Liwia Steinborn

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Bydgoszcz (Bielawy)

Liwia Steinborn

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Liwia Steinborn

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2016

Po niezbyt dobrych doświadczeniach z poprzednimi paniami, w końcu trafiliśmy idealnie. Dzięki pani Liwii syn uniknął oceny niedostatecznej na półrocze i opanował zaległy materiał, także teraz już będzie tylko lepiej. W końcu miła i uczciwa osoba, która nie odwołuje lekcji i z którą naprawdę można się dogadać. Polecam, także wszystkim znajomym.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Zdecydowanie polecam! Córka chodzi do tej Pani na zajęcia już trzeci rok, po dwóch latach nauki została laureatką konkursu języka francuskiego i była zwolniona z części językowej egzaminu gimnazjalnego. Teraz przygotowujemy się do matury :) Bardzo sympatyczna i rzetelna osoba.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2015

Bardzo dziękuję za przygotowanie do matury z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym, zdałam bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam- duża wiedza i indywidulane podejście do potrzeb ucznia. Do tego bardzo miła osoba.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2013

Polecam tą panią, powierzyłam jej naukę mojej córki i jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt, zawsze o wszystkim mnie informuje, córka także jest bardzo zadowolona. Ta pani uczy dwóch języków więc nie musiałam szukać innego nauczyciela. Profesjonalne podejście i przemiła osoba.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2013

Zdecydowanie polecam tą osobę- miła, rzetelna, kompetentna. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, dostaję dużo materiałów i po roku nauki potrafię już komunikować się w tym języku w zakresie podstawowym. Bardzo dobry nauczyciel, dodatkowym plusem jest to że Pani Liwia ma zarejestrowaną działalność i wystawia rachunki dzięki temu pracodawca zgodził się opłacać mi zajęcia.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Uczę się języka francuskiego od podstaw i serdecznie polecam zajęcia u Pani Liwii. Pani Liwia ma w pełni profesjonalne podejście do nauczania, umiejętnie tłumaczy wszelkie, nawet te najtrudniejsze zagadnienia i zapewnia duże ilości ciekawych materiałów do nauki języka. Na pierwszy rzut oka widać, że Pani Liwia posiada ogromną wiedzę i umiejętności z zakresu języka francuskiego, a co najważniejsze umie je przekazać swoim uczniom. Ponadto atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, co zawsze pomaga przyswajaniu wiedzy. Po korepetycjach u Pani Liwii czuję, że język francuski staje się dla mnie dużo mniej obcy i mam chęć ciągłego poszerzania swoich umiejętności. POLECAM SERDECZNIE każdemu, kto chce zacząć lub kontynuować swoją przygodę z językiem francuskim!!

avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Moje dzieci ucza sie u tej pani juz rok.Wczesniej dwa razy zmienialismy korepetytorke,poniewaz jedna osoba nie potrafila pracowac z dziecmi,a druga po prostu nie przygotowywala zajec w odpowiedni sposob.Pani Liwia swietnie dogaduje sie z moimi dziecmi,ktore bardzo ja lubia.Zajecia sa zawsze dobrze przygotowane,dzieci ucza sie gramatyki,ale tez sluchaja oraz graja w gry dydaktyczne.Juz po roku sa efekty i co najwazniejsze dzieci naprawde lubia chodzic na zajecia z ta Pania.Naprawde polecam Pania Liwie.

avatar
Agata R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Z czystym sercem polecam współpracę z Panią Liwią Steinborn :) Jestem jej "stałą uczennicą" i na pewno nie zamienię jej na żadną inną nauczycielkę. To dzięki niej w ciągu jednej lekcji zrozumiałam tryb łączący- SUBJONCTIF, który jest zmorą chyba wszystkich uczących się języka francuskiego. Nasza nauczycielka w szkole tylko pobieżnie przedstawiła nam ten temat, nic nie tłumaczyła, a ja byłam zrozpaczona. Zbliżał się termin sprawdzianu a ja nic nie rozumiałam. Nawet wydrukowałam sobie całą teorię, którą znalazłam na stronach z gramatyką francuską. Siedziałam nad tym kilka godzin, a Subjonctif wciąż był dla mnie czymś obcym. Nawet jeśli mamy nie wiadomo ile książek, pomocy dydaktycznych, ćwiczeń, ściąg to i tak nam to dużo nie pomoże w nauce. Naprawdę warto spotkać się w rzeczywistości z kimś, kto nam wytłumaczy dany temat od podstaw. Będzie to także okazja do poprawienia błędów oraz przećwiczenia danego zagadnienia. Ja na korepetycjach z Panią Liwią 10 razy pytałam o to samo, a ona z cierpliwością wciąż od nowa tłumaczyła dane zagadnienie, tak długo, aż je w końcu zrozumiałam :)
Pamiętam, że zaskoczyło mnie profesjonalne przygotowanie do zajęć. Dostałam od niej cały zestaw pomocy dydaktycznch, gdzie subjonctif był bardzo przejrzyście wytłumaczony, oraz zestaw ćwiczeń, które zaczęłyśmy na lekcji, a które już bez problemu dokończyłam w domu.
Dzięki pomocy Pani Liwii w końcu subjonctif stał się dla mnie czymś prostym i zrozumiałym.
Nie muszę chyba mówić, że sprawdzian poszedł mi znakomicie :) A sporo koleżanek (dużo lepszych ode mnie) poprostu zawaliło sprawę.
Na zajęciach z Panią Liwią czuję się jak u siebie w domu – zero stresu, co na korepetycjach jest chyba najważniejsze.
Pełen profesjonalizm. Pani Liwia zasługuje na 100 gwiazdek ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

W ubiegłym roku zmuszona życiową sytuacjąrozpoczęłam naukę francuskiego u Liwii.Wybór nauczyciela nie był przypadkowy.Wcześniej od "zera"rozpoczynała u Liwii moja dorosła córka.W ciągu 1,5 roku Liwia nauczyła ją języka w stopniu pozwalającym na wyjazd i podjęcie pracy we Fracji,poprzedzone egzaminem komisyjnym ze znajomości języka.Przyszła kolej na mnie.Chcąc komunikować się z nową rodziną(Francuzi),poszłam w jej ślady."Egzamin"zdaję zawsze ilekroć ich odwiedzam.Mam ogromną satysfakcję gdy mogę porozmawiać ,wysłuchać i coraz częściej zrozumieć ten naprawdę niełatwy język.Dziękuję Liwio!Czy potrzeba tu coś dodawać?Liwia naprawdę potrafi nauczyć i to nauczyć w sposób "bezbolesny".Jest cierpliwa, spokojna,tłumaczy do skutku i nigdy nie zniechęca,nie krytykuje.Za to ja cenię.To prawdziwa prfesjanalistka.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Wszystkim serdecznie polecam naukę języka francuskiego u Pani Liwii. Zajęcia prowadzone są zawsze na wysokim poziomie, z pełnym zaangażowaniem w sposób profesjonalny, jasny i zrozumiały a także co ważne indywidualnie dostosowany do predyspozycji oraz przyswajalności wiedzy każdego ucznia. Lekcje języka z Panią Liwią to sama przyjemność. Niezwykle kompetentna, otwarta, sympatyczna i potrafiąca nawiązać świetny kontakt z uczniem, ale także wymagająca, sumienna i mobilizująca do nauki. Jej wysokie umiejętności dydaktyczne oraz predyspozycje osobiste sprawiają że nauka staje się jednocześnie przyjemna, interesująca i efektywna. Świetne efekty w krótkim czasie i bardzo mile spędzony czas. Jednym słowem dobra jakość za przystępną cenę. Serdecznie dziękuje za współpracę, pozdrawiam i oczywiście GORĄCO POLECAM!!!

avatar
Marta S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Na początku lipca rozpoczęłam naukę języka francuskiego od zera. Nie uczyłam się tego języka wcześniej gdyż w mojej byłej szkole on nie obowiązywał.Dzięki Liwii i Jej profesjonalnemu podejści do nauczania zdałam egzamin kwalifikacyjny bardzo dobrze. Lekcje z Liwią były zawsze przygotowane,przemyślane i dostosowane do mojej wiedzy i potrzeb. Wiedza Liwii była przekazywana w sposób dla mnie czytelny i zrozumiały. Na każdej lekcji otrzymywałam wiele przydatnych mi materiałów. W 100% nauczyciel ,którego będę polecała wszystkim,kótrzy dopiero zaczynają przygodę z językiem francuskim lub chcą w miłej i przyjaznej atmosferze szkolić swoją wiedzę:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Uczę się francuskiego trzeci rok. Teraz chcę napisać maturę na poziomie rozszerzonym. Pani Liwia świetnie mnie do niej przygotowuje. Dostosowuje tempo pracy do umiejętności, a do tego na lekcji panuje miła atmosfera. Nie można też zapomnieć o świetnych materiałach, które co lekcje dostaje. Polecam w 100% :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.