Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Szczecin (Osiedle Słoneczne)
Koszalin
Warszawa

O mnie

Pasjonatka języków obcych, zakręcona na punkcie nowoczesnych metod nauczania. Uwielbiam pracę z ludźmi oraz uwielbiam przekazywać wiedzę poprzez rozmowę. Mam doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych i wiem co sprawia największe trudności.Jestem bardzo wymagająca i nastawiona na realizację celów moich kursantów. Nie uznaję wymówek i wierzę w systematyczną pracę, która przyniesie wymarzone efekty.W wolnych chwilach uprawiam sport, wyszukuję przepisy na odchudzone desery oraz pomysły na nietuzinkowe lekcje!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
08.2016
Jak uczyć słówek mądrze i nowocześnie
12.2016
Mnemotechniki
12.2016
Słówka i technologia
03.2017
Uczenie się jawne i utajone
05.2017
Jak ugryźć materiały autentyczne?
07.2018
Jak uczyć w zgodzie z talentami ucznia
07.2018
Wakacyjna droga kreatywnego nauczyciela
08.2018
Video na Lekcji
09.2018
Pomysły na językowe rozgrzewki
10.2018
Coaching językowy
11.2018
Dorosły w 40 odsłonach - pomysły na lekcje z dorosłymi kursantami.
12.2018
Mądre wprowadzanie edukacyjnych nowości.
05.2019
Gramatyka dla dorosłych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
8512917591
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Wszystkie poniższe opinie potwierdzam. Mogę tylko dodać, że Agnieszka jest sympatyczna i bardzo się angażuje. Pomimo tego, że jestem trudnym i leniwym uczniem, nie traci zaangażowania tym samym motywując mnie do mocniejszej pracy. Po prostu jest dobrą i ambitną nauczycielką, która podchodzi profesjonalnie do zajęć jakby Twój sukces był Jej sukcesem .

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Uczęszczam na zajęcia do Agnieszki w ramach kursu organizowanego przez firmę, w której pracuję. Sposób prowadzenia zajęć pozwala na utrwalenie zdobytej wiedzy i naukę kolejnego materiału. Zajęcia zaczynają się od "rozgrzewki" poprzez konwersację w języku angielskim, nieraz od krótkich gier które w sposób praktyczny pomagają utrwalić gramatykę, by po pewnym czasie móc skoncentrować się na bardziej zaawansowanych i wymagających zagadnieniach z podręcznika. W przeciągu 1,5 godziny zajęć całość jest dobrze zbilansowana - w odpowiednich proporcjach są ćwiczenia z czytania, słuchania i konwersacja z nauczycielem, poziomem trudności dopasowane do słuchacza. Agnieszka jest nauczycielem, który nie poprawia słuchacza, tylko wyłapuje błędy, na koniec zwracając na nie uwagę, pozwala słuchaczowi jeszcze raz zastanowić się "co było nie tak?" - w ten sposób dużo łatwiej nauczyć się języka i nie popełniać tych samych błędów w przyszłości. Sposób prowadzenia zajęć przez Agnieszkę jest zupełnie odmienny od tego serwowanego w szkołach, co pozwala na dużo przyjemniejszą i efektywniejszą naukę języka. Kładzie też nacisk na codzienną pracę własną - czytanie i/lub oglądanie w języku angielskim. Top jeśli chodzi o nauczycieli, którzy mieli okazję mnie uczyć.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Serdecznie polecam Agnieszkę jako nauczyciela angielskiego. Mam przyjemność być jej uczniem na zajęciach firmowych z języka biznesowego. Agnieszka prowadzi zajęcia bardzo ciekawie, odpowiada szczegółowo na pytania, uwzględnia sugestie ucznia co do jego oczekiwań względem nauki i co najważniejsze używa BARDZO dużo języka angielskiego na zajęciach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nadal będzie naszym nauczycielem!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Z Agnieszką współpracuję już pół roku. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy! Dzięki Agnieszce w końcu udało mi się przełamać barierę językową! Każde zajęcia są dla mnie przyjemnością i nie wiem kiedy ich czas dobiega końca. Na każdych zajęciach dowiaduję się sporo wartościowych informacji i dostaję wiele trafnych wskazówek. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, w zależności od potrzeb: rozmawiamy, czytamy, gramy, oglądamy, czy wymieniamy się ciekawostkami ze świata, oczywiście w języku angielskim. Agnieszka jest zawsze doskonale przygotowana na zajęcia. Z czystym sumieniem polecam każdemu, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości! :-)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia, ponieważ jest to najlepsza nauczycielka z jaką do tej pory miałem przyjemność rozwijać swój język angielski. Bardzo wysoki poziom znajomości języka oraz dodatkowo wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu metodologii nauczania, życzliwość i zaangażowanie Agnieszki powodują wzrost motywacji do nauki co naturalnie przekłada się na szybsze efekty. Polecam!

avatar
Klementyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Agnieszką. Doceniam kreatywność w przygotowaniu materiałów i indywidualne podejście. Jestem na poziomie B2. Korzystamy głównie z artykułów i „tedowych” prezentacji. Podoba mi się, że poruszamy nietypowe tematy i nie trzymamy się „sztywno” podręcznika. Ogromny plus za powtórki, które pojawiają się systematycznie co kilka lekcji. Miła atmosfera, zajęcia mijają błyskawicznie. Szczególnie polecam osobom chcącym skupić się na konwersacjach.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Ogłoszenie Agnieszki znalazłam w internecie i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam akurat na nią. Agnieszka jest osobą bardzo miłą, punktualną, zorganizowaną i wymagającą, co jest ważne, bo choć orzychodzę do niej od niedawna, a już widzę postępy w nauce. Atmosfera na lekcjach jest przyjemna i bezstresowa. Fajne jest to, że Agnieszka pozwala mi mówić, a nie jak niektóre nauczyciele sami tylko gadają... Z całego serca polecam Agnieszkę!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Współpracuję z Agnieszką od 3 lat i mogę powiedzieć, że jest to najlepszy nauczyciel jakiego miałam, a przed nią było kilku, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań. Agnieszka ma bardzo indywidulane podejście, jest elastyczna jeżeli chodzi o dobór sposobu nauczania, nie narzuca swoich metod, dobiera sposób prowadzenia zajęć do potrzeb ucznia. Jest stanowcza i systematyczna. Jednocześnie miła i pogodna. Jeżeli ktoś naprawdę chce nauczyć sie języka angielskiego, to tylko u niej.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Agnieszką. Jest pozytywną i miłą, a zarazem stanowczą osobą, która zachęca do nauki w sposób bardzo kreatywny i konkretny. Dostosowuje zajęcia do potrzeb ucznia, nawet, gdy jest taka potrzeba potrafi zmienić temat zajęć, a i tak jest świetnie przygotowana.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Świetne zajęcia bo i nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Aga jest zawsze przygotowana do zajęć, stosuje wiele ciekawych metod, jest cierpliwa i bardzo wymagająca. Kiedy potrzeba zmotywuje. Dzięki niej niemożliwe staje się możliwe - nauczę się angielskiego. Gorąco polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Do nauki angielskiego powróciłam po wieloletniej przerwie, z wielkimi obawami czy dam radę i czy znajdę odpowiednią osobę, która mnie zmobilizuje do nauki..... Udało się to dzięki Agnieszce! Wybór Agnieszki na mojego nauczyciela to był „strzał w dziesiątkę”. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć, lekcje są urozmaicone , nie ma nudy, rutyny a co najważniejsze - Agnieszka stwarza świetną atmosferę pracy, jest przy tym wymagająca, potrafi zmotywować do nauki chyba najbardziej „oporną” osobę.
Ale przede wszystkim jest skuteczna, widzę już efekty naszej pracy - nie wstydzę się mówić, mam coraz bogatszy zasób słownictwa.
Z czystym sumieniem mogę ją polecić, dzięki niej znowu się uczę, załapałam „bakcyla” a poza tym to naprawdę przemiła osoba !!!!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Bardzo profesjonalny nauczyciel. Polecam z całego serca. Na zajecia zawsze przygotowana, dostosowuje tempo nauki do ucznia i przygotowuje na każda lekcję ciekawe ćwiczenia, gry, krzyżówki, co urozmaica naukę języka. Nauka jest intensywna, co daje szybkie efekty. Jeszcze raz serdecznie polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Świetna nauczycielka, dostosowuje się do ucznia i jego potrzeb. W celu urozmaicenia zajęć stosuje różne metody nauczania: filmy, podręczniki, gry. Czas bardzo szybko leci, a zajęcia są intensywne. Ucznia trzyma w ryzach i nie pozwala odbiegać od tematu i stale poprawia błędy, dzięki temu widać postępy nawet u opornych uczniów :) Bardzo zdyscyplinowana, zawsze przygotowana do zajęć, a przy okazji bardzo miła. Polecam !!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.