Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Częstochowa
Katowice
Radomsko
Kłobuck
Mykanów

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Izabela

O mnie

Jestem nie tylko nauczycielem z wykształcenia, ale i z pasji. Satysfakcję sprawiają mi efekty moich uczniów. Bardzo indywidualnie podchodzę do każdego z nich i na tej podstawie dobieram metody pracy. W lekcjach wykorzystuje materiały źródłowe, mapy, prace naukowe etc. Zapraszam na lekcję :).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Uniwersytet Humanistyczno- Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2024

Pani Iza jest niesamowicie ciepłą osobą. Potrafi wspaniale przekazać wiedzę, widać, że robi to z serca. Bardzo polecam korepetycje u Pani Izy. Materiały, które używa w pracy z uczniem są wspaniałym źródłem wiedzy.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Szczerze polecam, przygotowanie do matury na wysokim poziomie, z wykorzystaniem wielu źródeł i zadań z wcześniejszych egzaminów. Wszystko w przyjemnej atmosferze i bez stresu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Kompetentna, rzeczowa, bardzo sympatyczna. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Przygotowanie do matury na wysokim poziomie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Polecam korepetycje u Pani Izy. Jest ona świetnym nauczycielem . Zajęcia prowadzi w bardzo przyjemnej atmosferze, pomaga usystematyzować wiedzę powiększając ją o ciekawostki historyczne. Pani Iza przesyła również dodatkowe materiały przydatne do matury. Dzięki Niej podeszłam do egzaminu maturalnego spokojna, a przede wszystkim bardzo dobrze przygotowana:)

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Współpraca w miłej atmosferze. Rzeczowe, profesjonalne podejście do zajęć. Zawsze służy pomocą, aby jak najlepiej zrozumieć świat historii. Polecam w 100%

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Lekcje z Panią Izą prowadzone były w bardzo miłej i przyjemniej atmosferze. Zajęcia były bardzo profesjonalne, wykorzystywane były różne źródła, a po każdej lekcji otrzymywałam materiały, które pomagały mi przyswoić wiedzę. Korepetycje zdecydowanie pomogły mi w podniesieniu swoich ocen, mimo bardzo wymagającego nauczyciela w szkole. Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Moja córka (6 kl.) uwielbia zajęcia z Panią Izą, która jest zawsze solidnie przygotowana do zajęć, przynosi mnóstwo dodatkowych i ciekawych materiałów, a oprócz tego jest przemiłą i ciepłą osobą. Nauka historii z takim nauczycielem to sama przyjemność, jak twierdzi moja córka.
Z całego serca polecam Panią Izę!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2019

Bardzo polecam panią Izabelę. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Syn zadowolony a ja jestem spokojna bo wiem, że jest dobrze przygotowany na każdą lekcję. Polecam w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.