Wojciech Fica

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Bolków
Jawor
Jelenia Góra
Strzegom
Kamienna Góra
Kraków
Warszawa

Wojciech Fica

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Wojciech Fica

O mnie

Główne obszary działania: matematyka i informatyka od liceum po studia + Olimpiada Informatyczna.Chętnie pomogę w nauce matematyki i informatyki. Jestem ceniony za umiejętność przekazywania wiedzy, cierpliwość i podejście adekwatne do wymagań ucznia. Korepetycji zacząłem udzielać w drugiej klasie liceum.Jestem absolwentem XIV LO we Wrocławiu i chętnie pomogę uczniom tej szkoły :). Mam dyplom finalistą olimpiady informatycznej. Skończyłem studia na ISIMie z oceną 5.0. Po studiach licencjackich pracowałem jako programista w Facebooku w Londynie oraz odbyłem staż w Google w Zurychu. Obecnie kontynuuję studia magisterskie.

Zajęcia stacjonarne odbywają się we Wrocławiu i Bolkowie.Większość moich uczniów przygotowuje się do matury z matematyki. Prowadzę zajęcia indywidualnie lub w małych grupach. To uczeń decyduje jak intensywnie chce się uczyć. Podczas zajęć maturalnych korzystam z arkuszy egzaminacyjnych, specjalnie dobranych książek i własnych materiałów.W nauce przedmiotów ścisłych ważna jest systematyka. Niestety jakiekolwiek zaległości z poprzednich działów nie znikają, ale kumulują się i powodują coraz to większe problemy. Na zajęciach pomagam uczniom z zaległościami jak również tym ambitnym, którzy chcą przygotować się do konkursów.Oprócz matematyki oferuję pomoc w przygotowaniu do Olimpiady Informatycznej. Informatyka z jaką mamy do czynienia na olimpiadzie polega na rozwiązywaniu i optymalizowaniu zadań algorytmicznych.Zapraszam!tel. 668 998 276

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Worcławski
Licencjat
Indywidualne Studia Informatyczno-Matematyczne
Kursy i szkolenia
01.2019
Cambridge English: Advanced (CAE)
Doświadczenie
07.2017 - 09.2017
Axit (Siemens Digital Logistics)
07.2018 - 05.2019
Facebook UK
05.2019 - 09.2019
Google Switzerland

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Współpraca godna polecenia! Świetny kontakt, błyskawiczne odpowiedzi na maile i naprawdę bardzo szybkie, a jednocześnie dokładne i czytelne rozwiązanie zadań. Pełen profesjonalizm!

avatar
wdzięczna matka Mariusza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Dzień dobry ! Dziękuję Panu za przygotowanie mojego syna do egzaminu poprawkowego z matematyki. Zdał go pozytywnie. Przywrócił mi Pan uśmiech na mojej twarzy. Jest Pan ,,WIELKI''. Pozdrawiam z Wrocławia.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Przez wakacje i rok szkolny uczyłem się z Wojtkiem do matury rozszerzonej z matematyki.
To co go najbardziej wyróżnia to zaangażowanie w lekcje. Ma zawsze przygotowany wcześniej materiał na zajęcia i zadania domowe. Spotykaliśmy się na 2h tygodniowo, ale zawsze mogłem napisać maila czy nawet wiadomość na Facebooku, że potrzebuję pomocy z jakimś zadaniem - dzięki temu zaoszczędziłem duuuuużo czasu. Przecież nie ma sensu w gapieniu się przez pół godziny na arkusz, bo się nie wpadło na pomysł.
Wojtek rozliczał mnie z zadanych zadań i jakoś ciężko było się wymigać od nauki. To zaowocowało i myślę, że przez rok nauki nauczyłem się więcej niż przez 3 lata w szkole.
Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Bardzo polecam Wojtka! W ciągu roku nadrobiliśmy moje zaległości i tegoroczną maturę rozszerzoną napisałem na luzie. Przyjazna atmosfera, konkretne zajęcia i indywidualne podejście. Wojtek posiada nie tylko wiedzę, ale co najważniejsze talent do jej przekazywania. POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.