Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lubin
Prochowice

Lidia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Lidia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 05.2011
Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia
10.2006 - 06.2009
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Licencjat
Kursy i szkolenia
08.2016
Kurs coachingu
09.2016
Kurs coachingu, mentoringu i intermentoringu
03.2017
Nauczyciel coachem - umiejętności coachingowe w pracy nauczyciela
03.2017
Asertywność w pracy nauczyciela
03.2017
Zastosowanie neuroedukacji w praktyce szkolnej
04.2017
Zlot metodyków
Doświadczenie
09.2009 - 08.2013
Gimnazjum
09.2012 - 12.2017
Szkoły językowe
10.2012 - aktualnie
Uczelnia wyższa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Fantastyczna nauczycielka. Synek jest zakochany w angielskim. Różnorodne metody nauczania - od śpiewania, pisania, czytania, mówienia, gier, oglądania bajek przez programy multimedialne oraz materiały do przypomnienia w domu. Syn samodzielnie sobie radzi z angielskim. Wielki pozytyw. Pani uśmiechnięta i miła.

avatar
Imigranci :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Zdałem z żoną certyfikat Goethe-Institut. Od stycznia 2016 roku zaczynamy pracę w Niemczech.
Polecam Naszą Panią - młoda, ale bardzo profesjonalna, energiczna, radosna i optymistyczna osoba. Silny motywator i specjalistka.Pasjonatka widać, że lubi to, co robi. Ogromna wiedza i fajny akcent. Świetna współpraca. Życzliwy i cierpliwy nauczyciel. Nauczyliśmy się zagadnień do egzaminu jak również KOMUNIKACJI, która jest dla nas bardziej wartościowa niż zagadnienia gramtyczne, które musieliśmy poznać. Przeszliśmy rozmowę kwalifikacyjną w języku niemieckim i dostaliśmy pracę. "Lizneliśmy" również języka specjalistycznego. Pracowaliśmy na wielu materiałach (ze słuchu, autentyczne teksty, bogate ćwiczenia wzbogacjaące słownictwo i użyteczne zwroty, aplikacje i programy multimedialne, filmy), nie tylko na tradycyjnym i nudnym kursie podręcznikowym.Gdy już będziemy w Niemczech umówiliśmy się na lekcje online przez skype, aby dopieścić nasz język. Nie było problemu.
Rekomendujemy!

avatar
Wymagająca
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Polecam! Mega pozytyw! Nauka angielskiego i niemieckiego jest przyjemnością! Korzystałam z wielu usług wielu korepetytorow. Byłam dla niektórych króliczkiem doświadczalnym. Nie o to chodzi.Nauczyciel to jednak nauczyciel! Wiedza jezykowa, znajomość rynku (co mi jest potrzebne), umiejętności metodyczne, kompetencje nauczycielskie i osobowość nauczyciela wpływa na postęp ucznia. Place i wymagam.
Różnorodne materiały, formy pracy - ciekawie i nowocześnie. Podoba mi się, że metody tradycyjne też się pojawiają. Konwersacje, ćwiczenia leksykalne - nie tylko lista za slowkami, które mogę dostać wszędzie.
Świetna współpraca, elastyczne godziny. Możliwości odrobienia zajęć.
W przeciągu paru miesięcy komunikuje się w dwóch językach! Chcę więcej!
Wszystkim życzę takiego nauczyciela :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.