Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice (Katowice Chorzów +4)
Mysłowice
Ruda Śląska
Mikołów
Sosnowiec
Faktura VAT

LINGUA HOUSE

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika LINGUA HOUSE

O mnie

Nasza Szkoła na ul. 1 Maja 33 w Katowicach powstała w styczniu 2003 r. Od 1 września 2008 r. szkoła ma drugi oddział w Katowicach, ul. Gliwicka 12/11 (50 m od Placu Wolności). Wzdłuż ulicy, pod szkołami znajduje się bezpłatny parking dla klientów.Lektorzy uczący w szkole to młodzi, zmotywowani i energiczni nauczyciele Native Speaker’s oraz polscy lektorzy którzy posiadają wykształcenie uniwersyteckie oraz dodatkowo zostali przygotowani metodycznie do nauczania języka angielskiego w jedynej w Polsce filii Callan School of English - Centrum Konsultacyjno-Szkoleniowym Metody Callana oraz dla Metody Direct English.Lektorzy uczący w szkole to młodzi, zmotywowani i energiczni nauczyciele Native Speaker’s oraz polscy lektorzy którzy posiadają wykształcenie uniwersyteckie oraz dodatkowo zostali przygotowani metodycznie do nauczania języka angielskiego w jedynej w Polsce filii Callan School of English - Centrum Konsultacyjno-Szkoleniowym Metody Callana oraz dla Metody Direct English.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Mancia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Super, byłam bardzo zadowolona z kursu podstaw francuskiego. Większość lekcji opierała się na rozmowach co było super imho. Do tego jeszcze plus taki że lektor super, niewielka grupa, cena kursu przystępna. Naprawdę gorąco polecam!

avatar
Harietth
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Super, byłam na dwóch semestrach z języka angielskiego w tej szkole i zdecydowanie mogę polecić. Dobrej jakości kurs, grupa niewielka, do tego jeszcze mają naprawdę przystępne ceny i sporo fajnych materiałów do kursu dają. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Plusem moim zdaniem była praca w małej grupie oraz bazowanie na rozmawianiu w trakcie zajęć, dużo szybciej się człowiek jakoś z językiem obywa wtedy :) dla mnie to był dobry wybór

avatar
Krela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2015

Hiszpański świetny, ten kurs dokładnie tą metodą - http://www.lingua-house.pl/kurs-hiszpanskiego.html - oparty na mówieniu i konwersacjach w zasadzie w 90-95%, naprawdę rewelacja!

avatar
jargla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Kurs angielskiego mega udany! Nauka przez konwersacje imho dużo lepsza od klasycznych metod, plus za dobrą lektorkę i naprawdę udało się mocno podnieść poziom, teraz przymierzam się do kursu po wakacjach na wyższy poziom B2.
Polecam poczytać więcej na temat metody na stronie szkoły - http://www.lingua-house.pl/kurs-angielskiego.html

avatar
Hellka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, poszłam na kurs direct, oparty o naukę poprzez konwersacje i różnica była bardzo zauważalna między starą metodą jaką się uczyłam, szybciej, wygodniej, łatwiej przełamać barierę językową, do tego super lektorka i bardzo fajna atmosfera na zajęciach

avatar
Ewunka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2012

Bardzo dobre kursy metodą bezpośrednią, można naprawdę szybko poszerzać wiedzę i zakres słownictwa, duży plus właśnie za słownictwo i ciągłe utrwalanie wiedzy. Teraz zamierzam wybrać się na kurs metodą Colina Rose i liczę, że będzie również tak dobry i z tak fajnymi lektorami jak tutaj. Polecam gorąco.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.