Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Wrocław
Lublin
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 - 40 / 45 min

Aneta

Opis ogłoszenia

536-111-123 UDAŁO SIĘ! Podjąłeś/aś pierwszy rok, aby zacząć uczyć się języka angielskiego. GRATULACJE! Nieważne czy jesteś rodzicem który szuka pomocy dla swojego dziecka czy uczniem który potrzebuje pomocy w szkole.

A może jesteś osobą dorosłą, która potrzebuje podszlifować swój język do pracy?

Wiem, że nauka języka nie jest łatwa, może trafiłeś/aś na złych lektorów lub na nieodpowiednie szkoły językowe które były nastawione tylko na zysk.

Liczy się to, że próbujesz dalej :)

Popraw swoje oceny, zdobądź lepszą pracę !! 

Dlaczego warto?

- Pracujemy z celami. Aby osiągnąć sukces ustalimy cel do którego dążymy, tak, abyś był zmotywowany i nawet po zakończeniu zajęć, abyś chciał uczyć się języka angielskiego samodzielnie.

- Prowadzę zajęcia z dojazdem!

- Znam wszystkie standardy egzaminacyjne i program nauczania.

- Jestem wymagająca. Na każdej lekcji jest test lub kartkówka z przyswojonego materiału.

- Nie uczę w sposób standardowy jak nauczyciel w szkole, to nie działa.

 - Lekcje dostosowuje do ucznia.

- Korzystam z nowoczesnych metod jak aplikacje.Konkretnie, sprawnie i przede wszystkim SKUTECZNIE.

- Prowadzę szkołę języka angielskiego.

Czy wiesz, że 90% uczniów, którzy uczęszczają na korepetycje lepiej radzą sobie z egzaminami, mają lepsze oceny, niż ich rówieśnicy, którzy tego nie robią? Na egzaminie liczą się szczegóły, na które nikt inny nie zwraca uwagi. JA ZWRACAM!

Wiem, że w obecnych czasach język zarówno w pracy jak i w życiu codziennym jest niezbędny i wiem również, że każdy może się go nauczyć. NAPRAWDĘ!

Problemy z  motywacją do nauki języka bardzo często nie leżą w uczniach, ale niestety w nauczycielach, lektorach lub wynikają ze złych doświadczeń ze szkołami.

Nauczyciele mają wyrobiony od kilkunastu lat schemat nauczania, który dla obecnych uczniów jest już niestety nieskuteczny… Angielski jest moją pasją, nie zanudzę Cię na śmierć i udowodnię Ci ile satysfakcji możesz mieć kiedy samodzielnie pokonasz strach przed mówieniem, a co za tym idzie, wzmacniasz swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości!

Obiecuję, nie będziemy w kółko uczyć się gramatyki, wiem, że najważniejsze to zacząć mówić i przełamać barierę językową!

Abyś miał pewność, że wiem o czym mówię prowadzę również na terenie Polski sieć szkół języków obcych i moich klientów i uczniów pewnie przelicza się już na tysiące.Mogę napisać również w tym miejscu, że miałam setki uczniów, jestem najskuteczniejsza, najlepsza i tak dalej.

Mogłabym, ale najpierw porozmawiajmy. Mnie interesuje skuteczność pracy. Chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES

UWAGA: Lekcje z dojazdem!

Zadzwoń, napisz wiadomość: 536-111-123

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Użytkownik ma wyłączoną opcję otrzymywania opinii.