Ostatnia aktywność:
wczoraj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 60 min

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

LEKCJE ONLINE (program Whereby, Zoom lub Skype)

Kontakt : tel.: 669 049 609

Witam!
Jestem magistrem filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym oraz dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu. Studiowałam również za granicą, gdzie pogłębiłam swoją wiedzę dotyczączą uczenia i pracy z językiem obcym.

Oferuję lekcje z języka angielskiego dorosłym, młodzieży, dzieciom oraz osobom oczekującym pomocy w bieżącej nauce lub przygotowującym się do:

  • egzaminu ósmoklasisty,
  • egzaminu maturalnego,
  • innych egzaminów językowych (np. FCE, CAE, CPE, IELTS itp.)
  • zaliczeń na studiach.

Mam doświadczenie w uczeniu na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. W cenie zajęć zapewniam różne materiały dydaktyczne i pomoce naukowe, profesjonalizm oraz miłą atmosferę ;) Metody nauczania dostosowuję do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań każdego ucznia. Ponadto przywiązuję dużą wagę do systematycznej pracy zarówno na zajęciach jak i w domu. 

Zajęcia indywidualne:
- 60 złotych/60 minut

Zajęcia grupowe również możliwe: 
- cena do uzgodnienia

Zajęcia odbywają się ONLINE ;)

Kontakt : tel.: 669 049 609

Wykształcenie:
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Univesidad de Murcia w Hiszpanii, Filologia Angielska, magister filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską i glottodydaktyczną ukończona z wyróżnieniem. 

Kursy i szkolenia:
- kurs "Uczę Dorosłych Online", EduNation, Warszawa, XI 2020,
- kurs "Uczę Dzieci 2020", EduNation, Warszawa, VI 2020,
- kurs "Jak uczyć online", EduNation, Warszawa, XI 2018,
- szkolenie z zakresu przygotowania uczniów do państwowego egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego dla obcokrajowców w Edu&More w Warszawie, 14 IV 2018,
- szkolenie z obsługi wirtualnej tablicy Deekit w Motivation Szkoła Języków Obcych Online, 6 I 2017,
- kurs z zakresu tyflodydaktyki w Instytucie Filologii Angielskiej KUL, II – VI 2015,
- kwalifikacyjny kurs pedagogiczny w Instytucie Filologii Angielskiej KUL, X 2012 – II 2015,
- udział w konferencjach metodycznych,
- liczne webinaria oraz szkolenia stacjonarne z zakresu dydaktyki języka angielskiego, m.in. „TIK w nauczaniu języków obcych”, "Quiz internetowy - jak go ułożyć i skutecznie wykorzystać?", "Praca z aplikacją do zdalnego nauczania - ZOOM", "Uczę się ja, uczy się mój mózg. Aspekty neurodydaktyczne w procesie nauki", "Gry i zabawy dydaktyczne w nauczaniu języka angielskiego", "Inteligencje wielorakie w nauczaniu języka angielskiego", "Warsztaty kompetencyjne z nauczania wymowy angielskiej", "Wprowadzenie do skutecznego wykorzystania gier w edukacji", "Myślenie wizualne w edukacji", „MM Publications: Nauczanie projektowe w przedszkolach, szkołach podstawowych i średnich, a także w szkołach języków obcych”, „Nowa Podstawa programowa 2019+ for Upper-secondary schools: key changes and New challenges”, „En route to language accuracy in Upper-secondary language teaching”, "Challenge ahead! On preparing 8-graders for the New final exam”, „Praca z uczniem dyslektycznym na lekcjach języka obcego” oraz wiele innych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Nigdy nie lubiłam angielskiego,ale Sylwia zmieniła moje nastawienie do tego języka,jestem z niej baardzo zadowolona i szczerze polecam.Korepetycje z nią były bardzo ciekawe i pomocne. A dzięki jej umiejętnościom dydaktycznym maturę z angielskiego zdałam bez żadnych problemów :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.