Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
100 zł / 60 min
Aktywność: ponad miesiąc temu

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nie chesz uczyć się latami języka obcego?
Chcesz dobrze zainwestować pieniądze?
Chcesz szybko zacząć komunikować się w języku włoskim?

To zapraszam do zapoznania się z moją propozycją.

Na Twoich zajęciach językowych pracujemy w taki sposób:
- ustalamy cel nauki i rozpisujemy plan działania
- przed zajęciami otrzymujesz materiały;  we własnym tempie opracowujesz je, następnie dzielisz się ze mną tym, co się nauczył_ś
- zacznasz szybko komunikować się,  bo korzystasz ze skutecznych technik (nie są to magiczne sztuczki tylko sprawdzone metody, które używają m.in. poligloci)
- podczas zajęć przede wszsytkim Ty mówisz
- powiem Ci w jaki sposób uczyć się  efektywnie języka w okolicznościach w jakich żyjesz i pracujesz;

Kim jest osoba, która zaprasza Cię do niebanalnej nauki języka?

Kinga - ma prawie 20 lat doświadczenia w uczeniu języka włoskiego. Magister italianistyki i ibersytki oraz studiów dziennikarskich.

Uwielbiam języki obce. Uczę ich innych i siebie. Pochłaniam książki i piękne widoki. Lubię grać w tenisa ziemnego.

Fascynuje mnie jak uczy się nasz mózg . Testuję różne rozwiązania na sobie, aby potem podać moim uczniom to, co sprawdzone i skuteczne.

Ostrzeżenie! Mam duże poczucie humoru, lubię się śmiać i często w takiej atmosferze przebiegają zajęcia.

Prowadzę zajęcia 1:1 on-line.

To, co widzimy się?
Kinga

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magister
Dziennikarstwo
10.2001 - 12.2006
Uniwersytet Warszawski
Magister
Italianistyka
09.2018 - 09.2020
Wszechnica Polska
Magister
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2018 - aktualnie
Kinga Zborowska FONTE
Od wielu lat jestem związana z działalnością w branży edukacyjnej. Właśnie: EDUKACJA, czyli zdobywanie wiedzy! To jest coś, co uważam za największy przywilej, który mamy jako ludzie. Możemy uczyć się i rozwijać. Czyż to nie jest piękne?

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Vita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2026

Lekcje Pani Kingi są wyjątkowe, ponieważ bardzo dobrze dobiera materiał do moich potrzeb, poziomu i zainteresowań. Bardzo cenię naturalną konwersację po włosku z delikatną korektą błędów – dzięki temu czuję realne postępy bez stresu. Gorąco polecam zajęcia Pani Kingi wszystkim, którzy chcą naprawdę nauczyć się mówić po włosku.

Kinga Zborowska Fonte

Dziękuję za pozytywną opinię.
Cieszę się, że wspólnie realizujemy wytyczony cel językowy -> mówić płynnie w języku włoski.

avatar
Massimo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2026

Od kilku miesięcy uczę się języka włoskiego z Panią Kingą i jestem pod ogromnym wrażeniem, jak łatwy i przystępny może być ten język. Miałem wcześniej lekcje z włoskim nauczycielem, ale Pani Kinga zdecydowanie uczy lepiej i skuteczniej. Tłumaczy wszystko jasno i spokojnie, dzięki czemu nauka jest naprawdę przyjemna. Zdecydowanie będę kontynuować lekcje, bo widzę wyraźny postęp i coraz większą swobodę w mówieniu.

Kinga Zborowska Fonte

Massimo, grazie mille!
dziękuję Ci za Twoją nieustającą chęć nauki języka włoskiego.
Bardzo sobie cenię rozmowy z Tobą o książkach - tym bardziej, że odbywają się one po włosku.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2025

Kinga è la professoressa molto brava. Mi ha aiutato al inizio con la lingua italiana. Durante le lezioni con Lei era molto significante che Lei andava con me e mostrava prossime cose con mia velocità. Mi sembra che Lei sia bene in ogni momento da studiare. Anche era molto bene che Lei non usa il manuale, ma vedeva che mi aiutava.
Bardzo polecam lekcje z panią Kingą. Jest bardzo dostępna w terminach i bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia. W przeciągu dwóch miesięcy poznałem podstawową gramatykę i rozpocząłem mówić po włosku.

Kinga Zborowska Fonte

Dziękuję za opinię. To prawda, podchodzę indywidualnie do każdego ucznia, dzięki temu widać bardzo szybko efekty nauki.
Powodzenia w nowym miejscu pracy gdzie język włoski jest niezbędny!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2025

Jestem niesamowicie zadowolona z każdej naszej lekcji!
A miałam w życiu bardzo dużo prób nauki różnych języków.
Na lekcjach Kingi, zaczynasz mówić! Chcesz tego, czy nie chcesz :D
Kinga bardzo pilnuje codziennego kontaktu z językiem, radio, filmy, teksty, krótkie podsumowanie dnia. To nie musi być codzienne siedzenie nad podręcznikiem! Tylko coś co nas interesuje! Dzięki temu nauka przebiega w skuteczniejszy sposób!
Uczę się włoskiego dla siebie. I zajęcia się budują wokół mojego życia, mojej pracy, rodziny, kota i moich zainteresowań. To co ja bym opowiadała w rzeczywistości, a nie abstrakcyjne tematy z podręczników. Co jest dla mnie absolutną nowością w nauce! Nie skupiamy się godzinami nad tematami gramatycznymi, nie mamy nieskończony tabelek i reguł. Ale jednocześnie uczę się dużo szybciej i przyjemniej niż kiedykolwiek w życiu!

Baaardzo wszystkim polecam!

Kinga Zborowska Fonte

Dziękuję Ci za Twoją opinię. Jest dla mnie bardzo cenna. Zależy mi na tym, aby moje lekcje włoskiego były takie jak opisujesz: skoncentrowane na potrzebach i zainteresowaniach osoby uczącej się.
Olgo, pięknie się rozwijasz językowo. Wytrwałości!
K.

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2025

Serdecznie polecam lekcje z panią Kingą! Przyjazna atmosfera, cierpliwość i skuteczne podejście owocuje szybkim nabraniem umiejętności języka.
Jeśli ktoś szuka porządnego korepetytora to pani Kinga będzie świetnym wyborem.

Kinga Zborowska Fonte

Franku, dziękuję Ci za Twoje poczucie humoru, które sprawia, że dobrze się z Tobą pracuje! K.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.