Laurent Alali

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Podgórze +1)

Laurent Alali

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Laurent Alali

O mnie

I am French, and French is my native language.

I teach in Kraków or via Skype

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2012
UEK
Magister
Kursy i szkolenia
.
Korepetyter Francuski - French tutor
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Laurent podchodzi do zajec w sposob profesjonalny i usystematyzowany. Jest punktualny i elastyczny w kwestii terminow. Zajecia sa prowadzone w sposob bardzo przyjazny. Laurent notuje slownictwo, poprawia bledy, daje zadania co jest bardzo przydatne. Polecam jego lekcje osobom, ktore juz troche mowia po Francusku, pozwoli podszlifowac jezyk.

avatar
Ola Targosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

I would compare foreign language learning to mountain climbing- overcoming fear, joy and satisfaction in climbing next level.
This teacher accompanies this way professionally.
I recommend french conversatoins with Laurent especially for people who need to overcome their fear of speaking in a short period of time.
Topics are selected according to interests and language level.
The teacher is punctual, attentive and has a sense of humor:)

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Super efektywna nauka, Laurent pomagał mi przygotować się do nowej roli w pracy z językiem francuskim. Lekcje były przyjemne i mega praktyczne, polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

They said that "we are here to make a positive difference for others. It is not about how much money you make, it is about the difference you make in other people's lives". This thought sums up the French course with Laurent. I will always recall how he helpes me in communitaction, knowledge and self developement. Merci Laurent! Courage!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Wspaniale prowadzone zajęcia, Laurent jest zawsze punktualny, uśmiechnięty, ma bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne, Świetny kontakt z uczniem.
Bardzo przyjacielski , przygotowany merytorycznie. Bardzo dobrze zna angielski co czasem ułatwia zrozumienie pewnych zagadnień. Ogólnie mega polecam!!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Oczywiście brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny. Po każdych lekcjach wynosi sie mnostwo przydatnych informacji ulatwiajacych komunikacje. Szczerze polecam i jestem pewna, ze uczac sie z Laurent jestescie w stanie opanowac jezyk perfekcyjnie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Spotykałam się z Laurentem na konwersacje w j. francuskim. Po 4 miesiącach spotkań przełamałam barierę w komunikowaniu się w tym języku i byłam w stanie rozmawiać na praktycznie każdy temat. Zajęcia w miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Laurent ma świetny kontakt i podejście do ucznia, dodam ze uczniem jest 7 latek , więc nie zawsze jest łatwo utrzymać jego uwagę. Jednak Laurent dzięki swojemu zaangażowaniu i przyjacielskim podejściu, zyskuje błyskawicznie autorytet i cheć dziecka do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Polecam!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2016

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji przez Laurent. jest bardzo odpowiedzialny, punktualny i profesjonalnie podchodzi do zajęć. Dzięki temu, że jest rodowitym Francuzem jestem pewna, że uczę się "żywego" języka, tj. takiego, którego faktycznie używa się w życiu codziennym. Lubie sposób w jaki wypisuje nowe słownictwo (bardzo łatwo można je wówczas przyswoić) oraz sposób w jaki sprawdza postępy w nauce. Czuję, że idę dalej i że nauka z Laurent ma sens. Zdecydowanie go polecam!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Bardzo cieszę się, że uczy mnie Laurent. Jako rodowity Francuz jest dla mnie największym autorytetem w zakresie języka francuskiego. Jako nauczyciel posiada niesamowity dar pedagogiczny. Traktuje ucznia z uwzględnieniem jego indywidualizmu. Prowadzi lekcje rzetelnie, z cierpliwością i pasją.

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Entuzjazm, profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość i miła atmosfera - tak można określić zajęcia z Lorenzo. Plusem jest jego świetna znajomość angielskiego i poczucie humoru:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Bardzo polecam zajęcia z Laurentem! Jest otwarty i dobrze się z nim rozmawia :) Nie ma sztywno ustalonego planu zajęć, dopasowuje się do potrzeb ucznia. Jest bardzo zaangażowany, świetnie przygotowany, nigdy się nie spóźnia, nie ma też problemu z przełożeniem zajęć czy zmianą miejsca spotkań. Poza tym świetnie mówi po angielsku!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2016

Oferowane korepetycje są doskonałą okazją do doskonalenia zdolności językowych zarówno w formie konwersacji, jak i prezentowania treści z naprawdę szerokiego spektrum tematów. Zajęcia wyraźnie wzbogacają zakres słownictwa oraz umożliwiają wyłapywanie na bieżąco najczęstszych błędów i ich płynną poprawę - coś z czego jestem szczególnie zadowolony, gdyż dzięki temu czuję się pewniej mówiąc po francusku. Dodatkowym plusem jest lokalizacja zajęć. Polecam!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Uczęszczam na korepetycje z Lorenzo od niedawna, aby nabrać ogólnej swobody w porozumiewaniu się w języku francuskim. Mimo krótkiego upływu czasu jestem bardzo zadowolona z zajęć - duża elastyczność w wyborze tematów i dopasowaniu do potrzeb ucznia, miła atmosfera, jak dla mnie również doskonała lokalizacja. Dużym plusem jest również biegła znajomość j. angielskiego przez Lorenzo, co pomaga w posiłkowaniu się j. angielskim, gdy francuski nie wystarcza :) gorąco polecam.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Lorenzo pomógł mi w przygotowywaniu się do ważnego egzaminu z języka francuskiego. On bardzo elastycznie dostosowywał się do moich potrzeb. Świetnie zna się na takich tematach jak financial services, banking, corporate. I dla mnie było bardzo ważne że on płynnie rozmawia po angielsku i pomagał mi odnaleźć odpowiedniki angielskich słów w języku francuskim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.