Agnieszka - Trening Językowy

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Szczecin (Centrum +1)
Warszawa
Faktura VAT

Agnieszka - Trening Językowy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie
Dla użytkownika Agnieszka - Trening Językowy

O mnie

Pasjonatka języków obcych, zakręcona na punkcie nowoczesnych metod nauczania. Uwielbiam pracę z ludźmi oraz uwielbiam przekazywać wiedzę poprzez rozmowę. Mam doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych i wiem co sprawia największe trudności.Jestem bardzo wymagająca i nastawiona na realizację celów moich kursantów. Nie uznaję wymówek i wierzę w systematyczną pracę, która przyniesie wymarzone efekty.W wolnych chwilach uprawiam sport, wyszukuję przepisy na odchudzone desery oraz pomysły na nietuzinkowe lekcje!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
08.2016
Jak uczyć słówek mądrze i nowocześnie
12.2016
Mnemotechniki
12.2016
Słówka i technologia
03.2017
Uczenie się jawne i utajone
05.2017
Jak ugryźć materiały autentyczne?
07.2018
Jak uczyć w zgodzie z talentami ucznia
07.2018
Wakacyjna droga kreatywnego nauczyciela
08.2018
Video na Lekcji
08.2018
"Chcę słuchać!" - czyli co zrobić, żeby Twoi dorośli uczniowie polubili słuchanie.
09.2018
Pomysły na językowe rozgrzewki
10.2018
Coaching językowy
11.2018
Dorosły w 40 odsłonach - pomysły na lekcje z dorosłymi kursantami.
12.2018
Mądre wprowadzanie edukacyjnych nowości.
05.2019
Gramatyka dla dorosłych
09.2019
Elastyczne planowanie, czyli o tym, jak podążać za dorosłym uczniem, a nie za programem
12.2019
eduNation Uczę Dorosłych 2019
12.2020
eduNation Uczę Dorosłych 2020
12.2021
eduNation Uczę Dorosłych 2021
06.2022
Mózg na warsztat
06.2022
Psychologia motywacji
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Przede wszystkim – skala pięciogwiazdkowa dla Agnieszki to zdecydowanie za mało, zasługuje na kilka gwiazdek więcej :)

Przygodę z przesympatyczną Agnieszką i zajęciami z norweskiego zaczęłam po którymś fiasku w samodzielnej nauce języka. I była to jedna z moich najlepszych decyzji.

Jako lektor jest niesamowicie zaangażowana w zajęcia oraz w samego ucznia, słychać w niej również jej pasję do języków.

Podręcznik owszem jest, używamy go, ale nie stanowi podstawy nauki. Podstawą naszej nauki są rozmowy: zaczynając od rozgrzewki, przez przypominanie słownictwa, tłumaczenie pojęć, kończąc na przeróżnych materiałach „innych” – serialach ciekawych do omawiania, przynoszących tonę słownictwa czy też artykułach dotyczących spraw bieżących. Gramatyka, której z reguły ludzie się lękają, też oczywiście się pojawia. Z tym że jest… „przemycana” w rozmowach. Wiadomo, czasami trzeba jej poświęcić chwilę czasu, ale poza tym czuję, że większości zagadnień uczę się „tak przy okazji” kiedy to właśnie trzeba użyć danej formy itp.

Po polsku jestem niesamowitą gadułą – ożywione dyskusje są dla mnie częścią codzienności. Po pół roku nauki z Agnieszką czuję, że i w języku norweskim będę mogła taką gadułą pozostać, a to jest dla mnie najważniejsze.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Uczę się z Agnieszką online już od roku na indywidualnych lekcjach i to jest to czego potrzebowałam. Wcześniejsze stacjonarne kursy oraz samodzielna nauka w domu spowodowały, że poznawałam język norweski biernie i miałam duże problemy w komunikowaniu się. Agnieszka dostosowuje materiał i sposób nauki indywidualnie do potrzeb studenta i to naprawdę przynosi bardzo dobre rezultaty. Zajęcia są urozmaicone, mam wpływ na to jakie teksty czy podcasty wykorzystujemy. Ja tylko żałuję, że nie zdecydowałam się na taki sposób nauki wcześniej. Polecam wszystkim :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć a uczeń dostaje bardzo dużo, różnorodnych materiałów na nauki tj. linki do stron, teksty, podcasty itp. Na zajęciach się nie nudzimy i ćwiczymy wszystkie aspekty języka od gramatyki, po słownictwo i prawidłową wymowę. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i zdecydowanie poprawiły moją komunikatywność w norweskim.

avatar
Liwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Szczerze polecam lekcje z Agnieszką! :)
Po pierwsze – jest zawsze przygotowana, co jest fantastyczne, ponieważ jako uczeń czuję, że Jej również zależy na moich postępach. A to sprawia,że nauka idzie lepiej i nie spada motywacja
Po drugie – nie jest to zwykła praca z jednym podręcznikiem, często pojawiają się inne materiały na których pracujemy, dzięki czemu lekcje nie są monotonne
Po trzecie – duża część lekcji przeznaczona jest na mówienie – dzięki czemu z ciągu 5 miesięcy widzę ogromny postęp w tym zakresie
Agnieszka doskonale pamięta z rozmów jakie są moje zainteresowania i znajduje materiały po norwesku na te tematy, co sprawia, że nauka jest dużo milsza i ciekawsza:) Bardzo pomocny jest także plan nauki, dzięki któremu dokładnie wiem czego kiedy się uczyć.
Po moich wcześniejszych doświadczeniach z nauką języków teraz jestem baardzo zadowolona. Profesjonalne podejście i szacunek do ucznia, miła atmosfera i cierpliwość, różnorodność materiałów i stawianie coraz wyżej poprzeczki sprawia, że nauka norweskiego jest przyjemna i efektywna :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Jeśli ktoś lubi to co robi to właśnie wtedy wychodzi to najlepiej! I tak właśnie jest z p. Agnieszką. Uważam, że jest to świetna nauczycielka, zawsze przygotowana, uśmiechnięta i pomocna. Pomoże w przyswajaniu języka nawet tym najbardziej opornym. Podpowiada sposoby nauki, zachęca i skłania do gadania. Jeśli stawiasz na komunikacje to lekcje u pani Agnieszki na pewno to zagwarantują. Agnieszka to prawdziwa profesjonalistka! Polecam z całego serca

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Gorąco polecam naukę z Agnieszką. Jest zawsze przygotowana do zajęć. Potrafi zainteresować tematem i sprawia, że atmosfera podczas nauki jest bardzo dobra. Jej zaangażowanie jest doskonałym motywatorem do samodzielnej pracy, co przynosi dobre rezultaty dla uczącego się.

avatar
R J
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

I had been Agnieszka’s student for a few months. I am very happy that I had a chance to cooperate with her and sad that it is over.
Agnieszka have very friendly yet professional attitude. She is very skilled, both in terms of knowledge of the language and as a tutor in general. Born teacher.
Lesson were organised with passion and variety. She was always on time and very prepared. Quite disciplined which I liked very much.
Personally what I was impressed about the most is that she listens very well and can talk to you about literally everything. Very open minded, interested in what you are saying. Asks a lot.
My self-confidence in talking in a foreign language raised significantly.
Basically I cannot find any disadvantages of working with her.

In a summary, I was taken care of very well during our time working together.

Had quite a few teachers so far and she is definitely in the very top.
Keep up the good work Agnieszka!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Zdecydowanie polecam i rekomenduję Agnieszkę jeżeli ktoś chce uczyć się lub doskonalić język obcy:
- za profesjonalne podejście do lekcji - zarówno na etapie przygotowania (dostaję materiały przed zajęciami), samego prowadzenia lekcji oraz (co jest dla mnie kluczowe) doskonalenia języka poza lekcjami (zadania "domowe", przygotowywanie przez Agnieszkę planu uczenia się na każdy dzień, itp.)
- motywowanie do nauki - nie jest mi łatwo uczyć się języka obcego przez co miałem ochotę porzucić lekcje, jednak dzięki Agnieszce i jej indywidualnemu podejściu do odblokowania moich "blockerów" znalazłem w sobie dalszą motywacje do kontynuowania nauki
- elastyczność - powiązane z motywowaniem - jeżeli coś nie idzie to możemy wspólnie zmienić plan nauki i dostosować go do moich potrzeb tak aby ruszyć do przodu; elastyczność dotyczy też godzin nauki które możemy w zmienić jeżeli mi coś na przykład wypadnie w kalendarzu
- kontakt - dzięki temu że na lekcjach nie ma stresującej atmosfery i jakiś barier typu "nauczyciel-uczeń", to Agnieszka jest jedną z niewielu osób na świecie (może obecnie jedyna ;) przy której nie boję się mówić po angielsku; do tego dochodzi jeszcze bardzo dobry kontakt poza lekcjami dzięki czemu otrzymuje mailowo ćwiczenia, zadania, materiały przed i po lekcjach.
Opierając się na własnych doświadczeniach, z czystym sumieniem polecam pracę z Agnieszką!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Agnieszką, która przygotowuje mnie do certyfiktu CAE. Od samego początku wiedziałam, że jest dobrze zorganizowaną korepetytorką, kiedy przedstawiła mi mój plan nauki, który przypadł mi do gustu. Dzięki temu moje samodzielna nauka jest zorganizowana, spójna i motywująca. Sama Agnieszka jest profesjonalna- przed pierwszymi zajęciami zrobiła mi test na jakim poziomie jestem, dzięki temu można było przewidzieć ile materiału mamy do opanowania. Ponadto cała nasza lekcja jest również zaplanowana, co po kolei mamy robić. Agnieszka zawsze regularnie sprawdza zadania pisemne. Lekcje z Agnieszką nie są nudne :) jest bardzo przyjazną, ciepłą osobą, przed którą wszystkie bariery językowe zanikają. Dlugo szukałam takiego korepetetora i w końcu znalazłam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Agnieszką. W końcu przełamałam barierę w mówieniu po angielsku i już się nie wstydzę. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, wykorzystujemy różne materiały. Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć lub podszkolić swój angielski!

avatar
8512917591
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Wszystkie poniższe opinie potwierdzam. Mogę tylko dodać, że Agnieszka jest sympatyczna i bardzo się angażuje. Pomimo tego, że jestem trudnym i leniwym uczniem, nie traci zaangażowania tym samym motywując mnie do mocniejszej pracy. Po prostu jest dobrą i ambitną nauczycielką, która podchodzi profesjonalnie do zajęć jakby Twój sukces był Jej sukcesem .

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Uczęszczam na zajęcia do Agnieszki w ramach kursu organizowanego przez firmę, w której pracuję. Sposób prowadzenia zajęć pozwala na utrwalenie zdobytej wiedzy i naukę kolejnego materiału. Zajęcia zaczynają się od "rozgrzewki" poprzez konwersację w języku angielskim, nieraz od krótkich gier które w sposób praktyczny pomagają utrwalić gramatykę, by po pewnym czasie móc skoncentrować się na bardziej zaawansowanych i wymagających zagadnieniach z podręcznika. W przeciągu 1,5 godziny zajęć całość jest dobrze zbilansowana - w odpowiednich proporcjach są ćwiczenia z czytania, słuchania i konwersacja z nauczycielem, poziomem trudności dopasowane do słuchacza. Agnieszka jest nauczycielem, który nie poprawia słuchacza, tylko wyłapuje błędy, na koniec zwracając na nie uwagę, pozwala słuchaczowi jeszcze raz zastanowić się "co było nie tak?" - w ten sposób dużo łatwiej nauczyć się języka i nie popełniać tych samych błędów w przyszłości. Sposób prowadzenia zajęć przez Agnieszkę jest zupełnie odmienny od tego serwowanego w szkołach, co pozwala na dużo przyjemniejszą i efektywniejszą naukę języka. Kładzie też nacisk na codzienną pracę własną - czytanie i/lub oglądanie w języku angielskim. Top jeśli chodzi o nauczycieli, którzy mieli okazję mnie uczyć.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Serdecznie polecam Agnieszkę jako nauczyciela angielskiego. Mam przyjemność być jej uczniem na zajęciach firmowych z języka biznesowego. Agnieszka prowadzi zajęcia bardzo ciekawie, odpowiada szczegółowo na pytania, uwzględnia sugestie ucznia co do jego oczekiwań względem nauki i co najważniejsze używa BARDZO dużo języka angielskiego na zajęciach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nadal będzie naszym nauczycielem!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Z Agnieszką współpracuję już pół roku. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy! Dzięki Agnieszce w końcu udało mi się przełamać barierę językową! Każde zajęcia są dla mnie przyjemnością i nie wiem kiedy ich czas dobiega końca. Na każdych zajęciach dowiaduję się sporo wartościowych informacji i dostaję wiele trafnych wskazówek. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, w zależności od potrzeb: rozmawiamy, czytamy, gramy, oglądamy, czy wymieniamy się ciekawostkami ze świata, oczywiście w języku angielskim. Agnieszka jest zawsze doskonale przygotowana na zajęcia. Z czystym sumieniem polecam każdemu, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości! :-)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia, ponieważ jest to najlepsza nauczycielka z jaką do tej pory miałem przyjemność rozwijać swój język angielski. Bardzo wysoki poziom znajomości języka oraz dodatkowo wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu metodologii nauczania, życzliwość i zaangażowanie Agnieszki powodują wzrost motywacji do nauki co naturalnie przekłada się na szybsze efekty. Polecam!

avatar
Klementyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Agnieszką. Doceniam kreatywność w przygotowaniu materiałów i indywidualne podejście. Jestem na poziomie B2. Korzystamy głównie z artykułów i „tedowych” prezentacji. Podoba mi się, że poruszamy nietypowe tematy i nie trzymamy się „sztywno” podręcznika. Ogromny plus za powtórki, które pojawiają się systematycznie co kilka lekcji. Miła atmosfera, zajęcia mijają błyskawicznie. Szczególnie polecam osobom chcącym skupić się na konwersacjach.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Ogłoszenie Agnieszki znalazłam w internecie i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam akurat na nią. Agnieszka jest osobą bardzo miłą, punktualną, zorganizowaną i wymagającą, co jest ważne, bo choć orzychodzę do niej od niedawna, a już widzę postępy w nauce. Atmosfera na lekcjach jest przyjemna i bezstresowa. Fajne jest to, że Agnieszka pozwala mi mówić, a nie jak niektóre nauczyciele sami tylko gadają... Z całego serca polecam Agnieszkę!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Współpracuję z Agnieszką od 3 lat i mogę powiedzieć, że jest to najlepszy nauczyciel jakiego miałam, a przed nią było kilku, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań. Agnieszka ma bardzo indywidulane podejście, jest elastyczna jeżeli chodzi o dobór sposobu nauczania, nie narzuca swoich metod, dobiera sposób prowadzenia zajęć do potrzeb ucznia. Jest stanowcza i systematyczna. Jednocześnie miła i pogodna. Jeżeli ktoś naprawdę chce nauczyć sie języka angielskiego, to tylko u niej.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Agnieszką. Jest pozytywną i miłą, a zarazem stanowczą osobą, która zachęca do nauki w sposób bardzo kreatywny i konkretny. Dostosowuje zajęcia do potrzeb ucznia, nawet, gdy jest taka potrzeba potrafi zmienić temat zajęć, a i tak jest świetnie przygotowana.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Świetne zajęcia bo i nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Aga jest zawsze przygotowana do zajęć, stosuje wiele ciekawych metod, jest cierpliwa i bardzo wymagająca. Kiedy potrzeba zmotywuje. Dzięki niej niemożliwe staje się możliwe - nauczę się angielskiego. Gorąco polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Do nauki angielskiego powróciłam po wieloletniej przerwie, z wielkimi obawami czy dam radę i czy znajdę odpowiednią osobę, która mnie zmobilizuje do nauki..... Udało się to dzięki Agnieszce! Wybór Agnieszki na mojego nauczyciela to był „strzał w dziesiątkę”. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć, lekcje są urozmaicone , nie ma nudy, rutyny a co najważniejsze - Agnieszka stwarza świetną atmosferę pracy, jest przy tym wymagająca, potrafi zmotywować do nauki chyba najbardziej „oporną” osobę.
Ale przede wszystkim jest skuteczna, widzę już efekty naszej pracy - nie wstydzę się mówić, mam coraz bogatszy zasób słownictwa.
Z czystym sumieniem mogę ją polecić, dzięki niej znowu się uczę, załapałam „bakcyla” a poza tym to naprawdę przemiła osoba !!!!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Bardzo profesjonalny nauczyciel. Polecam z całego serca. Na zajecia zawsze przygotowana, dostosowuje tempo nauki do ucznia i przygotowuje na każda lekcję ciekawe ćwiczenia, gry, krzyżówki, co urozmaica naukę języka. Nauka jest intensywna, co daje szybkie efekty. Jeszcze raz serdecznie polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Świetna nauczycielka, dostosowuje się do ucznia i jego potrzeb. W celu urozmaicenia zajęć stosuje różne metody nauczania: filmy, podręczniki, gry. Czas bardzo szybko leci, a zajęcia są intensywne. Ucznia trzyma w ryzach i nie pozwala odbiegać od tematu i stale poprawia błędy, dzięki temu widać postępy nawet u opornych uczniów :) Bardzo zdyscyplinowana, zawsze przygotowana do zajęć, a przy okazji bardzo miła. Polecam !!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.