Lidia Sonakowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne korepetycje z biologii dla uczniów gimnazjum i liceum, a także studentów. Zajęcie prowadzone w ciekawy sposób aby jak najbardziej zainteresować ucznia przez doświadczonego nauczyciela akademickiego. Zajęcia w cenie 50zł za 1h. Zapraszam serdecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Polecam. Pani Lidia pomogła mi w zrozumieniu tematów na studiach związanych z chemią i biochemią oraz udostępniła mi szereg materiałów, które później sam w domu mogłem wykorzystać do nauki i powtórki przed kolokwium.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

W 100% polecam Panią Lidię ! Przygotowuje do matury rzetelnie i profesjonalnie. Jest osobą konkretną i wymagającą. Zapewnia mnóstwo zadań i materiałów. Fachowe i indywidualne podejście do ucznia. Serdecznie polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2015

W 100% polecam panią Lidię. Przygotowała mnie bardzo dobrze do wszystkich kolokwiów z biochemii. Przyszłam na korepetycje nie posiadając żadnej wiedzy na ten temat a wyszłam z dużą dawką wiedzy :) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.