Magdalena Magdalena

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Biała Podlaska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 - 50 / 60 min

Magdalena Magdalena

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem biologii w szkole podstawowej, uczę z wykorzystaniem nowych metod, technik usprawniających zapamietywanie. Chętnie pomogę przygotować się do sprawdzianu, kartkówki, konkursu. Pomogę w  odrobieniu pracy domowej, wytłumaczę zagadnienia, powtórzymy materiał. Zachęcam również do spotkań on-line, efekty są takie same jak na spotkaniach stacjonarnych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.