Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław (Ołbin)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański65 - 110 / 60 min

José

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Nazywam się José i jestem doświadczonym native speakerem dydaktykiem/pedagogiem (15 letnie doświadczenie w nauczaniu) w szkole podstawowej, średniej oraz na poziomie uniwersyteckim. 

Ofert jest wiele, natomast istotna jest pasja, doświadczenie, wiedza, podejście i profesjonalizm. Warto o tym wspomnieć z uwagi na fakt, że poza tym, że jestem nativem mam również zaplecze psychologiczno-metodologiczno-dydaktyczn e.

Osobiście w swojej karierze szkoliłem wielu nauczycieli i prowadziłem warsztaty metodologiczne/dydaktyczne, wystawiałem oceny okresowe, byłem m.in vice-dyrektorem i wiem jak ważne jest dopasowanie indywidualnych technik nauki do każdego ucznia w celu ośiągnięcia efektywności zajęć, a przy zajęciach grupowych należy posiadać umiejętność dyfersyfikacji + kreatywnego myślenia. Każdy potrzebuje określony czas, metody, wsparcie i odpowiednie okoliczności aby osiągnąć najlepsze efekty.

Jako Perpedual jesteśmy pierwszą szkołą na rynku stosującą autorską metodę kreatywnego nauczania języka. Pracujemy tylko i wyłącznie indywidualnie lub w microgrupach. 

Cotygodniowo publikujemy filmiki na naszych social mediach oraz informację o warsztatach cyklicznych w celu urozmaicenia procesu edukacji.
znajdziesz nas pod nazwą konta: perpedual

Oferujemy własne materiały. Najważniejsze wartości dla Nas to profesjonalizm, komfortowe warunki i szybkie efekty :)

Prowadzimy korepetycje w świetnej lokalizacji stacjonarnie we Wrocławiu w świeżo wyremontowanych salach lub online. 

Stawiamy na przełamanie wszelkich barier i blokad językowych uśmiechem jak i komunikacją . Najważniejsze dla nas jest  praktyczne użytkowanie języka już od 1 zajęć.

  • zajęcia indywidualne:  110 zł  (60 min)   
  • zajęcia w dwuosobowej grupie: 65 zł/osoba (60 min)
  • zajęcia w grupie czteroosobowej: 65 zł/osoba (90 min)

ORGANIZACJA ZAJĘĆ :

- Język kontaktowy to hiszpański lub angielski dla poziomu początkującego. Uczę się polskiego :))
- zajęcia obywają się co tydzień z częstotliwością 1/2/3 razy w tygodniu 
- W przypadku odwołania/przełożenia zajęć należy to zrobić min. 48 godzin przed planowanym terminem zajęć, w przypadku odwołania zajęć póżniej, należy za nieodbyte zajęcia zapłacić.
- radość z nauki to nasza misja dydaktyczna :)

Za zajęcia jest wystawiana comiesięczna faktura. 

W przypadku dodaktowych pytań/zapisów proszę o kontakt SMS/whatsapp lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej.

 

Quiero ser tu profesor.  Cuéntame acerca de tí.

Y llàmame ahora ;) !

 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 14:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

José
Nowowiejska 86/6
54-131 Wrocław
NIP: 898-22-40-938

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2008
Uniwersytet La Habana
Magister
Pedagogika specjalność nauczycielska
Kursy i szkolenia
.
Native Speaker
Doświadczenie
06.2003 - 03.2017
Nauczyciel, pedagog, dydaktyk oraz dyrektor szkoły
- szkoła podstawowa - szkoła średnia - szkoła wyższa - prywatne zajęcia
03.2019 - aktualnie
Perpedual Kreatywne Studio Języków Obcych
Nauczanie języka hiszpańskiego oraz tańców Ameryki środkowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Jose to cudowny nauczyciel z niesamowitym podejściem do dzieci. Moja córka nigdy nie uczyła się hiszpańskiego, a już po kilku lekcjach potrafiła się przedstawić, opowiedzieć coś o sobie i swojej rodzinie. Mimo 10 lat świetnie dogadują się z Jose, a jej entuzjazm do nauki rośnie z każdą lekcją. Udało nam się znaleźć nauczyciela z pasją, umiejącego indywidualnie podejść do ucznia, cierpliwego i życzliwego, a przy tym absolutnie profesjonalnego. Polecam z całego serca naukę z Jose!

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

José to najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam do tej pory. W ogóle nie czułam się źle z moim słabym angielskim podczas nauki hiszpańskiego. :D Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna, a José zawsze z uśmiechem dodaje odwagi. Bardzo, bardzo polecam. Gracias Profesor!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Jose to najskuteczniejszy nauczyciel języka obcego, z jakim miałam okazję pracować. Języków obcych uczyłam się na uczelni, prywatnie w szkołach językowych oraz u osób ze znajomością języka na poziomie ojczystym. Jestem lekko przed czterdziestką :).

Naukę hiszpańskiego rozpoczęliśmy z Jose osiem miesięcy temu od poziomu podstawowego i nigdy przedtem nie uczyłam się tego języka. Pierwsze lekcje były prowadzone po angielsku. Po ośmiu miesiącach możemy swobodnie prowadzić lekcje całkowicie po hiszpańsku.
Potrafię zrozumieć temat rozmowy wypowiedzi, piosenek, poszukać sobie hotelu w Hiszpanii korzystająć z serwisów hiszpańskojęzycznych, zamówić bilet, coś do jedzenia, powiedzieć coś miłego o pogodzie. Naukę traktuje jako czyste hobby, ale bez problemu zdaję testy kwalifikujące na poziom B1. Za kilka tygodni czeka mnie pierwszy egzamin na wakacjach w Hiszpanii, nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję nowe umiejętności :).

Jose to typowy przedstawiciel kultury latynoamerykańskiej, żywiołowy, optymistyczny i pełen energii. Jednocześnie posiada kompetencje pedagogiczne i językowe, systematyzuje wiedzę poprzez wyjaśnianie i powtarzanie, kładzie nacisk na mówienie w sposób poprawny. Używa języka literackiego, co wyróżnia go na tle innych hiszpańskojęzycznych korepetytorów.

Polecam naukę języka hiszpańskiego, jest to trzeci najczęściej używany język na świecie, jest bardzo miły dla uszu i bardzo lekki. W dodatku w kulturze latynoamerykańskiej można naprawdę się zakochać.

P.S. Hiszpańskiego uczę się razem z mężem :), mamy przy tym niezłą frajdę i takie hobby fajnie urozmaica życie.

avatar
Shane
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Bardzo serdecznie polecam lekcje z José. To bardzo profesjonalny, miły nauczyciel, który jest otwarty i potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet trudniejsze zagadnienia gramatyczne. Lekcje dostosowuje pod cele oraz preferencje, a takze bardzo motywuje. Polecam zwlaszcza dla osob, ktore potrzebuja poprawic swoje umiejetnosci mowienia z profesjonalnym native speakerem!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Polecam bardzo Jose to człowiek o otwartym sercu, który ma indywidualne podejście do swoich uczniów. Potrafi pozytywnie nastawić do nauki języka. Nie ocenia poziomu znajomości języka tylko nakierowuje na łatwiejsze jego przyswojenie . Jest kreatywny i zarazem bardzo sympatycznym nativem.Dopiero kiedy trafiłam do niego nauczyłam się języka. Z czystym sumieniem polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.