerem a także uczę języka polskiego jako obcego.

Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka obcego, gdyż już ponad 10 lat uczę języka na Uniwersytecie Wrocławskim, w szkołach językowych, w firmach oraz indywidualnie.

Zajęcia z języka zawsze dostosowuję do potrzeb i wymagań ucznia. Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, oferuję również konwersacje tematyczne, rozwijające umiejętności komunikowania się w potrzebnych sytuacjach: w pracy, przy wyjeździe. Zajmuję się tłumaczeniami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 06.1998
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia polska
10.2006 - 06.2009
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia słowiańska, profil rosyjski
Kursy i szkolenia
06.1998
Przygotowanie pedagogiczne
Doświadczenie
10.2010 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Już 7 lat biorę korepetycje, żeby mieć styczność z językiem. Pani Ludmiła jest bardzo inspirującą osobą, konwersacje są interesujące i angażujące. Nie mam żadnego stresu przy odbywaniu nawet telefonicznych rozmów biznesowych.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2019

Rzetelna i profesjonalna, a także wyrozumiała. Jest bardzo cierpliwa i potrafi wytłumaczyć tak, żeby się dało zrozumieć.
Z czystym sumieniem polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.