Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Jełowa
Opole

Laura Wąsek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Laura Wąsek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2022
Szkoła Muzyczna im. M.J.Żebrowskiego w Częstochowie oraz Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
Licencjat
wokalno-aktorski (śpiew solowy)
10.2022 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu
Magister
wokalno-aktorski (śpiew solowy)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2023

Bardzo polecamy lekcje u Pani Laury. Oprócz skutecznej nauki gry na instrumencie, Pani Laura - utalentowana i już doświadczona młoda osoba, stworzyła córce na zajęciach niesamowicie przyjazną atmosferę, tak że mała dziewczynka nie mogła doczekać się każdej kolejnej lekcji:). Pani Laura indywidualnie dobiera tok nauki do możliwości uczniów konsekwentnie go realizując, wnikliwie przygląda się ich postępom i dokładnie je omawia, również z rodzicami. Jest świetnie przygotowana merytorycznie, pedagogicznie i metodycznie. Jest jednocześnie osobą bardzo otwartą, przyjazną i pomocną. Efektem zaangażowania Pani Laury w proces nauczania córki jest jej chęć rozpoczęcia nauki w szkole muzycznej 1. stopnia, co sie szczęśliwie udało:). Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Niesamowita kobieta, wielki talent i cudowny głos, a przy tym bardzo dobra nauczycielka. Próbuje różnych metod przekazywania wiedzy i tłumaczenia, tak aby osiągnąć zamierzony efekt. Dzieci ją uwielbiają :D Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.