Lidia Pozanska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia (Gdynia Mały Kack)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz w szybki i skuteczny sposób przełamać barierę językową i nauczyć się płynnie mówić po angielsku? Zapraszam na zajęcia!
Jestem absolwentką Filologii Angielskiej. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i 10 letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci. Prowadzę profesjonalne zajęcia i korepetycje dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i średniej szkoły, a także dorosłych. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, liceum, FCE, CAE, szkół obcojęzycznych w Gdyni. Moja kariera z językiem zaczęła się gdy zaraz po ukończeniu matury wyjechałam do Wielkiej Brytanii gdzie odbyłam roczną naukę języka angielskiego w collegu w Andover. Po powrocie do Polski wyjechałam do Stanów Zjednoczonych gdzie przez kolejne lata doskonaliłam swoje umiejętności językowe.Nauczanie jest moją pasją, a swojej pracy głównie kładę nacisk na konwersacje, które są najistotniejszym czynnikiem w komunikacji interpersonalnej!Metody pracy dostosowuję indywidualnie do potrzeb ucznia, w zależności od motywacji.Prowadzę zajęcia Metodą Berlitza, która głównie kładzie nacisk na mówienie. Posiadam wszelkie potrzebne materiały. Zajęcia odbywają się bezstresowo, energicznie, z dużą dawką humoru, dlatego moi uczniowie są zadowoleni z wieloletniej współpracy ze mną.
Zapraszam serdecznie na zapisy na nowy rok szkolny w formie zajęć indywidualnych lub grupowych.

Cena zajęć indywidualnych zgodna z częstotliwością
1 × 60 min 100 zł

 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Miałem okazję chodzić do na prawdę wielu korepetytorów angielskiego (w tym do native’a) z nadzieją, że któryś z nich pomoże mi w końcu poprawić moje umiejętności, które jak na tamten czas ograniczały się tylko do mówienia „yes” i „no”. Ponad dwa lata temu postanowiłem spróbować ponownie i trafiłem na panią Lidię. Przez cały okres trwania liceum zacząłem zauważać, że mam nie tylko do czynienia z niesamowicie doświadczonym nauczycielem, ale także z człowiekiem z pasją, pełnym pozytywnej energii oraz dającego gigantyczne ilości motywacji. Przez ten okres było także wiele okazji do poznania innych lektorów w szkole pani Lidii, którzy także dawali z siebie wszystko :)

Po prawie 3 latach intensywnych i wcale nie łatwych dla osoby nieradzącej sobie z językiem ćwiczeń mogę z pewnością stwierdzić, że BYŁO WARTO, a dowodem jest świetnie napisany egzamin oraz 100% z egzaminu ustnego.

Jeżeli ma się więc chęci i powera do działania, z panią Lidią oraz jej zespołem znajdzie się na pewno wspólny język! ;)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Pani Lidia jest profesjonalistką i w taki właśnie sposób prowadzi swoje zajęcia. Dopasowuje tematy do poziomu ucznia, dzięki czemu lekcje nie są nudne. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i rzetelnie przygotowana do zajęć. Duży nacisk na konwersacje. Szczerze polecam zajęcia z Panią Lidią.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji angielskiego z P. Lidia
bardzo energiczna nauczycielka, która z pasją wykonuje swoją pracę. Wyznacza cele, motywuje i na bieżąco monitoruje postępy a jednocześnie potrafi wprowadzić na lekcjach przyjazną atmosferę, co zwłaszcza w prowadzeniu konwersacji jest bardzo istotne. Jest bardzo kompetentna pracuje w ciekawy sposób, sprawnie wykorzystuje narzędzia technologiczne, nowe metody nauczania i interesujące materiały - dzięki temu lekcje są ciekawe i mijają bardzo szybko.
Pełen profesjonalizm, punktualność i jasno określone zasady współpracy.
Zdecydowanie polecam

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Pani Lidia w kwestii nauczania angielskiego jest bardzo skuteczna, nawet taki nieuk jak ja był w stanie w bardzo szybkim tempie przyswoić podstawy i po kilku tygodniach w miarę swobodnie rozmawiać:) - mogę powiedzieć że postępy są bardzo szybkie. Pani Lidia jest zawsze usmiechnięta i dopasowuje w sposób indywidualny tematy oraz poziom. Polecam Panią Lidię bo jest osobą skuteczną w tym co robi.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Uczę się języka angielskiego z Panią Lidią od kilku lat.
Pani Lidia podchodzi profesjonalnie do zajęć, na każdą lekcję ma przygotowane dodatkowe pomoce naukowe, dzięki którym uczeń szybciej przyswaja sobie język angielski.
Pani Lidia dba o to aby lekcje były różnorodne, żeby uczeń się na nich nie nudził.
Jest osobą punktualną,cierpliwą, systematyczną , na lekcjach u Pani Lidii jest dużo dobrej zabawy i humoru.
Dzięki jej zaangażowaniu bardzo szybko przyswajam sobie gramatykę i nowe słówka.
Polecam ją bardzo wszystkim osobom,które chcą szybko przyswoić sobie język angielski.
Klaudia

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2017

Jestem na prawdę miło zaskoczony pracą z panią Lidią. Wcześniej języka angielskiego próbowało uczyć mnie 3 innych korepetytorów- niestety bezskutecznie.
Lekcje przebiegają w miłej, luźnej atmosferze, wszystkie z dużą dawką śmiechu oraz bezstresowo bez dużego nacisku czego zawsze doświadczałem na lekcjach z innymi nauczycielami. Po roku moim zdaniem różnica jest kolosalna- początkowo bałem się i nie przepadałem mówić w tym języku, teraz wręcz sprawia mi to radość, lecz dalej pozostaje sporo do wyuczenia :). Pani Lidia sprawdza się nie tylko w nauce angielskiego ale także jako świetny motywator. Rzadko spotyka się tak pozytywne osoby, które są zawsze uśmiechnięte. Polecam wszystkim niezależnie od wieku, warto spróbować!

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Co wyróżnia Panią Lidię? Przede wszystkim profesjonalne podejście do swoich obowiązków, objawiające się we właściwym przygotowaniu do każdych zajęć. W czasie ich trwania odczuwa się, że poszczególne punkty lekcji zostały wcześniej szczegółowo zaplanowane. Pani Lidia jest osobą ciągle uśmiechniętą, przez co zajęcia nie są monotonne czy stresujące dla ucznia. Bardzo szybko wychwytuje wszelkie braki językowe i cierpliwie tłumaczy problematyczne zagadnienia. Powodem zapisania się przeze mnie na zajęcia był spory stres związany z rozmową z obcokrajowcami. W związku z tym od początku główny nacisk położyliśmy na konwersację. Z każdą kolejną lekcją czułem się coraz pewniej i dziś mogę wykorzystywać język angielski podczas podróży i w pracy zawodowej, co nie byłoby możliwe, gdyby nie czas i wysiłek poświęcony mi przez Panią Lidię. Jak najbardziej polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Jestem bardzo niezdyscyplinowana uczennicą( a raczej byłam;)). Pani Lidia zna się na motywacji;) Jest pokładem pozytywnej energii! Uśmiech nie znika jej z twarzy-nawet przy moich gramatycznych gafach. Dzięki zajęciom z Panią Lidią z łatwością wyszłam z poziomu "żenującego" na poziom gdzie coraz swobodniej mówię po angielsku. Polecam!;-)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Pani Lidia dawała synowi korepetycje przez 5 lat (okres gimnazjum i liceum) ze szczególnym naciskiem na konwersacje. Efekt tej pracy to świetnie zdana rozszerzona matura z angielskiego, umiejętność swobodnego wysławiania się i bezproblemowa możliwość czytania anglojęzycznych książek w oryginale. Przepaść między pierwszymi lekcjami gdzie odpowiedzi syna ograniczały się do lakonicznych "yes" i "no" a swobodą z jaką dziś korzysta z języka angielskiego jest najlepszym dowodem umiejętności nauczycielskich p.Lidii

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Pani Lidia jest bardzo rzetelną korepetytorką, której każda lekcja dopracowana jest w najmniejszym szczególe. Poza obszerną wiedzą językową, na szczególne wyróżnienie zasługuje jej podejście do uczniów - nigdy nie spotkałam osoby tak cierpliwej i życzliwej w tłumaczeniu zawiłości gramatycznych. To, co urzekło mnie w Pani Lidii jako korepetytorce najbardziej to autentyczny wysiłek, jaki wkładała w każde nasze zajęcia, tak by ich tematyka oparta była głównie o interesujące mnie tematy i zagadnienia - aż takiej indywidualizacji zajęć się nie spodziewałam :). Miłym dodatkiem do wiedzy pani Lidii i rzetelnie przygotowanych zajęć jest nigdy nie schodzący z jej twarzy uśmiech, dzięki któremu odważyłam się na mówienie po angielsku już podczas naszych pierwszych zajęć. Serdeczne pozdrowienia dla pani Lidii! Gorąco mogę polecić ją wszystkim uczniom, bo taka udana kombinacja wiedzy i osobowości rzadko się zdarza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.