Magdalena Malinowska

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Poznań (Dębiec)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Twoja firma współpracuje z Italią? Jesteś dyrektorem, managerem, asystentem? Nieważne! Zainwestuj w siebie i w przyszłość firmy i wybierz kurs języka włoskiego! Zapraszam na zajęcia grupowe lub indywidualne. Na zajęciach stawiam na komunikację, dobrą zabawę, a przy tym ciągły postęp w nauce języka. Zobaczysz go już od pierwszych zajęć! Zobacz, jakie to proste ze Studiem Dialoghi! Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Magdalena Malinowska
28 Czerwca 1956 382/46
61-441 Poznań
NIP: 7831716578

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.