L'Apostrophe Agnieszka MACIEJEK

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

L’Apostrophe Agnieszka Maciejek
język francuski: nauka i tłumaczenia

Od 2010 prowadzę firmę L’Apostrophe , której działalność polega na uczeniu języka francuskiego i na wykonywaniu tłumaczeń . Jestem magistrem filologii romańskiej na UAM (specjalizacja: dydaktyka ), ale już w liceum zdobyłam certyfikat DELF (A1-A6).

Zdobyłam doświadczenie jako lektorka w szkole języków obcychnauczycielka licealna , a także jako lektorka/nauczycielka we własnej firmie . Udzielam lekcji i konwersacji od 18 lat osobom na różnych poziomach, w różnym wieku i o różnych wymaganiach. Mam ponad 8 lat doświadczenia w nauczaniu on line.

Mam doświadczenie w pracy z mIn:
- studentami filologii romańskiej i etnolingwistyki,
- studentami STIJO UAM (szkoła tłumaczy i języków obcych),
- studentami kierunków tłumaczeniowych,
- studentami Uniwersytetu Ekonomicznego,
- uczniami klas dwujęzycznych i DELF,
- licencjatami i magistrami filologii romańskiej.

Prowadziłam również kursy dla mIn:
- Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu,
- Orange,
- Franklin Templeton Investments,
- kancelarii radcowskich,
- lekarzy,
- przedsiębiorstw produkcyjnych o rożnym profilu

Uczę języka francuskiego zarówno od podstaw , jak i pomagam w przygotowaniach do egzaminów DELF, DALF oraz DFP , a także oferuję kontynuację nauki, lekcje dla "fałszywych początkujących" i konwersacje . Dzięki zdobytemu doświadczeniu uczę również  wykonywania tłumaczeń pl-fr i fr-pl . Wspieram studentów w redakcji prac licencjackich i magisterskich, udzielając wskazówek/porad i pomagając w organizacji wewnętrzej tekstu, etc. (uwaga: nie piszę prac za studentów - wykonuję pracę, której z różnych powodów często nie może wykonać promotor).

Ważnym elementem procesu uczenia się jest dla mnie autonomia ucznia i jego aktywny udział w każdym aspekcie nauki . Stawiam na układ partnerski i świadomą współpracę obydwóch stron mających wspólny cel: budowanie/poszerzanie kompetencji ucznia i czerpanie z tego przyjemności .

Dysponuję materiałami (podręczniki, zeszyty ćwiczeń, nagrania), korzystam z aktualnych źródeł (artykuły, filmy dokumentalne, materiały radiowe, blogi, etc), a dodatkowo przygotowuję zadania  (np. do audycji radioywch, tekstów prasowych, zadania leksykalne), w tym projekty tematyczne . W nauczaniu wykorzystuję gry planszowe, internet, prasę, piosenki francuskojęzyczne, aplikacje, radio, podcasty, etc . Od 2019 roku prowadzę w weekendy warsztaty tematyczne dla małych grup.

Ponadto prowadzę profil L’Apostrophe’a na Facebooku . Dla moich uczniów tworzę grupy z dodatkowymi zadaniami i materiałami i organizuję warsztaty tematyczne on line.

Postrzegam naukę języka francuskiego jako szansę na podjęcie wyzwania intelektualnego , które sprawi, że szare komórki rozruszają się bez względu na wiek ucznia czy jego potrzeby zawodowe/edukacyjne.

Lekcja organizacyjna  jest bezpłatna i służy mi do nawiązania pierwszego kontaktu z uczniem i do zorganizowania naszej dalszej pracy.
Długość lekcji ustalam z każdym uczniem indywidualnie (60 lub 90 minut), podobnie jak plan pracy.
Od marca 2020 roku lekcje odbywają się jedynie on line (Google Meet, ewentualnie Skype, Facetime, Messenger, ).
Za wszystkie lekcje wystawiam rachunki .

Jestem cierpliwa i pełna zapału. Mam to szczęście, że moja pasja, czyli język francuski i jego nauczanie, jest moim zawodem . Myślę, że mój entuzjazm jest zaraźliwy i że mogę pomóc w rozwiązaniu wielu problemów (łącznie z problemem niechęci do języka francuskiego :))

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania mailem lub telefonicznie (691-861-260)

Serdecznie zapraszam,
Agnieszka MACIEJEK
L’Apostrophe

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 19:30
Wtorek07:00 - 19:30
Środa07:00 - 19:30
Czwartek07:00 - 19:30
Piątek07:00 - 17:00
Sobota07:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2010
Uniwersytet im. Adama Mickiewicz w Poznaniu
Magister
filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2010 - aktualnie
L'Apostrophe Agnieszka MACIEJEK

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.