O mnie
Szanowni Państwo,
Jestem magistrem filologii germańskiej z ukończonymi dwoma kierunkami pedagogicznym i nauczycielskim oraz translatorskim włącznie z pobytem na Goethe- Institut w Monachium. Tam też uzyskałam po rocznym pobycie certyfikat językowy KDS. Jestem tłumaczem przysięgłym, native speakerem , od dziecka język niemiecki jest moim rodzimym językiem. Jestem też długoletnim pedagogiem , wykładowcą akademickim, lektorem , nauczycielem języka niemieckiego. Jestem absolwentką Wirtschaftsdeutsch niemieckiego w
biznesie i gospodarce. Uczę niemieckiego biznesowego w tym niemieckiego dla księgowych , dla lekarzy , dla inżynierów budownictwa, dla przedsiębiorców, logistyków , lotników oraz pozostałych grup zawodowych.
Nauczam wszystkie grupy wiekowe od dzieci od lat 5
-12, poprzez młodzież, studentów aż do grupy seniorów. Szczególnie pomagam w przygotowaniu do sprawdzianów, napisaniu wypracowania, w zadaniach domowych, skutecznie nadrabiam zaległości czy też pomagam w nauce języka od podstaw dzieci i dorosłych oraz na innych poziomach zaawansowania . Konwersacje czyli rozwijanie potencjału językowego to również sukcesy moich uczniów . Należą do nich obywatele Szwajcarii, Luksemburga , Niemiec i Polski. Przygotowuję również do certyfikatów zagranicznych i krajowych, do matury.
A oto kilka słów od moich uczniów :
Już po pierwszych zajęciach z Panią Małgorzatą wiedziałem – tak to jest TA , z którą chcę się uczyć. Miałem dwie korepetytorki , z których zrezygnowałem. Imponuje mi bardzo to, że Pani Małgorzata pamięta, z czym miałem problem na wcześniejszych zajęciach i do tego wracamy. Na każde pytanie, które zadam dostaję od razu konkretną odpowiedź. Czuję się w bardzo fachowy, wyjątkowy sposób zaopiekowany jeśli chodzi o moją osobę.
Córka miała ogromne problemy z niemieckim. Jednak pani Małgorzata potrafiła nauczyć córkę wszystkiego co było potrzebne , aby zaliczyć cały semestr. Nie mogłam wyjść z podziwu dla talentu pani Małgorzaty, niesamowity pedagog i jednocześnie człowiek.
Zawsze przygotowana , widać chęć pomocy, zawsze z poczuciem humoru, atmosfera na zajęciach ciepła , bezstresowa , pani Małgorzata powoduje , że cały czas myślę podczas zajęć , nie mam czasu na nudę , angażuje mnie w lekcje na 100 procent.
Pozostałe wypowiedzi moich uczniów do wglądu na życzenie .
Ponieważ znam bardzo dobrze język polski pod kątem gramatyki , leksyki i stylu czy ortografii ,potrafię wytłumaczyć zawiłości gramatyczne języka niemieckiego w połączeniu z zagadkami języka ojczystego .
Piszę wiersze w języku niemieckim i polskim z rymami. Jestem tłumaczką książki pt." Leczenie dzieci autystycznych metodą Case za pomocą homeopatii i odtruwania organizmu ". Sztukę tłumaczenia ( jakże trudną) stosuję często w moich lekcjach umiejętnie wplatając tajniki tłumaczeń jako ćwiczenia w rozwijaniu umiejętności szybkiego reagowania z języka polskiego na język niemiecki i odwrotnie .
Zajęcia odbywają się drogą on line.
Numer telefonu 512691477
Email depolma1@gmail.com
Udzielam korepetycji
- 80 - 85 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.
Wyślij wiadomość