Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Toruń (Podgórz +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Zachęcam do wakacyjnych lekcji języka włoskiego!

Jeśli planujesz wakacje w słonecznej Italii, wyjazd biznesowy lub myślisz o programie Erasmus to zajęcia w sam raz dla Ciebie! Proponuję Tobie lekcje po których nie będziesz wstydził się odezwać w tym pięknym języku.

Włoskie nazwy przestaną być enigmą, a pytanie o drogę, zamawianie posiłków czy krótkie konwersacje z Włochami zamienią się w przyjemność!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

dziękuje Pani bardzo !! teraz spokojnie mogę jezdzić po europie i swobodnie z każdym rozmawiać. Dzięki Pani mam nowe możliwości !!! . Jestem bardzo wdzięczny. Jeśli ktoś chce dużo sie nauczyć w odpowiednim czasie to bardzo polecam tą Panią. !!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Bardzo miła i dobra korepetytorka! Przygotowuje się do każdych zajęć profesjonalnie! Pani Paulina jest godna polecenia zwłaszcza dla osób z barierą językową

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.