Krzysztof Gorczyński

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Faktura VAT

Krzysztof Gorczyński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Krzysztof Gorczyński

O mnie

Doświadczenie zdobyte na dwóch uczelniach wyższych: na Uniwersytecie oraz na Politechnice przekładają się na wysoką skuteczność nauczania oraz na łatwość w przekazywaniu wiedzy z zakresu matematyki i fizyki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 06.1994
Uniwersytet/Politechnika
Magister
Ekonomia/Elektrotechnika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Najlepszy nauczyciel! Dzięki Panu Krzysztofowi zdałam maturę z którą borykałam się 4 lata. Nauczyciel z powołania. Już miałam się poddać gdy trafiłam na Pana Krzysztofa i przygotował mnie w miesiąc do matury. Zamiast pięciu gwiazdek dałabym ze sto. :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Bardzo polecam Pana Krzysztofa! W 1,5 miesiąca przygotował mnie do matury poprawkowej z matematyki, po 5 latach przerwy od szkoły. Po takiej przerwie moja wiedza była znikoma, a jednak Panu Krzysztofowi udało się mnie przygotować i zdałam maturę na 50%. Pan Krzysztof potrafi w bardzo łatwy sposób przekazać trudne zagadnienia z matematyki. Polecam każdemu!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

W połowie roku znalazłem się w tragicznej sytuacji jeśli chodzi o matematykę. Moja nauczycielka wystawiła mi ocenę niedostateczną. Wtedy zwróciłem się do poleconego przez mojego kolegę Pana Krzysztofa. W krótkim czasie udało nam się nadrobić moje zaległości na tyle, że zostałem dopuszczony do matury. I w maju zdałem egzamin z matematyki na przyzwoitym poziomie:-)

Serdecznie polecam Pana Krzysztofa. Jest to profesjonalista jakich mało, który jest w stanie nauczyć tego trudnego przedmiotu nawet takich humanistów, jak ja!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

GENIALNY !!!!!!!!
Do pana Krzysztofa zgłosiłem się w drugiej klasie LO, z powodu niezaliczenia pierwszego semestru, po paru korepetycjach zaliczyłem wszystkie poprawki a nauczyciel ze szkoły był zdumiony w jak krótkim czasie opanowałem tyle materiału. To nie był koniec naszej współpracy, dziś pisze tę opinie po ogłoszeniu wyników matur, do której przygotowywał mnie pan Krzysztof z matematyki i jestem przeszczęśliwy. Miałem wielu korepetytorów z matematyki w swoim życiu ale tylko niego będę wspominał z uśmiechem na twarzy. Serdecznie polecam.

avatar
Julia M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2016

Najlepszy nauczyciel jakiego miałam!
Pan Krzysztof jest nauczycielem w 100% przygotowanym, posiadającym ogromną wiedzą merytoryczną, którą przekazuje uczniom cierpliwie, powoli, dokładnie, z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem. W ekspresowym tempie pomógł mi z problemami w szkole, a poźniej w ciągu roku sprawił, że maturę z tego przedmiotu zdałam z naprawdę wysokim wynikiem, co otworzyło mi drogę do wymarzonych studiów. Dodatkowo pozbyłam się "matematycznej traumy", bo wiedziałam, że zawsze mogę na niego liczyć i z żadnym problematycznym zadaniem czy zaliczeniem nie zostanę sama.
Szczerze i gorąco zachęcam do korepetycji z Panem Krzysztofem. Sukces gwarantowany i to z uśmiechem na twarzy! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Moja córka, przeżyła całe liceum na zagrożeniach z matematyki. Na szczęście w klasie maturalnej otrzymała pomoc od p. Krzysztofa i stał się prawdziwy cud: matura zdana na 74%!!! Dziękuję i pozdrawiamy i bez najmniejszego wahania polecamy!!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Pan Krzysztof posiada ogromną wiedzę z zakresu matematyki i fizyki, którą umiejętnie przekazuje swoim uczniom. Doskonale radzi sobie z zagadnieniami ze szkoły średniej i ze studiów. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Z poświęceniem i powagą podchodzi do indywidualnych potrzeb studenta;] Polecam Pana Krzysztofa!

avatar
hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Wyśmiety merytorycznie, zawsze uśmiechnięty i wierzący w ucznia pedagog. Zaangażowany w lekcje, zawsze punktualny, przygotowany pod kątem udzielania "nauczycielskich" wskazówek jak lepiej/szybciej zrozumieć temat. Bardzo pozytywnie nastawiony do ucznia, wierzący w ukryty potencjał i doceniający postępy. Podsyła dodatkowe materiały, wyszukuje ciekawe zadania. Z nim matematyka nabiera nowego wymiaru dla tych, którzy "chwilowo" nie widzą tych zdolności u siebie. Gorąco polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Jestem pod olbrzymim wrażeniem metodyki pracy Pana Krzysztofa. Mój syn, totalny ignorant jeśli chodzi o matematykę, w ciągu roku był w stanie przyswoić sobie materiał, który dał Mu możliwość zdania matury, doprawdy nie wiem jak to się stało.... Nawet najbardziej pozytywne nastawienie nie było w stanie mnie przekonać do tego cudu:)) A jednak!! Bardzo dziekuję i serdecznie polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Pan Krzysztof udzielał korypetycji córce przez 3 lata. Świetnie ją przygotował do matury. Pan Krzysztof jest doskonałym nauczycielem, jest przy tym bardzo życzliwym, zawsze uśmechniętym człowiekiem. BARDZO polecam!!!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Genialny nauczyciel z doskonałym podejściem do młodego czlowieka a zwłaszcza z dużym zapleczem cierpliwości. W przyjazny sposób wytlumaczy nawet najtrudniejszy materiał. Przy tym przesympatyczna osoba. Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę. Pana Krzysztofa polecam każdemu. Mama maturzysty 2015

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2014

Naprawdę polecam Pana Krzysztofa ponieważ jest rewelacyjnym korepetytorem - potrafi bez problemu wytłumaczyć dany materiał w przyjazny sposób. Szczerze mówiąc przygotował mnie Pan od podstaw do Matury. Dziękuję!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Bardzo polecam Pana Krzysztofa. Uczył mnie 2 lata w liceum i dzięki niemu zdałam maturę na dobrym poziomie (jestem humanistką i nauka ścisłych przedmiotów wchodzi mi do głowy wyjątkowo ciężko). Lekcje prowadzone są zupełnie bezstresowo, w miłej atmosferze. Przerabiany materiał jest dokładnie przez Pana Krzysztofa wytłumaczony i widać tego efekty. Pierwszy taki korepetytor, na którego lekcje, aż chce się przychodzić! Polecam każdemu i jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2014

Bez żadnych wątpliwości mogę napisać, iż Pan Krzysztof jest mistrzem w swojej dziedzinie. Przez cały okres edukacji nie spotkałam lepszego nauczyciela. Pan Krzysztof jest osobą przesympatyczną, spokojną i bardzo cierpliwą. Nigdy nie zrażał się moją niewiedzą, a była naprawdę duża. Zawsze znalazł odpowiedni sposób na wyjaśnienie nawet najtrudniejszego zadania. Ja przez całe liceum ledwo dawałam sobie radę. Pod koniec listopada zaczęliśmy lekcje. Zawsze modliłam się o zdanie matury z matematyki chociażby na minimum, nigdy nie wymagałam wiecej! A tu stał się cud. Z matury mam ponad 60%. Rodzice są bardzo zadowoleni, a znajomi zaskoczeni. Z całego serca mogę polecić Pana Krzysztofa każdemu! Nie zastanawiaj sie, trafiłeś na odpowiednią osobę, na szczęście ja też:)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2013

Pan Krzysztof uczy mnie matematyki już od półtora roku, dzięki niemu jestem spokojna o oceny jak i o pomyślnie zdaną maturę. Zajęcie odbywają się w sympatycznej atmosferze. Zawsze można o wszystko zapytać, a Pan Krzysztof spokojnie i dokładnie wytłumaczy. Jeżeli masz problemy z matematyką, masz poprawkę lub zaliczenie serdecznie polecam korepetycje u Pana Krzysztofa. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Polecamy Pana Krzysztofa w 100%!!! Bardzo cierpliwie i w bezstresowej atmosferze przygotowywał naszą córkę do egzaminu w wymarzonym gimnazjum, który oczywiście zdała. Pan Krzyś "odczarował" również udziwniony wstęp do fizyki ze szkoły podstawowej czyli przełożył ów materiał na zrozumiały język i pojęcia dla 12-latki. Będziemy na pewno kontynuować współpracę w tym i kolejnych latach. Bardzo dziękujemy i POLECAMY!!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2013

Miałem kontakt już z wieloma nauczycielami matematyki, ale nikt przez wszystkie lata nauki - od podstawówki do matury - nie uczył tak dobrze jak pan Krzysztof. Mimo, iż nigdy nie byłem dobry z matematyki - dzięki pana pomocy - udało mi się zdać maturę na 70% i mogę tylko podziękować, że miał pan dla mnie tyle wyrozumienia i siły! Gdybym miał z panem Krzysztofem lekcje od gimnazjum zapewne teraz matematyka nie sprawiałaby mi żadnych problemów. Bardzo dziękuję i polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2013

Jak najbardziej polecam pana Krzysia!!!!!!!!!!!!!!!!! Przygotował mnie do matury, którą zdałam z bardzo dobrym wynikiem po 15 latach przerwy od nauki:):) Uczy również moją córkę matmy i fizyki w gimnazjum, z którą wcześniej miała problemy, a teraz z tych przedmiotów otrzymała na koniec roku 5. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze:-) Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! I pozdrawiamy pana Krzysia.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2013

Oczywiście,że polecam pana Krzysztofa w 100% :) Świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia z matematyki. Na lekcjach panuje przyjazna , swobodna atmosfera. Zero stresów :) Gwarancja zdanej matury i to nie na minimum :) POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.