Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

UWAGA! BRAK WOLNYCH TERMINÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020!!!

Witam!
Jestem magistrem filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym oraz ośmioletnim doświadczeniem w nauczaniu. Studiowałam również za granicą, gdzie pogłębiłam swoją wiedzę dotyczączą uczenia i pracy z językiem obcym.

Oferuję korepetycje z języka angielskiego dorosłym, młodzieży, dzieciom oraz osobom oczekującym pomocy w bieżącej nauce lub przygotowującym się do:

  • egzaminu ósmoklasisty,
  • maturalnego,
  • innych egzaminów językowych (np. FCE, CAE, CPE, IELTS itp.)
  • zaliczeń na studiach.

Mam doświadczenie w uczeniu na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. W cenie zajęć zapewniam różne materiały dydaktyczne i pomoce naukowe,  profesjonalizm oraz miłą atmosferę ;) Metody nauczania dostosowuję do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań każdego ucznia. Ponadto przywiązuję dużą wagę do systematycznej pracy zarówno na zajęciach jak i w domu. 

Zajęcia indywidualne:
- 80 złotych/60 minut
- 120 złotych/90 minut

Zajęcia grupowe:
- 2 osoby 60 zł od osoby/60 min.
- 2 osoby 100 zł od osoby/90 min.

Możliwe również zajęcia online.

Miejsce zajęć u nauczyciela - ulica Barcelońska, Mokotów.

Kontakt

Wykształcenie:
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Univesidad de Murcia w Hiszpanii, Filologia Angielska, magister filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską i glottodydaktyczną ukończona z wyróżnieniem. 

Kursy i szkolenia:
- udział w konferencjach metodycznych wydawnictw Pearson, Macmillan i Oxford w Lublinie, Tarnowie, Katowicach, Rzeszowie oraz Warszawie
- szkolenia z zakresu dydaktyki języka angielskiego, m.in. „Język angielski w nowej szkole podstawowej”, „MM Publications: Nauczanie projektowe w przedszkolach, szkołach podstawowych i średnich, a także w szkołach języków obcych”, „Nowa Podstawa programowa 2019+ for Upper-secondary schools: key changes and New challenges”, „En route to language accuracy in Upper-secondary language teaching”, "Challenge ahead! On preparing 8-graders for the New final exam”, „Praca z uczniem dyslektycznym na lekcjach języka obcego”, „TIK w nauczaniu języków obcych” oraz wiele innych,
- kwalifikacyjny kurs pedagogiczny w Instytucie Filologii Angielskiej KUL, X 2012 – II 2015
- kurs z zakresu tyflodydaktyki w Instytucie Filologii Angielskiej KUL, II – VI 2015
- szkolenie z obsługi wirtualnej tablicy Deekit w Motivation Szkoła Języków Obcych Online, 6 I 2017
- szkolenie z zakresu przygotowania uczniów do państwowego egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego dla obcokrajowców w Edu More w Warszawie, 14 IV 2018
- szkolenie z zakresu przygotowania uczniów do państwowego egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego dla obcokrajowców w Edu More w Warszawie, 27 × 2017

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Nigdy nie lubiłam angielskiego,ale Sylwia zmieniła moje nastawienie do tego języka,jestem z niej baardzo zadowolona i szczerze polecam.Korepetycje z nią były bardzo ciekawe i pomocne. A dzięki jej umiejętnościom dydaktycznym maturę z angielskiego zdałam bez żadnych problemów :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.