Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski35 - 45 / 60 min

Helena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, nazywam się Lena, jestem lektorem, tłumaczem oraz native speakerem języka rosyjskiego. Zapraszam na pierwszą bezpłatną lekcję!

Prowadzę zajęcia na każdym poziomie zaawansowania:
- nauka od podstaw,
- pomoc w bieżącej nauce szkolnej,
- przygotowanie do egzaminu,
- przygotowanie do pracy w języku rosyjskim
- język specjalistyczny (biznes, prawo, księgowość itd.)

Pierwsza godzinna lekcja jest bezpłatna
45 min lekcji - 35zl
60 min lekcji - 45zl

(dla zajec 3 razy w tygodniu i wiecej - znizka)

Nauczanie języka rosyjskiego jest moją pasją. Oferuję różnorodność materiałów oraz profesjonalne, indywidualnie podejście do potrzeb każdego, aby nauka języka była nie tylko efektywna ale też ciekawa!

Metoda nauczania: nie ma jednej zasady i schematu działania dobrego dla wszystkich. Wykorzystuję różnorodne materiały dostosowane do zainteresowań i potrzeb. Preferuje komunikatywna metoda nauczania.

Mam mnóstwo materiałów z różnych dziedzin, przygotowuję też własne, indywidualnie dla ucznia. Czasami podczas lekcji nie wykorzystujemy materiałów dydaktycznych w ogóle - wtedy tylko rozmawiamy, a w trakcie rozmowy wyjaśniam zawiłości gramatyczne, koryguję błędy, piszę nowe słówka/wyrazy (albo przypominam je) na Skype/w Google Dokument. Rozmowa ta jest tez wedlug programu zajec, wczesnie stworzonym przez mnie!!! Pisze program zajec, aby nauka byla od prostego do ciezkiego (a nie na odwrot), efektywna i ciekawa. 
Tez prawie na kazde zajecia staram sie robic roznorodne gry dla swoich studentow.

Zawsze mówie studentam , ze jeżeli maja jakieś uwagi /życzenia odnośnie zajec to aby śmiało mnie mówili , pisali , bo według mojego doświadczenia , nauka jest bardziej efektywna , kiedy nauczyciel może się dostosować w takim przypadku . Oczywiście , mówie, podpowiadam  jak ja to widzie i jak będzie lepiej , na co zwrócić uwagę i td. 

Robie duży nacisk na wymowę , materiały mam z akcentem , to jest bardzo ważne w rosyjskim . 

Studenci nagrywają audio krótkie często (ktoś raz w miesiąc , ktoś raz na trzy miesięcy ) , aby widzieć rezultat . Temat do wyboru nauczyciel daje , albo student może swój wziąć .

Kiedy student ma czas na pracę domową – zadaję ją, jeśli nie ma czasu – nie zadaję. Jest wiele opcji pracy domowej: ćwiczenia gramatyczne, słownictwo, pisanie, słuchanie, czytanie, oglądanie seriali ☺

Pierwsza godzinna lekcja jest bezpłatna. Podczas pierwszego spotkania poznamy się, porozmawiamy, omówimy plan zajęć, który zaproponuję.

Wszystkie materiały wysyłam na e-mail przed rozpoczęciem zajęć.

Mieszkam w Moskwie, zajęcia prowadzę przez Skype (mam polskie konto w banku Millenium).

Oferuję elastyczne godziny zajęć oraz możliwość ustalania terminów z lekcji na lekcję.

Mówię po polsku, wiem jakie błędy popełniacie (czasami polski i rosyjski są podobne – nie jest tylko zaletą ale często też może być wadą. Tego typu błędów będziemy skutecznie unikać)

Zachęcam do efektywnej, szybkiej, ciekawej i bezstresowej nauki żywego języka rosyjskiego :)

Wiecej opinii (i nie tylko:) na stronie instagram: RU.LANGUAGE_LESSONS oraz Youtube

Zapraszam!!!

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
korepetytor języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Polecam z całego serca lekcje z Panią Leną! Widzę systematyczne postępy, lekcje są bardzo motywujące. Profesjonalne, idealne i sympatyczne korepetycje. Dzięki temu że lekcje odbywały się przez Skype mogłam swobodnie uczyć się w domku.

Helena

Ольга, спасибо большое за отзыв! Рада, что занятия нравятся и эффективны!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Gorąco polecam lekcję z Leną, Lena kładzie duży nacisk na mówienie.
Ważna jest też systematyczna praca aby osiagnac cel. Dziękuję bardzo!

Helena

Мачек, спасибо большое за отзыв!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Pani Lena potrafi skutecznie motywować do nauki poprzez elastyczne dostosowanie się do potrzeb ucznia. Kompetencja, perfekcyjne przygotowanie oraz zaangażowanie to główne cechy, które reprezentują jej osobę. Serdecznie polecam jej usługi.

Helena

Спасибо большое!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Wspaniałe zajęcia języka rosyjskiego z Panią Heleną. Pani Helena jest niezwykle kompetentna. Ma pasję do języka i każde zagadnienie ma dokładnie przemyślane i zgłębione. Szczerze polecam!

Helena

Юлия, спасибо большое! Очень приятно!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Uczę się z Leną prawie rok. Zajecia są zawsze perfekcyjnie przygotowane. Dziękuje za cierpliwość i miła atmosferę!!! Szczerze polecam zajecia z Leną!

Helena

Марек, спасибо!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Milo i profesjonalnie. Wybór Pani Leny był zdecydowanie najlepszą decyzją w całym okresie mojej nauki. Zawsze czujna na moje błędy i motywująca do ciągłego doskonalenia, w cztery miesiące przygotowała mnie do matury, którą zdałam. Pani Lena byla zawsze przygotowana i punktualna, lekcje byly dynamiczne, zadania domowe były sprawdzane na czas. To osoba, która na prawdę lubi co robi i wie jak to robić aby przyniosło oczekiwane rezultaty. Pozdrawiam i polecam. Monika

Helena

Моника, спасибо большое за твой отзыв! У тебя большие успехи, так держать!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

OK, kontakt przez skype. Prowadząca zajęcia sumiennie podchodzi do tematu, zadaje zadania domowe etc. Posiada doświadczenie dydaktyczne. Zajęcia są również interesujące w zakresie współczesnej kultury rosyjskiej, media etc.
Nie mam uwag.

Helena

Тадеуш, спасибо за твой отзыв!:) До воскресенья! :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2018

Szczerze polecam zajęcia z Heleną! Jest zawsze przygotowana, lekcje prowadzone są w sposób metodyczny, Helena kładzie nacisk na najsłabsze punkty i dba o harmonijny rozwój wszystkich umiejętności ucznia. Przy tym zajęcia nie są nudne, w konwersacje wplata także informacje o kulturze i zwyczajach w Rosji, dzięki czemu poza znajomością języka można poszerzyć wiedzę o świecie. No i najważniejsze - dzięki zajęciom z Heleną widzę, jak poprawia się moja znajomość języka rosyjskiego. Helena to najlepsza nauczycielka!

Helena

Мачек, спасибо большое за дозу мотивации, мне очень приятно!! До воскресенья! :)

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Szczerze polecam zajęcia z Heleną. Jako nauczycielka solidnie i skrupulatnie podchodzi do zajęć oraz studentów. Dla każdego nowego i obecnego studenta przygotowuje a z czasem koryguje plan zajęć i zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz wykonywanymi postępami wprowadza studenta na kolejne poziomy zaawansowania językowego.
Helena jest osobą bardzo dobrze przygotowaną do zawodu, co więcej nauczanie traktuje jako pasję! Postępy i wyniki jej studentów są miarą jej osobistego sukcesu.
Jest nauczycielką bardzo wymagającą ale również wyrozumiałą. Do zajęć podchodzi profesjonalnie i rzetelnie. Olbrzymim plusem jest to, że zajęcia cały czas prowadzone są w miłej atmosferze.
Jeśli chodzi o kwalifikacje Helena posiada bardzo dobrą wiedzę z zakresu pedagogiki jak i przygotowania filologicznego. Oprócz tego, że potrafi szybko i dobrze nauczyć swoich studentów języka obcego, bardzo dobrze sprawdza się w roli tłumacza. Z racji, że studiowała w Polsce i bardzo dobrze zna zarówno język, kulturę i zwyczaje panujące w Polsce, Helena jest w stanie dokładnie tłumaczyć oraz dobrze wyjaśniać różnice kulturowe, zwyczajowe a przede wszystkim językowe. Bardzo dobrze orientuje się w tematach biznesowych, ekonomicznych, technicznych i specjalistycznych.

Uczciwie mogę polecić Helenę jako dobrego nauczyciela jak i profesjonalnego tłumacza języka rosyjskiego.

Helena

Витольд, спасибо огромное! Буду стараться делать занятия еще интереснее и эффективнее!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2017

Lena jest wyśmienitą nauczycielką! Zawsze przygotowaną do zajęć i niezwykle sumienną. Lekcje z nią należą do przyjemności. Dzięki jej pogodnemu usposobieniu i niezwykłej cierpliwości zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Lena zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę i akcent, co jest bardzo ważne do poprawnego opanowania języka rosyjskiego. Podczas lekcji uczymy się wielu zwrotów przydatnych w życiu codziennym. Dzięki nauce z Leną udało mi się zrobić duże postępy w krótkim czasie.

Helena

Марта, спасибо большое за мнение и замечательные слова, они меня мотивируют! До завтра;)

avatar
Aleksandra M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Polecam zajęcia z Heleną. Miła atmosfera, dobra komunikacja, ciekawe zajęcia, dostosowanie czasu zajęć potrzeby ucznia oraz różnorodne materiały pomocnicze.
Serdecznie polecam! :)

Helena

Оля, спасибо большое, будем и дальше стараться ;) :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Zajęcia z Heleną to dobrze, efektywnie i sensownie spędzony czas. Helena jest niezwykle sympatyczną osobą, optymmistyczną, skrupulatną oraz - co dla mnie wiele znaczy - cierpliwą! Nie wytyka błędów, lecz pomaga je znaleźć i naprawić. Daje przestrzeń na swobodną wypowiedź i pomimo przygotowanych i przesłanych wcześniej materiałów, które są bardzo pomocne, jest elastyczna i dostosowuje tryb prowadzenia zajęć do moich potrzeb. Jest fabtastyczną nauczycielką i żałuję, że znam ją od niedawna!

Helena

Аня, большое спасибо, мне очень приятно! Буду и дальше стараться:) И до завтра ;)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Heleną: jest zawsze rzeczowo, na temat, ale i niezwykle sympatycznie. Doceniam zwłaszcza to, że Helena zawsze jest otwarta na zmianę formy prowadzenia zajęć: najważniejsze dla niej jest to, aby uczeń maksymalnie wykorzystał czas lekcji.
Korepetycje z nią mają same plusy: formuła przez Skype gwarantuje maksymalną elastyczność i wygodę, nie ma problemu ze znalezieniem terminu pasującego obu stronom, a do tego przesłane materiały są zawsze konkretne i wysokiej jakości.
Bardzo, bardzo polecam! Zajęcia z Heleną zawsze są niezwykle efektywnym, jak i miłym spędzeniem czasu z żywym językiem rosyjskim :)

Helena

Йоанна, большое спасибо, какие приятные слова! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Helena jest bardzo sympatyczną osobą, zawsze przygotowaną do zajęć. Posiada dużo ciekawych materiałów i dostosowuje tematy do potrzeb i zainteresowań ucznia. Lekcje są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, godzinka ledwo starcza! Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

Helena

Агнешка, спасибо!! Я стараюсь и мне очень приятно что мои занятия нравятся и приносят результат! :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Heleną :) Uczymy się dopiero 2-3 miesiące, a już widzę dużą poprawę.
Helena uczy w sposób spokojny i zrozumiały. Lekcje są ciekawe i interesujące.
Serdecznie polecam :)!

Helena

Хуберт, спасибо большое! Будем и дальше стараться!:) До четверга! ;)

avatar
Kentaro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

I have had the pleasure of working with Ms. Helena for three months now, with one hour Russian lessons 4 to 5 times per week. Skype lessons with Helena have allowed me to travel frequently without losing progress on my Russian lessons, and it's clear to me that she is a very organized and talented instructor. Helena does an incredible job at teaching and I am receiving better instruction now than I was in the classroom.
I receive materials and homework for the next lesson ahead of time, the material is clear and organized, and instead of strictly following the book material, Helena will take the time to discuss topics which are relevant to you at that time. She is always on time and I can tell there is a lot of thought that she puts into the progress of the student. She is a very kind person with a lot of patience, and her personality is perfect for teaching.
I think you will be very happy with Helena as your instructor and I give her my highest regards.

Helena

Кентаро, спасибо большое! Очень приятно!!:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Wspaniała nauczycielka. Lekcje dostosowane są na potrzeby ucznia. Miła atmosfera i elastyczne godziny. POLECAM!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Uczę się z Oleną rosyjskiego już ponad rok. Jest cudnie! Zawsze przygotowana, zawsze miło się rozmawia. Stawia na żywy język, ale nie zapomina o gramatyce. Do tego Olena jest super miła, sympatyczna i można z nią pogadać po rosyjsku o wszystkim! :)Polecam, pracujemy już razem bardzo długo i nie mam zamiaru przerywać nauki.

Helena

Спасибо большое!! Мне очень приятно!! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2017

Przesympatyczna korepetytorka, zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, nigdy się nie stresuję. Uczyłam się z wieloma osobami, ale Helena jest najlepsza, zawsze miła i uśmiechnięta i przede wszystkim przygotowana, zajęcia są dostosowane do moich potrzeb i możliwości. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Świetna i cierpliwa nauczycielka. Zawsze przygotowana. Dostosowuje zajęcia do ucznia. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Helena jest świetną nauczycielką. Zajęcia są zawsze perfekcyjnie przygotowane, a materiały dostosowane do moich potrzeb i zainteresowań. To profesjonalistka, która dużo wymaga ale jednocześnie tworzy bardzo przyjemna atmosfere do nauki. Dodatkowo, dzięki znajomości polskiego, Helena umiejętnie przedstawia kluczowe zagadnienia gramatyki, słownictwo oraz ogromnie ważne ale subtelne, czasem trudne do zauważenia, różnice między językiem polskim a rosyjskim. To jest bardzo pomocne, szczególnie dla tych, którzy uczą się języka rosyjskiego na zaawansowanym poziomie. Polecam ją każdemu kto chcę się nauczyć rosyjskiego szybko i bestresowo.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2015

Zleciłem Pani Helenie tłumaczenie tekstów aplikacji mobilnej. Współpraca przebiegła miło, sprawnie i profesjonalnie. Jestem zadowolony. Dziękuję jeszcze raz i szczerze polecam.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Dużo ciekawych materiałów, dużo mówienia i przyjemna atmosfera. Widze u siebie szybkie postępy. Polecam :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2015

Bardzo jestem zadowolony z nauki z Heleną. Ciekawa, rozwijająca umiejętności i przydatna w praktyce.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.