Lidia Sałyga-Żebrowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa

Lidia Sałyga-Żebrowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Lidia Sałyga-Żebrowska

O mnie

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu młodzieży i dorosłych, zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Pracowałam w XV LO im. N. Żmichowskiej, w szkołach językowych, prowadziłam kursy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Kancelarii Premiera Rady Ministrów.Profesjonalnie przygotowuję do:Matury rozszerzonej / podstawowej

Egzaminów DELF/DALF

Olimpiady języka francuskiego

Uczę na wszystkich poziomach: od A1 do C2Prowadzę też zajęcia z konwersacji.Lubię pracować w sposób systematyczny i uporządkowany, kładąc nacisk na rozwijanie wszystkich 4 kompetencji językowych, jednak nadrzędnym moim celem jest dostosowanie metod i zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia.Zapraszam do kontaktu:)Lidia Sałyga-Żebrowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1996
Nauczycielskie Kolegium Języka Francuskiego- Uniwersytet Warszawski
Licencjat
10.1996 - 10.1998
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Romańska
Kursy i szkolenia
.
Stage au Centre Experimental d"Etude de la Civilisation Francaise Universite de Paris-Sorbonne
Doświadczenie
09.1996 - 06.1997
XV LO im. N. Żmichowskiej
10.1996 - 06.2006
Szkoła Językowa LANG LTC
01.2010 - 06.2011
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
09.2011 - aktualnie
Zajęcia indywidualne, przygotowanie do matury i egzaminów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Pani Lidia to najlepsza nauczycielka francuskiego na świecie. Poza świetnym przygotowaniem merytorycznym jest też doskonałą dydaktyczną, a w trakcie lekcji panuje miła atmosfera, która jest niezbędna do skutecznej nauki. Szybkie postępy gwarantowane ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.