Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Gliwice
Rybnik
Żory
Wodzisław Śląski
Racibórz
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 90 / 60 min

Sandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

Jestem absolwentką filologii angielskiej i chińskiej o specjalizacji tłumaczeniowej. Posiadam tytuł magistra z oceną celującą na dyplomie. W 2020 roku uzyskałam międzynarodowy certyfikat TEFL ( Teaching English as a Foreign Language - nauczanie języka angielskiego jako obcego). W 2016 roku uczyłam angielskiego w Chinach.
Udzielam zarówno korepetycji, jak i lekcji dodatkowych z języka angielskiego.

Wystawiam rachunki.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :) 

________________________________________ ________________________________________ __

Obecnie zajęcia odbywają się tylko online .
Zajęcia przez Internet prowadzę już 7 lat . Decydując się na lekcje ze mną, możesz mieć pewność, że zaopiekuje się Tobą osoba z doświadczeniem oraz dużą bazą materiałów dydaktycznych dostępnych w wersji cyfrowej .
________________________________________ ________________________________________ __

Jak wyglądają zajęcia?
Lekcje odbywają się przez platofrmę Zoom , a notatki tworzymy razem w zsynchronizowanym pliku , do którego uczeń ma zawsze dostęp. Dysponuję wieloma ciekawymi materiałami, prezentacjami, filmami i podręcznikami. Stale się dokształcam, poszukuję nowych metod, ćwiczeń i aktualnych tematów do konwersacji. Zajęcia prowadzę w jak największej części po angielsku - wszystko wedle oczekiwań i poziomu angielskiego ucznia. Materiały do każdych zajęć przesyłam mailowo. Do zajęć przygotowuję się z zaangażowaniem, staram się wyciągnąć z ucznia jak najwięcej. Jestem cierpliwa i wyrozumiała, ale też wymagająca :) W zależności od możliwości czasowych i preferencji po każdym spotkaniu zostawiam uczniowi zadania domowe.

Kiedy?
Zajęcia prowadzę od godz. 6 rano do godzin wieczornych. 

Co oferuję?
Przygotowanie do matury 2022 PP i PR, korepetycje dla dzieci i dorosłych, egzamin ósmoklasisty, konwersacje grupowe i indywidualne.
Szczegóły poniżej.

1. PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2022 w formie KOREPETYCJI INDYWIDUALYCH , podczas których skupiam się na Tobie i Twoich potrzebach. Wspólnie ustalamy zakres zajęć, ich częstotliwość i intensywność pracy w domu. Zagadnienia z matury przeplatamy ćwiczeniami ze słuchania, mówienia (matura ustna oraz luźne konwersacje na różne tematy) i pisania. Przekonasz się, że przygotowanie do matury może być ciekawe i przyjemne!

Angielski nie sprawia Ci większej trudności i jesteś pewny/pewna dobrego wyniku na maturze podstawowej? Zastanawiasz się czy dałbyś/dałabyś radę na rozszerzeniu ? Pozwól mi pokazać sobie, że dasz! :)

Uważasz, że matura rozszerzona to dla Ciebie pikuś i nie chcesz przesiedzieć ostatniego roku szkoły nudząc się na lekcjach szkolnych? Zapraszam na zaawansowane lekcje konwersacyjne, ćwiczenia gramatyczne z programu studiów filologicznych, podstawy Business English. To świetny start w dalszą edukację i karierę zawodową!

2. KOREPETYCJE

Dla uczniów nieradzących sobie z materiałem szkolnym oferuję skuteczne korepetycje. Pomagam w rozwiązywaniu zadań domowych, nadrabianiu zaległości i zrozumieniu bieżącego materiału. 
Udzielam również lekcji dodatkowych - rozszerzających szkolną podstawę programową.

Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty.

Dla osób dorosłych szukających lektora oferuję ciekawe zajęcia skupiające się na tych aspektach języka, które uczeń chce rozwijać - na konwersacji, gramatyce, pisaniu czy słownictwie.
Pierwsze zajęcia kosztują 60 zł. Podczas pierwszego spotkania rozmawiamy po angielsku, sprawdzamy elementy gramatyki i słownictwa, a następnie nakreślamy plan działania i cele na kolejne lekcje.

3. KONWERSACJE

Zapraszam na ciekawe zajęcia konwersacyjne skupiające się na tych tematach, które Ty chcesz poruszać. 
Na bieżąco tworzę nowe lekcje konwersacyjne w oparciu o ciekawe filmiki i artykuły. Zatem na moich zajęciach nie tylko nauczysz się samego j. angielskiego, ale też dowiesz się sporo o świecie i nauczysz się wyrażać swoją opinię na ważne dla świata tematy. Moje hobby to podróżowanie, nauka i nauczanie języków, czytanie książek, jeździectwo i fotografia. Interesują mnie problemy współczesnego świata. Na zajęciach poruszamy przeróżne tematy – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Można ze mną pogadać o wszystkim :) 
Prowadzę zajęcia konwersacyjne indywidualne i grupowe.

Cena zajęć indywidualnych to  90 zł za godzinę zegarową.
  
Ceny zajęć grupowych (grupy 3-osobowe):
- A1-A2: 35 zł/60 min od osoby,
- B1: 40 zł/60 min  od osoby,
- B2: 40 zł/60 min od osoby. 
        
   

Pierwsze spotkanie:
- dla zajęć grupowych: warunkiem uczestnictwa w zajęciach grupowych jest umówienie się ze mną na krótkie darmowe spotkanie  (10 min, Zoom), podczas którego sprawdzę Twój poziom angielskiego i zaproponuję Ci odpowiednie zajęcia 
- dla zajęć indywidualnych: oferuję lekcję próbną w cenie  60 zł/60 min . Podczas pierwszego spotkania przejdziemy przez wszystkie aspekty języka oraz porozmawiamy na temat Twoich celów edukacyjnych i oczekiwań względem mnie.

Pierwsze spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące.

Moje zajęcia są ciekawe, rzeczowe, dopasowane do ucznia i, przede wszystkim, efektywne. Zajęcia prowadzę w możliwie największej części po angielsku. Zachęcam do zapoznania się z opiniami uczniów widocznymi poniżej.

Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 19:00
Wtorek06:00 - 19:00
Środa06:00 - 19:00
Czwartek06:00 - 19:00
Piątek06:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Filologia angielska tłumaczeniowa z językiem chińskim
09.2017 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia angielska tłumaczeniowa z językiem chińskim
Kursy i szkolenia
04.2017
HSK 4
05.2018
Praktyki tłumaczeniowe w biurze tłumaczeń Euro Alphabet
07.2019
Kurs zaawansowany j. chińskiego organizowany przez Centrum Języka i Kultury Chińskiej w Katowicach
05.2020
120-hour TEFL Advanced Course Certificate (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego)
Doświadczenie
06.2016 - 08.2016
Love Au Pair Agency
Wspólne spędzanie czasu i prowadzenie lekcji angielskiego dla dwójki dzieci rodziny goszczącej - Shantou, Guangdong, Chiny.
02.2019 - 02.2020
Rockwell Automation
08.2020 - aktualnie
Tutlo

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Bardzo polecam naukę z Sandrą. Uczyła mnie języka angielskiego przez rok. Mogę zdecydowanie polecić zajęcia. Sandra jest bardzo zaangażowanym oraz przygotowanym korepetytorem. Współpraca z nią to czysta przyjemność.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Wybór Sandry na korepetytora przygotowującego do matury rozszerzonej z języka Angielskiego był najlepszą decyzją jaką mogłam kiedykolwiek podjąć. Każde zajęcia były rzetelnie przygotowane, a każda minuta cennie wykorzystana. Sandra ma dar tłumaczenia skomplikowanych zagadnień gramatycznych w bardzo prosty i trafny sposób. :) Zajęcia bardzo ciekawe, przeplatane interesującymi filmikami, zagadnieniami historycznymi i dużym zasobem słownictwa. Serdecznie polecam zajęcia wszystkim, którzy chcą na prawdę zrozumieć język Angielski i mieć przyjemność z używania go. ;)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

Sandra uczy mnie chińskiego od roku, jest pierwszym aż tak bardzo zaangażowanym oraz zawsze przygotowanym na zajęcia korepetytorem. Potrafi wszystko dobrze i dokładnie wytłumaczyć. Współpraca z Sandrą to czysta przyjemność. Bardzo polecam!!!!!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Pani Sandra jest zawsze przygotowana do zajęć, angażuje się i dostosowuje materiał do umiejętności ucznia. Współpraca z nią to czysta przyjemność, polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Zajęcia z Panią Sandrą zachwycają mnie za każdym razem. Lekcje są zawsze ciekawe i prowadzone z wielką pasją. Pani Sandra jest cudowną nauczycielką, która jest bardzo wyrozumiała. Umiejętnie przekazuje swoją wiedzę na lekcji, a miła atmosfera zachęca do dalszej nauki. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na Panią Sandrę. Dzięki niej mój poziom języka angielskiego polepszył się w wysokim stopniu :) Bardzo polecam !!!!!

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Dzisiaj, 23:55

Jestem bardzo zadowolona z tych korepetycji. Moim zdaniem forma online to najlepsza forma zajęć, a już w szczególności z języka obcego. Na zajęciach jest cudowna atmosfera, uczęszczam na nie prawie rok i widzę ogromny postęp. Pani Sandra przekonała mnie do pisania matury z rozszerzonego angielskiego, na co jeszcze rok temu na pewno bym się nie zdecydowała. Wynik z próbnych matur jest dla mnie jak najbardziej satysfakcjonujący i wierzę, że dzięki korepetycjom dosięgnę do maja jeszcze lepszy wynik. Szczerze polecam każdemu!!!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Polecam każdemu, zajęcia na najwyższym możliwym poziomie, prowadzone w miłej atmosferze. Pani Sandra posiada ogromny zasób materiałów i ćwiczeń do każdych zajęć.

avatar
Bartlomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Korepetytorka, która świetnie odnajduje się w roli nauczyciela. Znakomicie dobiera metody i uczy nawyków skutecznego przyswajania języków obcych. Posiada niesamowite umiejętności i wyobraźnię, dzięki którym zdobywanie wiedzy jest przyjemne i proste.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2020

Bardzo polecam lekcje języka chińskiego! Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze a zagadnienia świetnie tłumaczone (:

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Również polecam! Lekcje zawsze ciekawe i starannie przygotowane! :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Lekcje super prowadzone, normalne podejście do ucznia aż chce się uczyć,

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Naprawdę szczerze polecam naukę języka chińskiego z Panią Sandrą . Jestem w trakcie korzystania z lekcji on line . Muszę przyznać ,że to bardzo wygodna a zarazem skuteczna forma kształcenia. Pani Sandra ma ogromną wiedzę i doświadczenie , które potrafi przekazać w sposób łatwy i zrozumiały . Na zajęciach panuje miła atmosfera sprzyjająca skutecznemu przyswajaniu wiedzy. 谢谢 !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Sandrą. Jest zawsze świetnie przygotowana, a zajęcia są w świetnej atmosferze. Ma obszerną wiedzę i w niesamowity sposób ją przekazuje, nie wyobrażam sobie zajęć z inną osobą. Polecam dłużej nie zwlekać i wybrać zajęcia z Sandrą :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Super podejście do ucznia i, moim zdaniem, właściwie metody nauczania

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Bardzo polecam zajęcia Pani Sandry, w krótkim czasie potrafi wiele nauczyć ;)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2018

W krótkim czasie, dzięki Pani Sandrze można przełamać bariery językowe i opanować gramatykę. Świetne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Lekcje zawsze starannie opracowane ze strony nauczycielki. Miła atmosfera - polecam wziąć udział w zajęciach, na pewno nie będzie to czas zmarnowany, a wzbogacony w nową umiejętność w oparciu o dobry autorytet.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Super korepetytorka! Sandra w bardzo krótkim czasie przygotowała mnie do matury poprawkowej, jest bardzo miła,cierpliwa i wymagająca oraz ma profesjonalne podejście do ucznia. Bardzo gorąco polecam! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Bardzo polecam.Pani Sandra posiada atuty najlepszego nauczyciela:
indywidualne podejście do ucznia,,świetnie tłumaczy, jest cierpliwa i wymagająca. Po dwóch miesiącach korepetycji efekt jest taki,że syn (14lat)przełamał swoją niechęć do języka angielskiego uwierzył ,że jest w stanie się nauczyć oraz najważniejsze, poczynił duże postępy w nauce.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

W imieniu syna (7lat) bardzo polecamy Panią Sandrę! syn marzył o nauce języka chińskiego i jego marzenie się spełnia. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i dostowane do wieku synka, wykorzystując różne zabawy.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Bardzo polecam

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Szczerze polecam lekcje z Sandrą. Ciekawe materiały z ćwiczeniami i urozmaicone metody prowadzenia lekcji. Bardzo profesjonalne podejście do nauczania.

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Sandra Profesjonalnie tłumaczy, w krótkim czasie bardzo pomogla przygotować mi się do matury, polecam :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Bardzo dobra korepetytorka, mila, spokojna wszystkie zagadnienia bardzo dobrze omawiane prosto i zwięźle :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Z całego serca polecam Sandrę jako korepetytorkę. Każde zajęcia są bardzo dobrze przygotowane i dopasowane niezależnie od umiejętności językowych ucznia. Cierpliwość Sandry, szczegółowe omawianie zadań wykonywanych na lekcjach i profesjonalizm czynią, że korepetycje przynoszą szybkie efekty.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Bardzo miła współpraca. Na prawdę polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Pełen profesjonalizm i kompetencja, a dodatkowo bardzo miła osoba.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Lekcje chińskiego z Sandrą są świetną rozrywką a zarazem efektywną nauką języka. Stoją na wysokim poziomie, dają zauważalne efekty, a w dodatku działają uzależniająco :) Polecam wszystkim!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Lekcje są bardzo dobrze przygotowane, zagadnienia omawiane szczegółowo, prosto i zrozumiale .... po prostu bardzo dobry prowadzący :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2016

Świetna nauczycielka. Lekcje z panią Sandrą to wielka przyjemność:)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2016

Szczerze polecam, jestem bardzo zadowolony. Pani Sandra jest osobą wymagającą i bardzo sympatyczną. Ma bardzo dobre podejście do ucznia.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2016

Bardzo dobrze tłumaczy każde zadanie. Polecam gorąco!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Pani Sandra jest osobą rzetelną, ma profesjonalne podejście i masę ciekawych materiałów. Bardzo polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Super korepetytorka, jak najbardziej polecam :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2015

Bardzo Gorąco Polecam !!! Profesjonalne podejście !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.