Elizabeth Ramirez

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Zabrze
Gliwice
Chorzów
Katowice
Warszawa
Kraków
Poznań
Tychy

Elizabeth Ramirez

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Elizabeth Ramirez

O mnie

I’m a native Spanish speaker, I was born in Mexico, also I enjoy to travel, to learn and to discover different cultures.

To me it has been a pleasure teaching English and Spanish to children and adults, together we have created different methods and fun dynamics that allow us to visualize what can be really useful and practical.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2017

Genialny nauczyciel! z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Polecam w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.