Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Nowy Dwór Gdański
Ostaszewo
Gniazdowo
Nowa Cerkiew
Lubieszewo
Gdańsk
Język polski60 / 60 min

Ania

Opis ogłoszenia

Magister filologii angielskiej ze specjalnością terapii pedagogicznej i tłumaczeniowej udzieli korepetycji osobom w różnym wieku. Posiadam 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu zarówno przygotowania do egzaminów (testy gimnazjalne, matura, FCE, CAE) jak i zwykłej chęci nauki tego pięknego języka. Program nauczania za każdym razem dobierany jest indywidualnie do umiejętności i potrzeb ucznia. Nie używam standardowych książek, jednak na życzenie, lekcje mogą być prowadzone według wybranego podręcznika.Pomogę nadrobić zaległości z języka. Przyjazna atmosfera, dobry kontakt z uczniami,cierpliwość i rzetelność to cechy, które sprawią, że nauka języka będzie przyjemnością.

Zajęcia odbywają się w Gdańsku - Kowalach (przy CH Kowale)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.