Lidia Jendraszczyk

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Szczecinek
Kusowo

Lidia Jendraszczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Lidia Jendraszczyk

O mnie

Ukończyłam liceum ogólnokształcące o profilu lingwistycznym z rozszerzonym angielskim i niemieckim oraz zdałam maturę rozszerzoną z angielskiego. Obecnie uczęszczam na szkolenie z angielskiego żeby dalej doskonalić ten język. Pomogę w nauce do egzaminu 8-klasisty. Również kontynuuję naukę języka niemieckiego oraz uczęszczam na kurs japońskiego. Studiuję dietetykę.

Przedmioty ścisłe nie sprawiają mi problemów i chętnie udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej. Pomogę również w efektywnej nauce, ponieważ ukończyłam kurs efektywnego czytania i zapamiętywania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 04.2016
Zs nr1 im. KEN
Lingwistyczny
10.2020 - aktualnie
Szkoła medyczna
Dietetyka
Kursy i szkolenia
.
Kurs japońskiego
.
Kurs angielskiego
.
Gra na fortepianie
.
Wokal
.
Dietetyka
08.2020
Efektywna nauka
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Świetna korepetytorka mi bardzo pomogła:)dziękuję Pani za to :) Polecam korepetycje u tej Pani.Mi pomagała w języku angielskim, języku niemieckim oraz matmie:)

Lidia Jendraszczyk

Dziękuję, cieszy mnie to bardzo ;* <3

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.