Wojtek Liszewski

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
Online
Inowrocław
Lipno
Mogilno
Nakło nad Notecią
Radziejów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Czy marzysz o opanowaniu nowego języka obcego lub podnoszeniu swoich umiejętności językowych? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!

Jesteśmy zespołem doświadczonych nauczycieli i korepetytorów specjalizujących się w nauczaniu języków obcych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym uczniem, czy masz za sobą pewne doświadczenie, możemy dostosować nasze korepetycje do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze zajęcia to nie tylko nauka gramatyki i słownictwa, to także rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i kulturowego zrozumienia. Wspólnie możemy pracować nad Twoim akcentem, rozumieniem ze słuchu i pisaniem.

Teraz jest doskonały moment, aby rozpocząć swoją przygodę z nowym językiem lub podnieść swoje obecne umiejętności. Dzięki naszym korepetycjom językowym możesz skorzystać z indywidualnej uwagi i dostosowanego podejścia do nauki.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami pod numerem 699 714 431 i umów się na pierwszą lekcję korepetycji. Odkryj radość z nauki języków obcych i otwórz drzwi do nowych możliwości.

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc osiągnąć swój cel w opanowaniu języka obcego. Zadzwoń już teraz pod numer 699 714 431 i rozpocznij swoją przygodę z nauką języków obcych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.