Lilianna Reszkowska
Dla użytkownika Lilianna Reszkowska
Udzielam korepetycji
- 100 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 4
Bardzo polecam Panią Liliannę! Profesjonalne podejście oraz bardzo dobrze zorganizowany program nauczania.Z początku myslałam ze nie dam rady się nauczyć hiszpańskiego i będzie dla mnie to za trudne ale Pani Lilianna wspaniale mnie przygotowała.Polecam gorąco każdemu!!!
Lilianna to niezwykle zaangażowana nauczycielka, której ogromna wiedza i świetna organizacja sprawiają, że każdą lekcję wykorzystujemy maksymalnie. Dzięki jej elastycznemu podejściu i umiejętności dostosowania materiału do moich potrzeb, wynoszę z nich naprawdę bardzo dużo. Co najważniejsze, dzięki wspólnej pracy udało mi się w końcu przełamać barierę językową. Trudno się dziwić, bo zajęcia przebiegają w życzliwej atmosferze sprzyjającej nauce.
Serdecznie polecam korepetycje z języka hiszpańskiego u Lilianny! Jest to niezwykle kompetentna, cierpliwa i przede wszystkim pełna pasji nauczycielka do języka hiszpańskiego przez co nauka tego języka staję się o wiele przyjemniejsza. Długo szukałam kogoś z takim podejściem jak ona kto profesjonalnie przygotuje mnie do egzaminu DELE. Dzięki jej indywidualnie dopasowanym metodą przełamałam barierę w mówieniu co było moim największym problemem. Lekcje zawsze odbywają się w miłej atmosferze co daje duży komfort w trakcie nauki. Polecam.
Powiedzieć że polecam to jak nic nie powiedzieć. Lilianna to najbardziej kompetentna, profesjonalna nauczycielka z jaką miałam styczność. Długo szukam kogoś kto pomógłby mi pokonać barierę językową i podnieść moje kompetencje językowe i trafiłam na Liliannę. Naprawdę jestem pod wrażeniem skuteczności jej metod nauki, tym bardziej że jest to tak młoda osoba. Bardzo dużo rozmawiamy na zajęciach, które są naprawdę ciekawe, nauka w końcu stała się czymś przyjemnym. Trudne zagadnienia są tłumaczone w przystępny sposób, z odpowiednim podejściem - Lilianna cechuje się dużą cierpliwością i jeśli czegoś nie rozumiem tłumaczy na spokojnie do skutku, aż zrozumiem.


Wyślij wiadomość