Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Częstochowa
Katowice

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Izabela

O mnie

Jestem nie tylko nauczycielem z wykształcenia, ale i z pasji. Satysfakcję sprawiają mi efekty moich uczniów. Bardzo indywidualnie podchodzę do każdego z nich i na tej podstawie dobieram metody pracy. W lekcjach wykorzystuje materiały źródłowe, mapy, prace naukowe etc. Zapraszam na lekcję :).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Uniwersytet Humanistyczno- Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Moja córka (6 kl.) uwielbia zajęcia z Panią Izą, która jest zawsze solidnie przygotowana do zajęć, przynosi mnóstwo dodatkowych i ciekawych materiałów, a oprócz tego jest przemiłą i ciepłą osobą. Nauka historii z takim nauczycielem to sama przyjemność, jak twierdzi moja córka.
Z całego serca polecam Panią Izę!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2019

Bardzo polecam panią Izabelę. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Syn zadowolony a ja jestem spokojna bo wiem, że jest dobrze przygotowany na każdą lekcję. Polecam w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.