Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Kraków

Opis ogłoszenia

Nazywam się Monika Lem. Pracuję w nurcie Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, zarówno w podejściu coachingowym terapeutycznym jak i rozwojowym. Prowadzę sesje indywidualne, spotkania mentorskiej oraz warsztaty i szkolenia.

Prowadzę warsztaty z zarządzania emocjami, twórczego myślenia, empatii i budowania relacji . Uczę jak być autentycznym w życiu i w biznesie.

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki,aktorką, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnejim. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Zdobyte doświadczenie sceniczne wykorzystuję w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Młodych przygotowuję do konkursów recytatorskich i egzaminów do szkół teatralnych , dorosłych wspieram w doskonaleniu w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz wystąpień publicznych . Prowadzę też sesje mentorskie dotyczące wystąpień przed kamerą, także coraz bardziej popularnych nagrań w socjal mediach.

Lekcji udzielam w Krakowie oraz w Warszawie,  możliwa również jest praca online . Zapraszam do kontaktu.

-----------------

O mnie:

Jestem aktorką, absolwentką PWST we Wrocławiu, coachem, trenerem oraz miediatorem. Coachingu uczyłam się w Szkole Coachów Art Science of Coaching Erickson College International (Kanada) oraz na studiach podyplomowych Business Coaching w Akademii Krakowskiej.  Umiejętności trenerskie i terapeutyczne doskonalę w 3-letniej Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii (akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne) oraz wCentrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Ukończyłam też Kurs Trenerów Zarządzania MATRIK. Posiadam międzynarodowy certyfikat Praktyka Points of You®

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.