José Castillo

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zajęcia z doświadczonym native speakerem dydaktykiem/pedagogiem (ponad 12 letnie doświadczenie w nauczaniu) na poziomie szkoły podstawowej, średniej oraz na poziomie uniwersyteckim. 

Ofert jest wiele, natomast istotny jest pasja, kontekst, wiedza i podejście. Materiały zawsze dopasowuje do potrzeb ucznia. Przygotowuje do egzaminów, testów, wyjazdu za granicą,… .

Stawiam na przełamanie wszelkich barier i blokad językowych uśmiechem jak i komunikacją. 

Cena za godzinę zegarową zajęć to 65 zł.
Istnieje możliwość zorganizowania zajeć grupowych (cena ustalana indywidualnie) w sali. 

Proszę pytać - jak to mówią w Polsce, koniec języka za przewodnika :). 

język wykładowy dla poziomu podstawowego to angielski 

Quiero ser tu profesor :). 

llàmame ahora ;) !

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 14:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 16:00
Piątek09:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

José Castillo
Mączna 1C/42
54-131 Wrocław
NIP: 898-22-40-938

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2019 - aktualnie
Uniwersytet La Habana
Magister
Pedagogika specjalność nauczycielska
Kursy i szkolenia
.
Native Speaker
Doświadczenie
06.2003 - 03.2017
Nauczyciel, pedagog, dydaktyk oraz dyrektor szkoły
- szkoła podstawowa - szkoła średnia - szkoła wyższa - prywatne zajęcia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

José to najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam do tej pory. W ogóle nie czułam się źle z moim słabym angielskim podczas nauki hiszpańskiego. :D Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna, a José zawsze z uśmiechem dodaje odwagi. Bardzo, bardzo polecam. Gracias Profesor!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Jose to najskuteczniejszy nauczyciel języka obcego, z jakim miałam okazję pracować. Języków obcych uczyłam się na uczelni, prywatnie w szkołach językowych oraz u osób ze znajomością języka na poziomie ojczystym. Jestem lekko przed czterdziestką :).

Naukę hiszpańskiego rozpoczęliśmy z Jose osiem miesięcy temu od poziomu podstawowego i nigdy przedtem nie uczyłam się tego języka. Pierwsze lekcje były prowadzone po angielsku. Po ośmiu miesiącach możemy swobodnie prowadzić lekcje całkowicie po hiszpańsku.
Potrafię zrozumieć temat rozmowy wypowiedzi, piosenek, poszukać sobie hotelu w Hiszpanii korzystająć z serwisów hiszpańskojęzycznych, zamówić bilet, coś do jedzenia, powiedzieć coś miłego o pogodzie. Naukę traktuje jako czyste hobby, ale bez problemu zdaję testy kwalifikujące na poziom B1. Za kilka tygodni czeka mnie pierwszy egzamin na wakacjach w Hiszpanii, nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję nowe umiejętności :).

Jose to typowy przedstawiciel kultury latynoamerykańskiej, żywiołowy, optymistyczny i pełen energii. Jednocześnie posiada kompetencje pedagogiczne i językowe, systematyzuje wiedzę poprzez wyjaśnianie i powtarzanie, kładzie nacisk na mówienie w sposób poprawny. Używa języka literackiego, co wyróżnia go na tle innych hiszpańskojęzycznych korepetytorów.

Polecam naukę języka hiszpańskiego, jest to trzeci najczęściej używany język na świecie, jest bardzo miły dla uszu i bardzo lekki. W dodatku w kulturze latynoamerykańskiej można naprawdę się zakochać.

P.S. Hiszpańskiego uczę się razem z mężem :), mamy przy tym niezłą frajdę i takie hobby fajnie urozmaica życie.

avatar
Shane
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Bardzo serdecznie polecam lekcje z José. To bardzo profesjonalny, miły nauczyciel, który jest otwarty i potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet trudniejsze zagadnienia gramatyczne. Lekcje dostosowuje pod cele oraz preferencje, a takze bardzo motywuje. Polecam zwlaszcza dla osob, ktore potrzebuja poprawic swoje umiejetnosci mowienia z profesjonalnym native speakerem!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Polecam bardzo Jose to człowiek o otwartym sercu, który ma indywidualne podejście do swoich uczniów. Potrafi pozytywnie nastawić do nauki języka. Nie ocenia poziomu znajomości języka tylko nakierowuje na łatwiejsze jego przyswojenie . Jest kreatywny i zarazem bardzo sympatycznym nativem.Dopiero kiedy trafiłam do niego nauczyłam się języka. Z czystym sumieniem polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.