Barthelemy Garliński

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka języka francuskiego online (Skype, Zoom, Teams lub inne) oraz stacjonarnie z polskojęzycznym native speakerem prowadzącym zajęcia od 2003 roku. 

☑ W pełni personalizowana nauka od dowolnego poziomu (zero do C2+, słownictwo branżowe, regionalizmy). Koncentracja na elementach podyktowanych przez ucznia (np. komunikacja werbalna, znajomość gramatyki, doskonalenie form pisanych, nauka jak napisać rozprawkę, jak negocjować podwyżkę, itp.).

☑ Łatwa samodzielna rezerwacja na book.francu.ski - każdy termin można rezerwować samodzielnie i indywidualnie, brak konieczności trzymania się powtarzalnych godzin/dni. W każdej chwili (24h) można samodzielnie zarezerwować spotkanie.

☑ Nauka m.in. do pracy, zmiany pracy , do egzaminów (DELF/DALF, nowy DELF/DALF, CCIP, TEF, TEFAQ, TCF, STANAG), szybki program powrotu do języka, podtrzymanie lub odzyskanie poziomu, przygotowanie do rozmów o pracę, itp. Również opanowana metodyka nauki “last minute” (np. poziom A2 poniżej 14 dni). 

Pierwsze zajęcia gratis , darmowe materiały dla wszystkich. Mam bardzo bogatą bibliotekę podręczników, więc jeśli trzeba mogę dostosować np. do podręcznika narzuconego równolegle w szkole lub na studiach. Jeśli jakiegoś podręcznika jeszcze nie posiadam, to mogę go zakupić specjalnie do pracy z danym uczniem.

☑  Lekcje trwają 30, 45, 55, 90 lub 110 minut.  Istnieje możliwość umówienia się na sesje 2 dniowe (sobota+niedziela, 15 godzin) online lub z dojazdem (Warszawa, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin). Terminy i warunki do ustalenia mailowo.

☑ Płatność kartą, szybkim przelewem online, BLIK, GooglePay, ApplePay, Bitcoin. Wystawiam oczywiście FV . Przypomnienia SMS i email przed samym spotkaniem.

Żadnej konieczności wykupywania jakichkolwiek pakietów na określoną ilość spotkań.

Żadnych ukrytych płatności czy cen, żadnego płacenia za materiały.

Jestem francuskim native speakerem mieszkającym w Polsce. udzielam korepetycji z języka francuskiego od 2003 roku. Wychowywałem się we Francji i francuski był moim pierwszym językiem. Od ponad 25 lat lat mieszkam w Polsce, gdzie prowadzę swoją firmę oraz przez część czasu prowadzę lekcje, konwersacje i sesje przygotowania do rozmów o pracę na stanowiska z językiem francuskim (regularnie chodzę do korpo na rozmowy jako tajemniczy kandydat). Pomagam też zbudować CV i list motywacyjny (PL/FR/EN) pod kątem pracy z językiem francuskim w Polsce.

Bez względu na jakim poziomie języka jesteś obecnie, bez względu do jakiego poziomu chcesz dojść, do jakiego egzaminu się przygotować, mogę nauczyć Cię francuskiego przez z pomocą własnych materiałów dydaktycznych, lub dowolnych popularnych podręczników dostępnych na rynku. Możemy też korzystać z jakichkolwiek innych materiałów online, takich jak strony internetowe, programy telewizyjne, piosenki, przepisy kulinarne, raporty techniczne/medyczne, studia przypadków, gazety, publicystykę czy poezję… pełny wybór. Przygotowuję również do egzaminów DELF, DALF, TCF, TEFAQ i CCIP. Prowadzę również regularnie naukę uzupełniającą dla absolwentów Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Dostosowuję moje zajęcia do potrzeb i oczekiwań klienta. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie studyjnym (AKG/Behringer) w pomieszczeniu przygotowanym akustycznie, co zapewnia wysoki komfort pracy przez Skype dla moich uczniów, i pewność, że słyszą język francuski tak, jak on brzmieć powinien. Zapraszam do składania sugestii i propozycji.

Linki do darmowych materiałów dydaktycznych na życzenie po kontakcie mailowym.

FAQ :

- Czy mówisz po polsku z francuskim akcentem jak znani francuscy kucharze z TV?
- Nie, mówię po polsku bez mocnego obcego akcentu, ale potrafię  w razie potrzeby nieźle go naśladować.

- Który język jest bardziej skomplikowany w nauce – polski czy francuski?
- Polski jest 3-4x bardziej skomplikowany w konstrukcji niż francuski. We francuskim zdarzają się jakieś tam czasowniki nieregularne w jednym czy dwóch czasach. W Polskim nieregularne jest prawie wszystko. Wymowa jest na podobnym poziomie trudności w obu. Pod względen wymowy dużo trudniejszy jest np. język angielski. No i oczywiście chiński.

- Co jest wg Ciebie najważniejsze aby nauczyć się francuskiego?
- Od samego początku zwrócić uwagę na to wg jakich zasad konstruuje się zdania, a następnie to już jest tylko kolekcjonowanie klocków Lego (słów) i używanie ich do budowy wypowiedzi. Niektórzy mówią nawet, że to czysta matematyka.

- Ile czasu potrzeba by opanować francuski do poziomu komunikatywnego?
- Rekord do B2 to 3 miesiące, natomiast rozsądnie zorganizowana osoba mająca jeszcze inne obowiązki w życiu (pracę, szkolę, rodzinę) jest w stanie opanować go w rok przy zainwestowaniu 5 godzin w tygodniu (2 godziny lekcji + 3 godziny samodzielnej pracy w domu).

- Jaki certyfikat warto zrobić?
- Dla większości osób jedyny sensowny będzie DELF B2. Otwiera drogę do pracy w wielu firmach i można się do niego przygotować będąc w Polsce w przeciągu kilku miesięcy. DALF C1 jest wymagany stosunkowo rzadko i w przygotowania do niego warto włączyć przynajmniej kilka tygodniu “całkowitego zanurzenia” w kulturę francuską, czyli po prostu wyjechać do Francji.

- Czy uczysz dzieci?
- Nie tyle dzieci co nastolatki, i też nie wszystkie. Początek liceum to zdecydowanie dolna granica wieku. Trzeba też wiedzieć, że pod względem organizacji pracy jestem "staroszkolnym nauczycielem", mam przywilej bycia wychowankiem ostatniego pokolenia "przedreformowych" nauczycieli we Francji i jestem w pełni świadom wartości jakie z tego wypływają. Są rodzice którym to odpowiada, i są też tacy, którzy tego nie akceptują. Licealistów traktuję z takim samym szacunkiem i powagą co osoby dorosłe i oczekuję pełnego zaangażowania w lekcję. Na dłuższą współpracę zostają zazwyczaj tylko uczniowie, którzy potrzebują indywidualnych lekcji, ponieważ ich nauczyciel w szkole jest "za mało wymagający", a nie "za bardzo wymagający". 

- Czy istnieje coś jak BBC Learning czy portal Linguahouse, tylko dla języka francuskiego?
- Strona internetowa telewizji TV5Monde ma całkiem niezły blok dydaktyczny nazwany "apprendre".

- Co to jest ten “subjonctif” ?
- A w czym jest odmieniony czasownik “umiał” w następującym polskim zdaniu odnoszącym się do przyszłości : “Ja chcę, aby on umiał” ?

- Czy są możliwe rabaty cenowe?
- Są możliwe, natomiast o szczegóły warto zapytać osobiście już w trakcie spotkania.

- Czy jeśli znam hiszpański, portugalski lub włoski będę mieć łatwiej we francuskim?
- Tak, ok. 20-30% łatwiej.

Dodatkowa oferta dla tłumaczy :

Oferuję pomoc w tłumaczeniach wszelkich zaawansowanych i wyjątkowo trudnych tekstów. Przez lata pracy wyspecjalizowałem się w książkach na temat sztuki, w tłumaczeniu poezji, w tekstach technicznych, biznesowych (np. przetargi) oraz w dialektach regionalnych (Chti’mi, Savoyard i inne).Jeśli jesteś tłumaczem i potrzebujesz pomocy nad wyjątkowo trudnym zleceniem (lub nad najtrudniejszymi jego fragmentami), pisz śmiało, na pewno pomogę. Chętnie wykonuję również sprawdzanie poprawności trudnych tłumaczeń.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 22:00
Wtorek13:00 - 22:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek13:00 - 22:00
Piątek08:00 - 18:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Barthelemy Garliński
Opłotkowa 11
51-007 Wrocław
NIP: 898-182-11-36

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Serdecznie polecam, bardzo szybka odpowiedź i ekspresowa pomoc w korekcie tekstu.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Śmiało polecam lekcje z Bartoszem. Posiada nie tylko głęboką wiedzę na temat języka francuskiego, ale także niezwykle ważną cierpliwość oraz umiejętność spojrzenia na problematykę i zawiłości gramatyki z perspektywy ucznia. Pozdrawiam i do usłyszenia!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Fajne i skuteczne lekcje z naciskiem na komunikację. Czuję, że każda minuta jest wykorzystana do maksimum, bo rozmawiamy bardzo dużo po francusku, na polski przechodzimy tam, gdzie trzeba wytłumaczyć się. Miła atmosfera, dużo śmiechu i pozytywnej atmosfery dodały mi wiarę w siebie. Lekcje przez Skype okazały się wbrew pozorom bardzo wygodne. Już po kilku tygodniach byłam w stanie komunikować się bez strachu. Rozmowy na przeróżne tematy pozwalają mi w skutecznie poszerzyć słownictwo.

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się francuskiego, to jest świetny przewodnik
i po języku i po kulturze francuskiej. Jeśli masz motywację, Bartek pomoże Ci wyciągnąć jak najwięcej ze spędzonego czasu. Inwestycja bardzo opłacalna. Także moja ocena to zdecydowanie więcej niż 5!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Bartek jest cierpliwy i ma wszystkie zalety najlepszego nauczyciela :) Polecam każdemu kto chce się nauczyć języka w szybki i przyjemny sposób!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Pan Bartek to profesjonalista w nauce j.francuskiego. W moim przypadku były to lekcje w formie online przygotowujące mnie do wyjazdu do Quebecu i podjęcia tam pracy z językiem francuskim. Pracę dostałem co jest najlepszym dowodem na to, że był to w pełni wykorzystany czas. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo interesujący z dużą ilością przykładów i logicznych wyjaśnień, a przy okazji w super atmosferze.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Polecam osobom, które maja duże opory w mówieniu po francusku. Korzystałam z lekcji przez nieco ponad pół roku i widzę olbrzymi progres w swobodzie mówienia. Z osoby która bała się otworzyć do kogokolwiek usta po francusku zmieniłam się w kogoś kto bez strachu i wahania mówi do Francuzów w ich własnym kraju. Zajęcia w milej, otwartej atmosferze, bardzo cierpliwy nauczyciel, ciekawa tematyka dostosowana do moich zainteresowań, powtarzalne godziny zajęć, sporo ciekawostek na temat języka i jego historii i wyjaśnień które pomagają zapamiętywać słówka i zasady. POLECAM GORĄCO!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Z Panem Barkiem spróbowałam odzyskać umiejętność komunikować się w języku francuskim. Mieszkałam w innym kraju i straciłam całkowicie kontakt z językiem. Dodatkowa trudność polegała na tym, że przeskoczyłam na hiszpański i nie byłam w stanie wrócić do francuskiego bo wszystko mieszałam. Dzisiaj mówię bardzo dobrze i zajecia były bardzo skuteczne. Bardzo dobra metodologia i super, że dostępne godziny wieczorne. Dzięki

avatar
Piotr M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2017

Ciężko jest nawet dobrze wyrazić jak bardzo profesjonalnym, a jednocześnie sympatycznym nauczycielem jest Bartek. Różnorodność materiałów dała mi możliwość szybkiego poszerzenia słownictwa, a jego anielska cierpliwość w tłumaczeniu gramatyki zrobiła ze mnie eksperta któremu zdarzyło się nawet kiedyś zagiąć samych Francuzów w znajomości zasad ich własnego języka. Dzięki niezwykle pozytywnej osobowości Bartka bardzo łatwo można przełamać barierę językową i zwyczajnie przestać się bać mówić w obcym języku. Polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Polecam wszystkim lekcje z Bartkiem!! Świetna znajomość języka i wiele tematów do rozmów. Ciekawy człowiek, inspiracja! Do tego cierpliwy i wyrozumiały. MERCI

avatar
Sergiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Polecam wszystkim kto chce się nauczyć francuskiego w przyjaznej atmosferze od podstaw w taki sposób że widzisz i rozumiesz nie tylko sam język, a i kulturę z filozofią całej Francji, co BARDZO ułatwia naukę i rozumienie. Każda lekcja jest dopasowana do interesów i przyprawiona ciekawostkami. Naprawdę jest to moim zdaniem najmniej stresowe podejście do nauki języka i Bartek wytłumaczy wszystko na jaki kol wiek język jeżeli polski jest dla was obcym jak dla mnie ;)

Serdecznie polecam !

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Zachęciły mnie pozytywne opinie i muszę dodać również swoją. Wyjeżdżałam do Francji bez znajomości języka i myślałam, że „pełne zanurzenie w kulturze” będzie wystarczające do szybkiego opanowania francuskiego. Szybko jednak okazało się, że bez nauczyciela ani rusz. Próbowałam z wieloma native’ami na miejscu, ale dopiero Bartek był w stanie zrobić do dobrze. Jest bardzo profesjonalnym nauczycielem. Posiada bardzo dużą wiedzę i ogromną kolekcję materiałów dydaktycznych. Jest w stanie przygotować lekcję chyba na każdy możliwy temat, i klarownie wytłumaczyć nawet najmroczniejsze zawiłości gramatyczne. Bardzo bardzo gorąco polecam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Bartek jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Z pewnością jest profesjonalistą a nie tylko nauczycielem-amatorem przypadkowo dorabiającym do innej pracy. Polecam go wszystkim osobom potrzebującym wsparcia językowego, nawet tym zaawansowanym.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

Pan Bartek jest bardzo dobrym nauczycielem. Posiada bardzo dużą wiedzę i niesamowity dar do tłumaczenia w zrozumiały i ultra-przejrzysty sposób rzeczy których nigdy nie rozumiałam w szkole. Serdecznie polecam, chociażby po to żeby w końcu zrozumieć rodzajniki. Naprawdę warto!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Najlepiej wydane pieniądze ever. Szukałem nauczyciela który zdoła nauczyć mnie francuskiego od podstaw. Dodam, że jestem dokładnie przeciwieństwem osoby, którą można nazwać „humanistą”. Zawsze byłem ścisłowcem, po studiach zostałem informatykiem. Zdecydowałem się zabrać za francuski gdy okazało się, że mógłbym zmienić pracę i zarabiać ponad 2x więcej gdybym tylko był komunikatywny w tym języku. Gdy zaczynałem półtora roku temu nie byłem przekonany czy to się uda, ale ostatnio udało mi się zmienić pracę, teraz wykorzystuję francuski na co dzień i okazuje się, że była do NAJLEPSZA INWESTYCJA w moim życiu (ponad 50 godzin lekcji zwróciło się z nawiązką w momencie otrzymania pierwszego przelewu w nowej pracy).

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Serdecznie polecam Bartka, zdecydowanie znakomity wybór dla tych, którzy chcą się nauczyć lub polepszyć swój francuski. Jako nauczyciel dostosowuje zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia, znakomicie potrafi wytłumaczyć, zwraca i uczy zwracać uwagę na błędy, a przede wszystkim jako native speaker pozwala odnaleźć się w bardziej praktycznym zastosowaniu języka w prawdziwie francuskim wymiarze, co przy nauce języka obcego jest niesamowicie istotne. A wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze, co również jest bardzo ważne i tylko zachęca do nauki. Co więcej, potrafi bardzo przekonać do wszystkiego co francuskie, czego jestem znakomitym przykładem, jako że dwa lata temu uczyłam się z Barkiem, a od ponad roku jestem we Francji, mimo początkowo sceptycznego podejścia do kultury i kilku innych francuskich aspektów ;) Bardzo mocno polecam!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Dokonałam najlepszego wyboru decydując się na lekcje u Bartka. Współpracujemy ze sobą od kilku miesięcy, i widzę u siebie bardzo istotne postępy w komunikatywności. Jest niesamowicie utalentowanym nauczycielem, potrafi ośmielić ucznia do mówienia, wsłuchiwać się w jego potrzeby i na bieżąco cierpliwie wyjaśnia wszystko, co podczas mówienia może powodować trudności i błędy. Do tego jest miły, serdeczny i niewyobrażalnie oczytany. Polecam!

avatar
Nina Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Bardzo serdecznie polecam pana Bartka, miałam okazję uczyć się u niego pare lat i jestem bardzo zadowolona z lekcjii języka francuskiego. Chętnie wytłumaczy, podpowie i sprawdzi wszystkie błędy. :D

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2017

Kilka lat temu spontanicznie zdecydowałam się wyjechać do Francji na stypendium w ramach programu Erasmus. Pomysł ten wydawał się dość abstrakcyjny, ponieważ wpadł mi do głowy podczas pierwszego semestru nauki języka francuskiego, którą podjęłam w uniwersyteckim studium języków obcych. Pomimo że z sympatii do języka i kraju bardzo zaczęło mi na tym zależeć, czułam się trochę śmiesznie dzwoniąc do Bartka (którego ogłoszenie znalazłam gdzieś w Internecie) i opowiadając mu, na jak marnym poziomie jestem w stosunku do tego, co sobie wymyśliłam. Bartek jednak nie zdawał się widzieć nic szalonego w podjęciu takiego wyzwania (zostało niewiele czasu na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej po francusku), co pozwoliło mi spojrzeć na sprawę z innej perspektywy. Już po kilku lekcjach z kompetentnym nauczycielem, którego podejście do nauki jest wyjątkowo inspirujące, nabyłam umiejętności umożliwiające mi przejście (na spokojnie) wszystkich formalności. W miesiącach poprzedzających mój wyjazd byliśmy już w stanie dyskutować na interesujące tematy w wielu dziedzinach (u tego nauczyciela nie ma tematów "niemożliwych"). Trudno sobie wyobrazić, żeby ktoś potrafił lepiej uczyć, korygować i zaciekawiać swoją osobą jednocześnie. Bardzo rozwijające zajęcia. Polecam.

avatar
Anna K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Do Bartka trafiłam kilka miesięcy przed maturą z franuskiego, znając ten język na bardzo podstawowym poziomie. Ten czas wystarczył jednak na opanowanie materiału - dzięki korepetycjom z Bartkiem, który cierpliwie i w jasny sposób tłumaczył wszystkie zagadnienia gramatyczne, zdałam egzamin uzyskując prawie maksymalną liczbę punktów. Przez kolejny rok nasze zajęcia miały formę konwersacji, które pozwoliły mi nabrałać więcej pewności siebie w mówieniu. Różnorodność poruszanych tematów, przemiły i kompetentny korepetytor oraz wspomniana pyszna kawa sprawiały, że nawet z samego rana, w najbardziej deszczowy dzień, chciało się jechać przez pół miasta na korepetycje. Bartek bardzo dobrze uczy, a jego pasja do języka francuskiego jest zaraźliwa.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Bartek pomaga mi nauczyć się francuskiego od 2 lat. W rezultacie już dosyć swobodnie rozmawiam z Francuzami. Uczę się tego języka dla własnej przyjemności i Bartek znalazł metodę prowadzenia lekcji, która jest w największym stopniu dla mnie przydatna i motywująca. Prowadzimy konwersacje na tematy, które mnie interesują i kiedy zauważy, że popełniam błędy tłumaczy mi dane zagadnienie gramatyczne. Oprócz tego, że Bartek jest bardzo kompetentnym nauczycielem jest również bardzo ciekawym człowiekiem, więc zajęcia z nim to absolutna przyjemność!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Korzystałam z usług Pana Bartka przez ponad 3 lata i mimo faktu, iż ogółem nie jestem fanką chodzenia na korepetycje, w tym przypadku była to czysta przyjemność. Pan Bartek jest osobą niezwykle profesjonalną, zawsze mogłam liczyć na jego pomoc, niezależnie od trudności zadania - od prac domowych z liceum, poprzez przygotowania do zdania certyfikatu DELF B2, a kończąc na przygotowaniach do sesji egzaminacyjnych na filologii. Z całą pewnością jest to nauczyciel z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dysponujący szeroką bazą materiałów do nauki i unikatowym podeściem do metodyki nauczania gramatyki, a także niezwykle sympatyczna osoba, zaś dobra atmosfera jest podstawą skutecznej pracy. No i ta kawa...

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Polecam naukę u pana Bartka. Na wstępie ustaliliśmy jakie są moje oczekiwania i cele nauki. Program zaproponowany przez pana Bartka był realizowany konsekwentnie, w bezstresowej atmosferze, otrzymywałam bardzo klarowne materiały dydaktyczne. Lekcje konwersacyjne przez Skype'a bardzo szybko pozwoliły mi nabrać pewności w rozmowie. Szybkie efekty.

avatar
Gabriela M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Swietny korepetytor do ktorego uczeszczalam na korepetycje z j. francuskiego przez rok, po czym zdalam egzamin Paryskiej Izby Handlowej B2 i wyjechalam na stypendium do Paryza. Dzieki korepetycjom, ktore byly w duzej mierze skupione na konwersacjach biznesowych, "otworzylam sie" i po roku mowilam plynnie po francusku :)

avatar
Marcelle
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Francuskiego zawsze uczyłam się prywatnie - w szkołach językowych lub na korepetycjach i lekcje z Bartkiem wspominam najmilej. Zależało mi głównie na konwersacjach i tą formę świetnie się z nim realizowało, jako że Bartek potrafi świetnie wciągnąć w dyskusję, przez co zawsze godzina upływała interesująco, w naturalnej atmosferze, nieraz zabawnie :) "Po drodze" wychwytuje błędy do poprawy, a gramatykę przedstawia w czytelny zrozumiały sposób. Nie mam wątpliwości co do jego bogatej wiedzy lingwistycznej, zawsze bez wahania znajdował odpowiednie słowa, wyrażenia i tłumaczył co trzeba. Szczerze polecam - tzw. solidna firma! :)

avatar
Dariana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

J'ai eu beaucoup de leçons de la langue française avec Barthélémy. C'était des heures de plaisir parce qu'il est intelligent et très intéressant comme interlocuteur. Barthélémy sait choisir les thèmes et poser des questions qui font réfléchir, c'est bien ce qu'il faut pour pratiquer l'oral. Mais si j'avais des questions concernant la grammaire française je pouvais aussi les lui poser. Il avait toujours une règle pour me montrer, un exemple pour me faire comprendre et un exercice pour me faire pratiquer. Pour moi, Barthélémy est un professionnel, bien savant et passionné de la langue. Il est toujours responsable, aimable et patient.

avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2017

Bartek prowadził/ i będzie prowadził ze mną lekcje w formie konwersacji. Francuskim komunikuje się znakomicie,ale to co go wyróżnia - to umiejętność precyzyjnego wychwytywania błędów ( nawet w szybkim tempie mówienia)- zatem każdorazowe zwracanie uwagi na poprawność językową. Mówi językiem eleganckim, więc można oczekiwać wysokiej jakości edukacji. Ważne jest także to, że to bardzo inteligentny człowiek, więc rozmowa jest niezwykle interesująca. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Polecam wszystkim naukę francuskiego z Bartkiem ,lekcje to przyjemność ,potrafi bez stresu wytłumaczyć wszystkie zagadnienia.Ja zaczynałam naukę od zera i dzięki lekcjom z tym nauczycielem jestem już w stanie się porozumieć w języku francuskim

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Polecam lekcje z Bartkiem nie tylko osobom, które dopiero zaczynają uczyć się francuskiego, ale także absolwentom filologii i tłumaczom. Można z nim porozmawiać jak z dobrym znajomym używając francuskiego potocznego jak również języka bardziej oficjalnego i biznesowego, jakiego używa się w sytuacjach zawodowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w tłumaczeniu różnych typów tekstów jest w stanie pomóc przy tłumaczeniu dokumentów, pism, dokumentacji technicznych i tekstów specjalistycznych. Wiele razy pomógł mi wybrnąć z językowego problemu i dzięki niemu moje tłumaczenia są coraz lepsze jakościowo. Podsumowując Bartek to świetny coach językowy i korektor tłumaczeń.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Bardzo serdecznie polecam Bartka, zaczelam sie uczyc od podstaw. Znakomicie tlumaczy wszystkie zagadnienia, jest elastyczny i wychodzi na wprost oczekiwaniom uczniow!!!

avatar
Łukasz Monasterski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2013

Francuskiego uczę się już kilku lat, przez nauczycieli bez pasji i pazernych na pieniądze, kilka lat już zmarnowałem. Uczyłem się nawet z native speakerami. Bartek to gość z pasja, którą ewidentnie jest język francuski, posłuchajcie jako on rozmawia po francusku- akcent i nawyk językowy. Zawsze mam wrażenia na lekcjach że robi to z przyjemnością. Jeszcze rok temu dukałem coś tam, a on zawsze cierpliwie mi pomagał nawet jak już setny raz popełniam ten sam błąd. Wiecie co!!! Teraz gadamy o wojnie, Unii Europejskiej, środowisku. Widzę jaki postęp zrobiłem. Teraz spokojnie zmierzam do poziomu b2. Jeżeli ktoś chce się nauczyć francuskiego, to polecam Bartka- człowieka z pasja.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2013

Ucze sie francuskiego od 5 lat.
Wczesniej u nauczycielki z Polski, nastepnie u Tunezyjczyka a obecnie u Pana Bartka. Zajecia odbywaja sie przez Skype ze wzgledu na dzielaca nas odleglosc. Jezyk francuski wykorzystuje w pracy a pracuje w firmie w ktorej rzadza francuzi wiec zalezy mi przede wszystkim na JAKOSCI i elastycznosci w ustalaniu czestotliwosci lekcji. To nie jest angielski gdzie mozna cos wystekac i kazdy nas zrozumie ! Bartek ma niesamowita umiejetnosc korygowania wszelkich bledow w czasie rzeczywistym - czyli podczas konwersacji, szczegolowa wrecz znajomosc jezyka z punktu widzenia gramatyki i niuansow znaczeniowych pojec i wyrazen - to jest cecha wlasciwa dla native-speaker ! Bartek to ktos kto nie tylko perfekcyjnie zna francuski ale przede wszystkim jest znakomitym nauczycielem ! Inaczej nie tracil bym czasu ani pieniedzy ! Pozdrawiam Krystian

avatar
KJK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
29 stycznia 2013

To nie jest żaden francuski native speaker! Przyznał się do tego podczas udzielania korepetycji, mówiac że zaczął się uczyć języka francuskiego mając 10 lat :-(

BG Koncept

To szczegół, ale może być istotny - to polskiego zacząłem się uczyć gdy miałem 10 lat.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.