Leszek Szabłowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Orunia Górna)

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel LO (30 lat stażu) przygotuje do matury z historii i wiedzy o społeczeństwie. Uczę w LO grupy o profilu rozszerzonym z WOS. Gwarantuję wysoki poziom nauczania, własne materiały (xero testów, materiały pomocnicze). W ramach zajęć skupiam się na przygotowaniu do testów, ćwiczeniu pisania wypracowań i poszerzeniu kompetencji przedmiotowych. Oferuję też przygotowanie do sprawdzianów.  Cena: 40 zł za 60 min. Preferowane 2 osoby - podział kosztów po 20 zł od osoby za 60 min. Miejsce: Orunia Górna (przy szkole) lub XX LO na Morenie.  Proszę o kontakt tylko SMS - 607226568.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.