Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski90 - 120 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

WOLNE TERMINY 536-111-123  LEKCJE ONLINE! UDAŁO SIĘ!  Podjąłeś/aś pierwszy rok, aby zacząć uczyć się języka angielskiego. GRATULACJE! Nieważne czy jesteś rodzicem, który szuka pomocy dla swojego dziecka czy uczniem, który potrzebuje pomocy w szkole.

A może jesteś osobą dorosłą, która potrzebuje podszlifować swój język do pracy?

Wiem, że nauka języka nie jest łatwa, może trafiłeś/aś na złych lektorów lub miałeś małą motywację.

Liczy się to, że próbujesz dalej :)

Popraw swoje oceny, zdobądź lepszą pracę !! 

Dlaczego warto?

- Pracujemy z celami. Aby osiągnąć sukces ustalimy cel, do którego dążymy tak abyś był zmotywowany i nawet po zakończeniu zajęć chciał uczyć się języka samodzielnie.

- Zajęcia z dojazdem lub ONLINE!

- Przygotowanie do egzaminów Cambridge, egzaminu ósmoklasisty czy matury zgonie ze standardami egzaminacyjnymi i programem nauczania CKE.

- Systematyczna praca - na każdej lekcji jest test lub kartkówka z przyswojonego materiału.

- Niestandardowy sposób pracy - nie tak jak nauczyciel w szkole, to nie działa.

 - Lekcje dostosowane do ucznia.

- Nowoczesne metod jak aplikacje.Konkretnie, sprawnie i przede wszystkim SKUTECZNIE.

- Prowadzę również szkołę języka angielskiego.

Czy wiesz, że 90% uczniów, którzy uczęszczają na korepetycje lepiej radzą sobie z egzaminami, mają lepsze oceny, niż ich rówieśnicy, którzy tego nie robią? Na egzaminie liczą się szczegóły, na które nikt inny nie zwraca uwagi. JA ZWRACAM!

Wiem, że w obecnych czasach język zarówno w pracy jak i w życiu codziennym jest niezbędny i wiem również, że każdy może się go nauczyć. NAPRAWDĘ!

Problemy z  motywacją do nauki języka bardzo często nie leżą w uczniach, ale niestety w nauczycielach, lektorach lub wynikają ze złych doświadczeń w szkołach.

Nauczyciele mają wyrobiony od kilkunastu lat schemat nauczania, który dla obecnych uczniów jest już niestety nieskuteczny… Angielski jest moją pasją, nie zanudzę Cię na śmierć i udowodnię Ci ile satysfakcji możesz mieć kiedy samodzielnie pokonasz strach przed mówieniem, a co za tym idzie, wzmacniasz swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości!

Obiecuję, nie będziemy w kółko uczyć się gramatyki, wiem, że najważniejsze to zacząć mówić i przełamać barierę językową!

Abyś miał pewność, że wiem o czym mówię dodam, że  prowadzę również Centrum edukacji, w którym dzieci, młodzież i dorośli korzystają z korepetycji jak i uczestniczą w kursach do egzaminów takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura.  Moich klientów i uczniów przelicza się już na tysiące.

Zanim zaczniesz pracę określimy Twoje potrzeby, więc najpierw porozmawiajmy. Mnie interesuje skuteczność pracy. Chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES

UWAGA: Lekcje ONLINE

Zadzwoń, napisz wiadomość: 536-111-123

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Użytkownik ma wyłączoną opcję otrzymywania opinii.