Agnieszka Dzięcielska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Przymorze)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 - 60 / 60 min

Agnieszka Dzięcielska

Opis ogłoszenia

Historia jest moją pasją, dlatego chętnie poszerzam swoją wiedzę. Potrafię tłumaczyć materiał w prosty, przystępny sposób. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz kursy wychowawcze związane z członkowstwem w Związku Harcerstwa Polskiego. Najprzyjemniej pracuje mi się z dziećmi ze szkół podstawowych, ale starsze dzieci i młodzież również z przyjemnością pouczę :) Do czasu otwarcia uniwersytetów jestem dostępna w okolicy Wejherowa, Pucka etc., możliwy dojazd do ucznia lub zajęcia on line. Mogę pomóc w przygotowaniach do sprawdzianów, egzaminów lub udzielać korepetycji pasjonatom. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny lub przez portal. Udzielam również korepeytcji z języka rosyjskiego i polskiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.