Marta Brodowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Toruń

Opis ogłoszenia

Zajęcia z teorii i praktyki rysunku i malarstwa, rzetelnie prowadzone przez plastyka z doświadczeniem, na codzień współpracującego z wieloma Galeriami sztuki,  głównie zagranicznymi - kształtują i rozwijają predyspozycje uczestnika a także pozwalają nabyć szereg umiejętności niezbędnych dla dalszego opanowywania sztuki malarskiej i rysunkowej. U mnie zapoznasz sie ze WSZYTSKIMI technikami malarskimi i rysunkowymi do których będziesz mieć nieograniczony dostęp! Od kilku lat prowadzę prężnie działającą pracownię, w której najczęściej odbywają się zajęcia artystyczne, prowadzone są wykłady historii i teorii sztuki, i w której powstają również moje prace malarskie Współpracuję stale od wielu lat ze szkołami rysunku o zasięgu ogólnopolskim, ale moje kontakty artystyczne  zdążyły się już znacznie rozrosnąć i  obecnie   sięga  prawie na cały świat! Każdym swoim doświadczeniem  bardzo chętnie podzielę sie i z Tobą ;) Twórcza atmosfera, kreatywni ludzie - dołącz do nas ;)

zdawaloność na studia artystyczne moich uczniów w kilku ostatnich latach wynosi prawie 90% na uczelnie polskie i zagraniczne o różnych profilach artystycznych

materiały dydaktyczne wliczone są w koszt zajęć - nie musisz wydawać na własne:)

Istnieje możliwość poszerzenia -  bezpłatnie - zajęć o   malarstwo i rysunek cyfrowy. Dysponujemy najnowszym tabletem graficznym, z licznymi  profesjonalnymi programami,   dzięki któremu możesz nabyć bezcenne umiejętności, rozwijać niezbędne dziś umiejętności  cyfrowe -  a Twoja wyobraźnia może szaleć do woli! 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 07.2004
UMK w Toruniui
Magister
podwójny magister
Kursy i szkolenia
08.2019
Certyfikat Arteterapii i coachingu kreatywnego
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Liczne kursy i szkoły rysunku
Ponad 10 lat doświadczenia jako wykładowca / tutor z: Historii sztuki, Malarstwa i rysunku, technologii malarstwa i fotografii
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Pani Marta jest wspaniałą artystką zasługującą na to miano, a tym bardziej na tytuł genialnego korepetytora/nauczyciela. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia i skupia się na jego rozwoju artystycznym. Miła atmosfera w jej pracowni bardzo pomaga w skupieniu się na tworzeniu i odnajdowaniu siebie i swoich upodobań w zakresie sztuki jak i rozwija pojęcie o artystycznym świecie. Serdecznie polecam lekcje rysunku architektonicznego jak i malarstwo oraz historie sztuki, miałem przyjemność skorzystać z każdej z nich i zapewniam, że nie pożałujecie.

avatar
Kinga S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

rewelacja! zajęcia z których nie chciało się wychodzić. Pani Marta jest przemiła osobą o ogromnej wiedzy - zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Z historii sztuki, technik malarskich i rysunkowych. Dzieki niej udało mi się również spróbować grafiki komputerowej i podstaw fotografii - no i historia sztuki w dodatku - mega zestaw dla prawdziwych pasjonatów! Mimo sukcesów w kraju i zagranicą Pani Marta jest osobą niezwykle skromną, w ogóle nie czuć dystansu uczeń - mauczyciel. to jest fantastyczne. już jako studentka - dostałam sie na wymarzony kierunek - żałuję ze nasze zajęcia sie skonczyły. Ale mimo to, zawsze jak podeślę jej na maila jakieś prace, które tworzę teraz w wakacje - odpisze, zawsze szczerze doradzi. Najlepszy nauczyciel na świecie! pozdrawiam, Kinga Martyna S

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

bardzo polecam! świetna, twórcza atmosfera, wysoki poziom, zajęcia kreatywne i dostosowane do wymagań na konkretny kierunek. oprócz rysowania i malarstwa dostałam porcję wiadomości z historii sztuki, historii, literatury. zajęcia u Pani Marty to istna kopalnia wiedzy i inspiracji. Dużo przydało mi sie na nawet do matury ;) Dostałam się na studia bez problemu. bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie lekcje u Pani Marty. z czystym sumieniem daję pieć gwiazdek

avatar
M.K.W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2012

Lekcje prowadzone rewelacyjnie, w bardzo miłej atmosferze. Marta posiada zarówno talent w dziedzinach artystycznych jak i dydaktycznych. Świetnie uczy i z pewnością każdy jest w stanie nauczyć się rysunku i malarstwa pod jej czujnym okiem! Spędziłem trzy lata w salach biologicznych i chemicznych, a dzięki niej bardzo szybko załapałem bakcyla do wszystkiego co ze sztuką związane. Marta wykonuje swoją pracę z niezwykłą pasją i zaangażowaniem, co dodatkowo mobilizuje wszystkich jej uczniów. W takiej atmosferze na prawdę łatwo nauczyć się dosłownie wszystkiego! Posiada olbrzymią wiedzę, wykraczającą poza standardowe kanony. Bardzo często dowiaduje się na zajęciach wielu ciekawostek, które niejednokrotnie były inspiracją do moich prac. Marta poświęca swoim uczniom tyle czasu ile tylko potrzebują, bez najmniejszych problemów. Jest także osobą bardzo otwartą i cierpliwą. Co do tego drugiego, najlepszym potwierdzeniem jest fakt, że wytrzymała ze mną już rok! (; Podsumowując, zachęcam wszystkich, bo naprawdę warto! Historia sztuki, malarstwo, rysunek, konstrukcje i wszystko co wymaga kreatywnego myślenia!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2012

Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić zajęcia u Marty - rzeczowo, sumiennie i bezstresowo, materiały w cenie (wszystko i do historii sztuki, i do rysunku i malarstwa). Przez rok uczęszczania na zajęcia z rysunku i historii sztuki muszę przyznać, że z z chęcią chodziłbym dłużej ;) matura zdana, a ja - jako student Wzornictwa mogę powiedzieć, że by to czas naprawdę konstruktywnie i kreatywnie spędzony, pod okiem profesjonalistki i prawdziwej miłośniczki sztuki. Raz jeszcze dziękuję i POLECAM wszystkim, którzy chcą w przyszłych latach zostać studentami kierunków artystycznych :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2011

Kto mnie znał w dzieciństwie, wie, że talentów malarskich nigdy nie posiadałam. Jednak to jak rozwinęły się moje umiejętności pod okiem Marty, jest wręcz niewiarygodne. Nie byłam świadoma, iż naprawdę chyba KAŻDY może nauczyć się rysować i malować, a już na pewno z jej pomocą! Uwagi zawsze trafne i niezmiernie pomocne. A do tego bardzo sympatyczna atmosfera i bez presji. Jeśli Marta widzi, że Ci zależy - zrobi wszystko co w jej mocy, by pomóc. A do tego posiada bardzo dużo ciekawych książek, które chętnie pożycza:))) POLECAM, POLECAM!

avatar
Darek Teem-eski.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2010

REWELACJA!!Pani Marta jest bardzo kompetentną osobą o anielskiej cierpliwości, wymagająca ale bardzo miła, w ogóle ma niesamowity talent dydaktyczny. uczy myślenia, motywuje, zmusza do pracy ale potem efekty są mega :D zajęcia mieliśmy przez niemal cały rok i aż chciało sie do Niej chodzić na korki mimo że do Torunia mam niezly kawałek! zdałem maturę na 95% i dostałem się na studia artystyczne :D WSZYSTKIM ZDECYDOWANIE POLECAM i raz jeszcze DZIĘKUJĘ! :)

avatar
Gosia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2010

tak się anonimowo przyznam że u mnie sytuacja to była ciężka.maxymalnie..ciężka sesja,ciężki temat no i praca do oddania na wczoraj a ktoś inny u kogo zamowiłam skopiował i to strasznie jakieś teksty w internetu. Pani Marta mnie URATOWAŁA!praca autorska na piąteczkę,szybko,tanio i PROFESJONALNIE!i jeszcze materialy skserowała żebym się mogła douczyć chociaz takich najpotrzebniejszych rzeczy...i tak mi to wytłuaczyła że z pracy odpowiedziałam idealnie - ona nie pisze byle jak, mówie Wam 100% fachowości i pasji, i jeszcze nauczy jak się chce cos wiedziec

avatar
tomash
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2009

Chodzę na korepetycje do Marty i mogę powiedzieć, że nie znam osoby, która by nauczała rysunku lepiej niż ona!!! zero sztampy i nudy, po prostu fachowa wiedza, przekazywana w tak ciekawy sposób, że czas mija w oka mgnieniu, a ja wychodzę nie tylko z nowymi umiejętnościami, ale i w ogóle niezmęczony, a wręcz odwrotnie. Satysfakcja gwarantowana!!! Widać, że dziewczyna zna się na rzeczy jak mało kto - rysunek czy historia sztuki to dla niej żywioł bez tajemnic!!! Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą posiąść nietuzinkową wiedzę o sztuce w nieszablonowy sposób!!!

avatar
adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2009

świetny korepetytor!! wszystkim polecam. pasja, ogromna wiedza, umiejętność jej przekazania, rzetelne podejście do pracy. miła atmosfera, bezstresowo, ale rzetelne i gruntowne przekazywanie, utrwalanie i sprawdzanie wiedzy. uczy myślenia, nie tylko odtwarzania wiedzy. jak dla mnie rewelacja, 100% satysfakcji z lekcji, nareszcie wiem, że umiem historię.. wreszcie historia zaczęła być fajna!!!!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2009

Polecam korepetytorkę, indywidualne podejście, ogromna wiedza i bardzo miła atmosfera na zajęciach.
Polecam wszystkim zainteresowanym historią sztuki, a także tym, którzy dopiero chcieliby rozpocząć przygodę ze sztuką!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.