Zbigniew Przybyłka

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Tychy
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao, amici!
Fascynują Cię Włochy? Chciałbyś poznać język i kulturę il Bel Paese ? A może potrzebujesz pilnie poduczyć się na studia lub do pracy? Dobrze trafiłeś. W zależności od Twoich potrzeb możemy zacząć od Io sono…  albo od razu wgłębić się w zawiłości congiuntivo . Może znasz już język włoski, ale potrzebujesz poćwiczyć konwersację i poznać specjalistyczne słownictwo? Również służę pomocą. 

Nie jesteś pewien, czy ci się spodoba? Nic nie ryzkujesz. Jeżeli po próbnej lekcji Ci się nie spodoba, nie musisz za nią płacić.  Ci vediamo presto!

Jestem absolwentem filologii klasycznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (licencjat z oceną celującą). W ramach programu Erasmus część studiów zrealizowałem we Florencji w języku włoskim. Jako historyk posiadam dużą wiedzę na temat historii i kultury włoskiej, z którą również chętnie się z Tobą podzielem.

 

Dostępność

Poniedziałek06:30 - 23:00
Wtorek06:30 - 23:00
Środa06:30 - 23:00
Czwartek06:30 - 23:00
Piątek06:30 - 23:00
Sobota06:30 - 23:00
Niedziela06:30 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 11.2015
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
historia
10.2015 - 02.2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
filologia klasyczna
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
historia - doktoranckie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
filologia klasyczna - magisterskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Yevhen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2021

Za pomocą Pana Zbigniewa egzamin z karty Polaka przeszedł skutecznie i bez stresu, Polecam!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Zwróciłam się do pana Zbigniewa z niestandardową prośba o przygotowanie do egzaminów wstępnych na renomowane uczelnie wyższe: Politechnikę Mediolańską i Turyńską. Test zawierał pytania z historii sztuki włoskiej i międzynarodowej, historii Włoch, Europy i Świata oraz geografii Włoch i wiedzy ogólnej. Dzięki miesięcznym korepetycjom udało mi się dostac na obie uczelnie, w tym na jedna z bardzo wysokim wynikiem. Lekcje prowadzone były w sposób bardzo ciekawy i zorganizowany i widać było, że pan Zbigniew jest zaangażowany i wkłada dużo pracy w przygotowanie materiału, który obejmował szeroki zakres różnych źródeł jak lektury, zdjęcia i mapy oraz strony internetowe z quizami i filmikami edukacyjnymi. Pan Zbigniew zdecydowanie stanął na wysokości zadania i bardzo pomógł mi w obeznaniu się z tak dużą ilością różnorodnego materiału w krótkim czasie.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2021

Bardzo polecam, zajęcia były prowadzone w sposob zrozumiały i przejrzysty, i przede wszystkim dzięki korepetycjom udalo mi sie zdać kolokwium z łaciny (na farmacji) na bardzo zadowalającym poziomie, mimo że z łaciną nigdy wcześniej nie miałem kontaktu

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Polecam! Z pewną dozą niepewności rozpoczynałam swoją przygodę z językiem włoskim. Jednakże pod okiem tego nauczyciela lekcje okazały się przyjemnością. Niesamowite pokłady cierpliwości i chęci przekazania swojej wiedzy. Z całego serca polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Najlepszy korepetytor pod słońcem!
Zaczynanąc od poziomu A2 z języka włoskiego w czerwcu 2020 pan Zbyszek pomógł mi przygotować się do matury rozszerzonej, którą zdawałam w tym roku. Z arkuszem poradziłam sobie bez najmniejszego problemu. Pan Zbyszek potrafi z ogromną dokładnością wytłumaczyć każde zagadnienie gramatyczne i - co najważniejsze - ustalić adekwatnie do znajomości języka program nauczania. Z umiejętności opisania swojego pokoju i powiedzenia co robię w wolnym czasie w niecały rok przeszłam do pisania bardzo dobrych rozprawek. Pan Zbyszek poświęca dużo czasu na zagadnienia, z którymi uczeń ma największy problem. W moim przypadku było to chyba słuchanie. Przerobiliśmy razem tyle nagrań, że na maturze wręcz "rozwaliłam" zadania ze słuchania. ;) Dodatkowo jest osobą empatyczną, kulturalną, z poczuciem humoru. Nigdy nie miałam problemu z przełożeniem terminu zajęć. Polecam każdemu. Mając takiego nauczyciela u boku sukces gwarantowany :)
Alicja

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje. Pan Zbyszek przygotował mnie do egzaminu maturalnego z historii. Uporządkował wiedzę, ale także dodał kilka ciekawostek dzięki którym łatwiej jest kojarzyć fakty. Polecam!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Bardzo polecam współpracę ze Zbigniewem. Super atmosfera na zajęciach, nauka historii stała się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.

avatar
lek. Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Zbigniew to rewelacyjny nauczyciel jakich mało. Zajecia prowadzi bardzo ciekawie, a przy tym cechuje go ogromna cierpliwość. Ogromnie polecam tego nauczyciela.
Robert Jóźwiak

avatar
J.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Fantastyczny korepetytor, bardzo jasno potrafił wyjaśnić wszystkie niezbędne zagadnienia, poziom i metodę bez problemu dostosował do potrzeb. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Bardzo polecam korepetycje, zajęcia. Świetna atmosfera, ogromna wiedza i doskonałe umiejętność jej przekazywania. Mogę śmiało powiedzieć, że jeszcze takie nauczyciela nie spotkałem. Człowiek z pasją do tego co robi i olbrzymim zaangażowaniem.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Serdecznie polecam zajęcia ze Zbyszkiem. Bardzo przystępny sposób przekazywania wiedzy i sympatyczna atmosfera. Prowadzący zapewnia wszystkie potrzebne materiały i potrafi dostosować się do poziomu i oczekiwanych rezultatów kursantów.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Bardzo polecam, korepetytor z dużą wiedzą i cierpliwością. Potrafi świetnie przekazać i wytłumaczyć materiał.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Bardzo dobry, rzetelny i potrafiący świetnie przekazać wiedzę korepetytor! Podchodzi indywidualnie do potrzeb ucznia i potrafi się dopasować do poziomu jego wiedzy! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.