Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Śródmieście +1)

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Marek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Gorąco polecam lekcje śpiewu z panem Markiem. Pan Marek potrafi profesjonalnie, z cierpliwością i skutecznie wprowadzić osobę początkującą w krainę śpiewu - pierwsze efekty widać już po paru lekcjach. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zacząć śpiewać, pan Marek jest zdecydowanie właściwym adresem!

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Pasja z jaką Marek podchodzi do śpiewania to tylko jedna z niewątpliwych zalet lekcji z nim. Niesamowita cierpliwość, indywidualne podejście do ucznia, motywacja do ciągłego doskonalenia towarzyszyły nam na każdych zajęciach. Na niektórych zajęciach wsparcia udziela mu Kasia, co jest bardzo pomocne w ocenie śpiewu z różnych perspektyw (męskiego i kobiecego). Zdecydowanie polecam!
Dziękuję i do zobaczenia w Berlinie! ;)

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Skala ocen jest za niska, żeby ocenić profesjonalizm i podejście Marka i Kasi do ucznia. Uczeszczalam na lekcje prawie rok i mam poczucie ze w tym czasie moja emosja glosu poprawila sie o 100%. Bardzo duze dopasowanie do zdolnosci ucznia. A do tego niesamowicie przyjazna i niestresujaca atmosfera. Dziekuje i mam nadzieje ze spotkamy sie w Berlinie!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2016

Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm, a przy tym przyjemna atmosfera sprzyja twórczemu rozwojowi i sprawnej nauce. Lekcje prowadzone niezwykle rzetelnie i z pasją. Serdecznie polecam! : )

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2015

Serdecznie polecam lekcje u pana Marka ze względu na ogromną wiedzę, pedagogiczne podejście i miłą, twórczą atmosferę.
Pozdrawiam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.