Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Wola)
Statystyka100 - 200 / 45 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Przygotowuje do kolokwiów oraz egzaminów ze statystyki.
Pomagam w przygotowywaniu analiz danych, możliwe bardzo szczegółowe na potrzeby prac zaliczeniowych, licencjackich lub magisterskich (w dziedzinie matematyki finansowej, analizy danych ekonomicznych, ekonometrii, statystyki).

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 września 2017

Bardzo nieuczciwy korepetytor. Wziął zaliczkę w wysokości 500 zł na wykonanie projektu a następnie przestał się odzywać. Wielokrotne próby kontaktu były niestety bezskuteczne. Nie polecam.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Korepetytor z ogromną wiedzą dokładny i profesjonalny. Pracuje bardzo szybko jasno i na temat. Mimo skomplikowanego materiału poradził sobie bez żadnego problemu. Ocena rzeczywiście 5:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.