Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Gdynia
Rumia
Sopot
Reda
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 70 / 60 min

Filip

Opis ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

Mam na imię Filip. Jestem absolwentem klasy mat-fiz w III LO w Gdyni, korepetycji z matematyki udzielam od 10 lat. Jeżeli masz trudności z matematyką albo fizyką, zacznij najlepiej od dziś, niigdy nie jest za późno, aby nadrobić zaległości.

Nauka ze mną nastawiona jest na skuteczność i pozytywne wyniki. Zwracam uwagę aby uczeń robił systematyczne postępy a nasza współpraca przynosiła efekty.

Matematykę trzeba zrozumieć, nie daję gotowych rozwiązań, nie rozwiązuje prac domowych, motywuje ucznia do samodzielnego myślenia, dając wskazówki, o wiele większą satysfakcję daje samodzielne rozwiązanie zadania a nawet małe sukcesy motywują do nauki. Ta metoda pozwala przyswajać wiedzę na dłuższy okres czasu, co daje efekty w przyszłości. Wielu uczniów ma braki w podstawach co później przekłada się na problemy w liceum i na studiach.

Nie ma osób które nie nauczą się matematyki. Jednym to zajmie wiecej czasu innym mniej , wystarczy chcieć i cięzko pracować.
Po kilku lekcjach u mnie moi uczniowie sami przyznają że matematyka nie jest taka straszna jak się im wydawało i da się ją zrozumieć. Wielu z moich uczniów miało zagrożenie a teraz nieźle sobie radzą i nawet polubili matematykę bo nie sprawia im już tylu trudności. Dla każdego ucznia po sprawdzeniu jego umiejętności indywidualnie opracowuję plan działania.

Łatwiej złapać kontakt z kimś w podobnym wieku niż z nauczycielem w szkole. Nauka matematyki nie musi być nudna. Przygotowuję także do egzaminów, matury, dzięki czemu dostaniesz się do wymarzonej szkoły.
Potrafię zmotywować i zainteresować moich uczniów, dzięki czemu rozumieją, że warto się uczyć i dobre oceny zaprocentują w przyszłości. Posiadam potrzebne materiały i testy. Moje lekcje urozmaicam zagadkami, łamigłówkami, testami na inteligencję, dzięki czemu można wyćwiczyć pamięć i logiczne myślenie które potrzebne jest w naukach ścisłych.

Zajęcia mogą odbywać się u mnie w domu (centrum Gdynii) lub dojeżdżam do ucznia (Gdynia, Rumia, Reda)

Proszę o kontakt pod numerem:
500 690 015

Jeżeli nie odbieram prowadzę lekcję i na pewno jak najszybciej oddzwonię.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 23:00
Niedziela08:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.