Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Białystok

Opis ogłoszenia

Doktorant na politechnice udzieli korepetycji z następujących przedmiotów:analiza matematyczna, algebra, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka, badania operacyjne i inne. Przygotowanie do kolokwiów i egzaminów. Pomoc z  zadaniami online 
napisz na mesenger: m.me/robert.lis.5623.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
M.G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
19 marca 2013

Szczerze to jeśli ktoś chce mieć po prostu rozwiązanie zadanie z jakimś takim szybkim i "po łebkach" wytłumaczeniem to dobre miejsce.

avatar
J.K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
18 stycznia 2012

Bardzo dobry korepetytor jest magistrem na UwB uczy i tłumaczy genialnie. Polecam takiego człowieka za taką cenę

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.