Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli wybierasz się na grafikę, malarstwo lub inny kierunek artystyczny lub po prostu jesteś zainteresowany sztuką i chcesz hobbistycznie rozwijać swoje zdolności plastyczne, trafiłeś idealnie! Zapraszam na zajęcia z rysunku, malarstwa i kompozycji.

Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Wizualnych ASP w Łodzi i Wydziału Intermediów ASP w Gdańsku.

Oferuję ciekawe zajęcia, dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Wytłumaczę Ci podstawy kompozycji, perspektywy, pomogę Ci nauczyć się rysować z natury jak i z wyobraźni. Zainteresowanym przekażę wiedzę na temat malarstwa akwarelowego lub podstaw programów komputerowych (Adobe Photoshop, Adobe Premier, Adobe After Effects). Digital painting też może być tematem naszych zajęć. Jeśli nie masz tabletu graficznego, a chcesz zacząć się uczyć rysować w programie, w ramach zajęć będziesz mogła/mógł skorzystać z mojego.

Poprowadzę też zajęcia dla Twojego dziecka. Nauczę je kreatywnych technik plastycznych i rozbudzę jego wyobraźnię artystyczną. Modelina, kolorowy papier, farby czy liście dają nieograniczone możliwości! Sama uwielbiam szukać nowych mediów, eksperymentować z formami i tworzyć nowe zestawienia materiałów.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

Lekcja trwa zawsze minimum 2 godziny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2017
Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
Licencjat
Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
10.2018 - 11.2020
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Magister
Intermedia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - 05.2018
Studio Filmowe Trefl
tworzenie lalek do animacji poklatkowej

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.